Skocz do zawartości

Gdzie nad morze z dzieckiem


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Chyba trochę przesadzili z cenami.

 

Gdy porównasz ceny na kempingach Helu to nie wychodzi tak źle zwłaszcza, że im dłużej jesteś na polu w Dąbkowicach to mniej płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś spokojnego nad morzem , ale poza Gąskami ..

Może ktoś ma ciekawe propozycje , z góry dziękuję za informacje ...

 

ale Gąski odpadaja bo już tam byłeś.... czy z innego powodu.. bo nie ukrywam że wybieram się tam z dziećmi w te wakacje - o ile zdrowie i pogoda pozwoli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie byłem w Gąskach i ja osobiście nie mam nic przeciw ale żonka coś nie bardzo...

Ja prawie wcale nie znam takich miejsc dobrych dla dzieci nad naszym morzem ,

a forumowicze na pewno coś fajnego podpowiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim wieku dzieci jesli mozna wiedzieć?

bo to ma przecież ogromne znaczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na weekend majowy byłem na campingu Wiking w Dziwnówku (2+2). Camping wybierałem właśnie pod kątem dzieci (ładny plac zabaw, blisko plaży, teren zamknięty). Pole położone w lasku praktycznie prawie na wydmie, własne zejście do plaży, furtka zamykana na kartę zbliżeniową (dostajemy na recepcji do wychodzenia i wyjeżdzania z campingu)-pełna kultura nikt obcy się nie kręci po polu, dzieciaki swobodnie mogą się bawić :ok: Na polu można stawać w dowolnym miejscu, ale jest tylko przyłącze z prądem, po prawej stronie pola jeden pas pod ogrodzeniem jest podzielony na bardzo fajne parcele. Każda parcela wyposażona jest w: prąd, wodę, wąż do ścieków, i kabel koncetryczny z "kablówką" :jump: (8 kanałów dla dzieci, 40 polsko-języcznych. Pogoda była w kratkę więc dla dzieciaków jak znalazł po wszystkich możliwych zabawach "manualnych".)Drzewa uniemożliwiają "złapanie satelity", chyba że na zewnętrznym stojaku będziemy "tworzyć". Toalety i prysznice również bardzo ładne-my nie korzystaliśmy, bo wszystkie przyłącza mieliśmy na parceli-pełna wygoda :ok: . Cena adekwatna do wyposażnia :) honorują karnet CCI. Minusem trochę mało miejsca do manewrowania dużymi zestawami. :ok:

 

[ Dodano: Wto 11 Maj, 2010 09:43 ]

Przyłącza na parcelach

post-137478-imported-d18a1894-8f67-4c48-93e4-f4863a833ed5_thumb.jpg

post-137478-imported-9e9a1349-11b3-4c62-8eda-e9fa099dcdca_thumb.jpg

post-137478-imported-eb87e80a-8bd8-42e0-9cf3-fed3b1022381_thumb.jpg

post-137478-imported-ea80b31f-f33a-4b96-ad87-3ed27c783e53_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mają wyjście na plaże " z tyłu" ?

czy chodzi się tak jak do kościoła i dalej przez mostek ?

 

my stajemy na polu Wagabunda, std porównywalny, a cena ciut niższa

minusem jest kawałek do plaży, ale sama miejscowość bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W wakacje wybieram sie po raz pierwszy przyczepą z całą naszą rodzinką liczącą 4 osoby: dwie dorosłe+ dwie roczne bliźniaczki :)

 

Interesują nas kempingi pomiędzy Jastrzębią Górą a Władysławowem.

Co do wymagań, to głównie brak dzikich tłumów, blisko plaży piaszczystej bez zbocza klifowego oraz plac zabaw dla dzieciaków.

Zdecydowaliśmy sie na kempingi w tych miejscowościach ze względu na najszybszy dojazd z Lublina.

Jeśli macie jakieś inne kempingi w okolicy, którą podałem to proszę piszcie.

 

PS.

Towarzystwo karawaningowe oczywiście widziane. Zaopatrzyłem sie we flagi, więc moja przyczepka bedzie oklejona :)

 

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego znam ten teren dość dobrze i ciężko będzie z tym klifem. To jest raczej teren o wysokim wybrzeży (Rozewie) i plaża jest Wąska dużo Kamieni i klif :)

 

Ja osobiście polecam kamping Alexa w Chłapowie :) bardzo ładny czysty ale plaża słaba i zejście ciężkie ponad 200 schodów z dziećmi to duży problem. Na ładna plaże dojeżdżałem do Ostrowa ok. 6 km (ale to też robi się uciążliwe) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.