Skocz do zawartości

VII Zbiegowisko Południowców - Powitanie wiosny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z przykrością muszę poinformować, że znów Was Serków braknie na spotkaniu południowców... :):);):):):):):):):):)

 

Usprawiedliwiać się nie mam co , bo pewnie mam już "gruba krechę" , ale sprobować muszę ... :ok: fachowiec od koparki, który miał być w przyszły weekend( piątek - sobota) zjawi się w ten weekend... :hop1: a z uwagi na fakt ,że ma mi działke przkopać na maxa , muszę przy tym być.

 

Sercem i brzuszkiem bede z Wami patrząc na takie " rarytasiki "

 

Zabawa pewnie będzie super ... ja żebym choć miał małą namiastkę tego :ok: na działkę zabieram Abi i cały weekend tam przemieszkam ... :ok::):):)

 

ejjj ... a miałem w niedziele przyjechać co byś maksia zobaczył :)

a i mój synek miał sprawę do Twojej małżonki - "pogadać" chciał :)

 

szkoda ...

ale jak pogoda będzie ładna, to i tak przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda będzie na pewno a nawet mówią że niezła, ja wyjazd planuję w czwartek koło 16.00.

Serek jak dalej będziesz stosował takie uniki to kiedyś wszyscy zjedziemy się na twoją działkę i tak ją zryjemy, że żadna koparka tego nie potrafi :hop1::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek jak dalej będziesz stosował takie uniki to kiedyś wszyscy zjedziemy się na twoją działkę i tak ją zryjemy, że żadna koparka tego nie potrafi :hop1::ok:

Janusz to jest bardzo dobry pomysł, następne Zbiegowisko Południowców zrobimy u Serka. Niech się chłop martwi wtedy. Nie będzie nigdzie musiał jechać, bo przyjadą do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "Południowców", mam wielką ochotę dopisać się do powitania wiosny W Sromowcach, proszę o podpowiedź czy mam zabrać coś do bigosu, czy do żurku? Jak to jest praktykowane na zbiegowiskach. Jestem tu nowy i proszę o podpowiedź. Zostało mi niedużo czasu na decyzję więc proszę o szybką radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam "Południowców", mam wielką ochotę dopisać się do powitania wiosny W Sromowcach, proszę o podpowiedź czy mam zabrać coś do bigosu, czy do żurku? Jak to jest praktykowane na zbiegowiskach. Jestem tu nowy i proszę o podpowiedź. Zostało mi niedużo czasu na decyzję więc proszę o szybką radę.

 

Ile osób mam dopisać?

 

Praktykowane jest na naszych spotkaniach, że finansowe rozliczenie imprezy odbywa się w niedziele po wspólnym śniadaniu (proszę czytać mega jajecznicy).

Wszystkie wydatki są zliczane i dzielone przez liczbę uczestniczących załóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi wstyd za te moje "uniki"

Serku ja się cieszę z jednego powodu.

Wygrałem flaszkę , bo założyłem się z kolegą ,że nie przyjedziesz i wygrałem.

Z drugiej wielka szkoda ,że cię nie będzie.

Tą wygraną flaszkę schowam i razem wypijemy na następnym spotkaniu. :hop1:

 

Jestem tu nowy i proszę o podpowiedź.

Pakować się i przyjeżdżać.

Na nasze spotkania zabieramy życzliwość i dobry humor.

Reszta jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą wygraną flaszkę schowam i razem wypijemy na następnym spotkaniu. :ok:[/quote.

Nic nie chowaj tylko wciskaj w nią cytryny,może wreszcie dowiem się jak smakuje ta sławna cytrynówka Trafka :ok: Jestem w piątek rano,może zdąży się przegryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w piątek rano,może zdąży się przegryźć.

W tej chwili robię małe remonty budki.

Przed nocką (praca) zalewam cytrynki.

Rano jak wrócę będzie gotowa.

Bez obaw , zabiorę większą ilość. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.