Skocz do zawartości

Zawartość szafy


Rekomendowane odpowiedzi

Askajaworska , dokładnie takie półki są w IKEA tylko po 9 zl. Skoro mówisz, że się sprawdzają to chyba kupię i zobaczę .Wiele nie tracę jeśli się nie przyda .

 

Kocur , my właśnie też myśleliśmy zostawić przedsionek iw trakcie wypadu wakacyjnego i przenosić się z miejsca na miejsce z minimalna ilością rzeczy.

Twoje uwagi przydadzą mi się w rozmieszczaniu bagażu. Dzięki :-)

 

Witus z tym przykręcaniem półek czy tych prowadnic na kosze jest problem i to rozwiązanie zostawiamy na koniec. Ścianka szafy jest też ścianką toalety i jest ekstremalnie cienka .Nie byłoby łatwo umieścić tak wkręty żeby nie wylazły na drugą stronę.

 

W każdym razie dziękuję za Wasze praktyczne uwagi, pomogą nam w planowaniu zagospodarowania przestrzeni schowków :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

iw trakcie wypadu wakacyjnego i przenosić się z miejsca na miejsce

 

to może spotkamy się gdzieś na trasie :niewiem:

 

pod koniec maja jadę do Dubrovnika przez Budapeszt i Zagrzeb a wracam przez Lublianę i Wiedeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w szafie wozimy, podobnie jak Szary11, polary, kurtki, spodnie itp., natomiast pościel na łożku (obecnie mamy francuskie). Ale w Hobby składalismy łóżko prawie codziennie, żeby było gdzie siedzieć wewnątrz przyczepy i chowalismy pościel do schowków pod łózkiem, do koszy plastikowych. Też wydawało się nam, że to niezbyt higieniczne kłaść ją na gołej podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a druga połowa, to też półki, czy drążek?

 

Ponieważ planuję w zamykanej sypialni trzymać pościel, natomiast bieliznę i część ubrań w szafkach, więc u mnie w szafie powinny zmieścić się rzeczy wiszące. Z drugiej strony podoba mi się pomysł z materiałową szafką w szafie.

 

Co do porządku w schowkach pod łóżkami - ja nie mam otwieranych luków z zewnątrz. Stąd - jest tam dość czysto. więc w razie potrzeby planuję móc włożyć tam pościel. Być może zastosuję jakieś składane skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekwwa , masz pięknie zagospodarowaną szafę :-) Ja bym tam nic nie zmieniała :hmm:

Moje skrzynie pod siedziskami są dość wąskie więc pudła plastikowe tam nie wejdą ale jakieś worki czy takie plastikowe torby na pościel to i owszem.

 

Kocur , będziemy Cię wypatrywać choć prawdę powiedziawszy my planujemy pojechać w odwrotną stronę , bo na Litwę :niewiem: To JacekI nas tak zainspirował swoimi opisami wypraw , ma człowiek dar opisywania :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zasugerowałem mojej połowicy, że może materiałową szafę do szafy wsadzić, to stwierdziła, że przecież nam się ledwo zmieściły rzeczy wiszące w szafie w GRUAU. I weź tu negocjuj jakies zmiany :niewiem:

:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.