Skocz do zawartości

Gdzie nad morze z dzieckiem


Rafi

Rekomendowane odpowiedzi

lubiatów - atrakcji to tam nie ma , ale klimat wspaniały, plaża jak w bajce i bliziutko. a przepraszam, atrakcje może dostarczyć nawalony elektryk , który dzielnie sobie daje rade ze sprawami nie do załatwienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AdamH to na jakim campingu w Lubiatowie byłiście? I czy jest ich tam więcej czy tylko ten ?

 

My dzwoniliśmy tu

 

http://www.morzelubiatowo.yoyo.pl/cennik.html

 

- może ktoś tam był i może "przybliżyć nam to miejsce z własnego doświadczenia"?

 

[ Dodano: Pon 02 Sie, 2010 00:01 ]

lubiatów - atrakcji to tam nie ma , ale klimat wspaniały, plaża jak w bajce i bliziutko. a przepraszam, atrakcje może dostarczyć nawalony elektryk , który dzielnie sobie daje rade ze sprawami nie do załatwienia...

 

Na atrakcjach nam tak bardzo nie zależy co na bliskości do morza i spokojnej, urokliwej okolicy ;(

na atrakcje zawsze można podskoczyć do Łeby lub w inne bardziej rozrywkowe miejsce autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdamH to na jakim campingu w Lubiatowie byłiście? I czy jest ich tam więcej czy tylko ten ?

 

My dzwoniliśmy tu

 

http://www.morzelubiatowo.yoyo.pl/cennik.html

 

- może ktoś tam był i może "przybliżyć nam to miejsce z własnego doświadczenia"?

 

Cześć,

Jestem właśnie na kempingu TOPAZ. Atmosfera wspaniała. Większość przyjezdnych to rodziny z dziećmi. Dodatkowo cisza, żadnych wrzasków, dzikich okrzyków. Jedyne co słychać w nocy to szum morza. Do morza od 100 do pewnie 300 metrów - w zależności gdzie sie kto rozbije. Ja mam jakieś 7 minut z dzieckiem w wózku. Plaża długaaaa i szeroka. Woda czysta.

Jedyne do czego można sie przyczepić do jedynie 4 natryski na cały kemping oraz kombinowanie z prądem. Na całym kempingu są chyba 4 albo 5 punktów z których można ciągnąć prąd. Dajesz panu elektrykowi swój przedłużacz, a on jak mapłka przywiązuje go do gałęzi drzew aż dojdzie do twojej przyczepy. Ja miałem 70 metrów przewodu i na styk starczyło.

Sklep i budy z jedzeniem pod nosem. Ceny umiarkowane.

Dla ludzi pragnących spokoju, pewności że dzieciaki będą sie dobrze bawić oraz bliskości morza osobiście bardzo polecam.

 

Pozdrawiam,

Dziko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego wieczoru ;( dla wszystkich forumowiczów.

Mam pytanie jeszcze odnośnie pola Topaz ? czy cały teren jest zalesiony? bo moja druga połowa nie chce słyszeć o stacjonowaniu pod drzewami. Chce słońca. Choć osobiście nie uważam tego za dobry pomysł.

No ale..

Czy są też miejsca typowo słoneczne nie zadrzewione?

 

[ Dodano: Pon 02 Sie, 2010 22:58 ]

no i pytanie z rzędu pierwszej pomocy ;( z nadzieją , że się ta informacja nie przyda, ale chcielibyśmy być przygotowani jadąc z małymi dziećmi.

Gdzie stacjonując w Lubiatowie jest najbliższy pkt medyczny, pkt. pierwszej pomocy, pogotowie itp. Czy jest coś takiego gdzie można skorzystać po godz. urzędowania miejscowej "przychodni" ( jeśli coś takiego jest w Lubiatowie )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 km od kempingu Topaz jest Choczewo, w którym jest ośrodek zdrowia, apteka, mały market, mechanik, i nawet przedłużacz dokupiłem ( bo oczywiście moje 30 m nie starczył). a co do słonecznych miejsc to owszem są, ale czy będą wolne to loteria. a i jest tam tez jeszcze reastauracja w której obiad dla całej rodziny (porządny smaczny) wychodzi chyba mniej niż te smażone w barach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topaz dobry dla małych przyczep bardzo zalesiony , dojazd2 km leśną drogą bardzo tłoczno

na campingu powodzenia w szukaniu miejsca i nie rozkładaj się przy drodze bo kurz i piach masz na budzie

Jeżeli nie spodoba ci się Topaz to polecam Białogórę Checz Kaszubską ale tu muszą być rowery plaża super brak tłoku i miejsca na campie do woli

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam dobre opinie o Białogórze, co prawda na kempingu Checz Kaszubska parkuję jedynie swoje auto (nie mam jeszcze budki), ale okolica fajna, spokój i przede wszystkim czysta plaża. fakt, do plaży trzeba iść jakoś kolo 2km, ale to może właśnie niektórych odstrasza i przez to spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm za jakieś 50 min wyruszamy. :hmm: no cóż zobaczymy na miejscu .

O Białogórze też myśleliśmy ale niestety nasza najmłodsza kruszynka za mała na fotelik rowerowy -jeszcze główki nie trzyma, ma dopiero 5 miesięcy .Pozdrawiam wszystkich na trasie.My jedziemy oplem astrą i przyczepką bailey.

Uffffffffffffffffff cięzko było to wszystko zapakowac a i tak tysiąc myśli w głowie czy aby wszystko zabraliśmy.

Na pocieszenie myśl że już od jutra szum morza i błogi spokój :ok:

po powrocie zdamy relację z naszych wrażeń :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.