Skocz do zawartości

Jak jest na polu campingowym ze ściekami


Cycepka

Rekomendowane odpowiedzi

Kijów do mrowiska jakoś ostatnio wiele się pojawia. Tylko po co??????

 

 

Tak kolego masz rację po co niepotrzebnie ludziska się wpieniają nie da się naprawić świata,ale można próbować :bukiet: go zepsuć :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oooo!!!! kochani kolega cycepka widzę włożył kij w mrowisko

 

 

Czytając tu niekiedy podobne zapytania takie właśnie jak zadał kolega cycepka odnoszę wrażenie, że są to osoby znające forum doskonale, a występujące po innym Nickiem i wiedzące, w którym momencie i w jaki sposób włożyć kij w mrowisko mając przy tym niezły ubaw z nas. Obym w tym przypadku się mylił. Pozdrawiam

 

PS. Uważam, że kolega cycepka już otrzymał odpowiedz na to pytanie, więc nie nakręcajmy tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie temat sam w sobie jest drażliwy co widać czy się nam to podoba czy nie niczego tu nie zmienimy są tacy co będą wylewać i tacy co nie i basta najważniejsze że idzie wiosenka i w końcu się zacznie :bukiet::hehe::hehe::hehe::hehe::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij w mrowisko? Dbałość o kulturę na campingu, o dobry obyczaj nazywasz kijem w mrowisku? Jeśli nie zareagujemy to ludzie typu Effendi zaproponują nam sikanie koło przyczep - "przecież tego jest niewiele" i dopiero bedzie fajnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że hołdujesz zasadzie

 

 

kubryk1, czemu i komu ja hołduje to nic ci do tego "kolego" bo jesteś ostatnią osobą, której mógłbym o tym powiedzieć :bukiet: a z racji tego,że po raz kolejny masz jakieś anse do moich wypowiedzi ( w innych tematach tak już robiłeś ) życzę sobie byś więcej nie komentował ich i nie cytował moich wypowiedzi!! a tym bardziej nie wycierał moją osobą ani też nickiem swoich postów - jak to zrobiłeś wyżej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij w mrowisko? Dbałość o kulturę na campingu, o dobry obyczaj nazywasz kijem w mrowisku?

 

Kolego źle mnie zrozumiałeś użyłem sformułowania kij w mrowisko jako temat,ale istota mojej wypowiedzi była inna tak właśnie jest jak człowiek nie doczyta i od razu interpretuje po swojemu mimo to szanować trzeba każdego :hehe: pozdrowionka :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ansa do Ciebie nie jest odosobniona w temacie ścieki. Ale masz racją - kopanie sie z koniem jest bez sensu - zostan przy swoim sposobie korzystania z campingu i już. Mam tylko nadzieję, że mnie na nim nie bedzie! Jak mówią radiowcy - "bez odbioru"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi, ja już też kiedyś byłem pouczany przez tego kolegę. Z uwagi na szacunek do starszych ludzi postanowiłem, że nie będę z kolegą dyskutował.

Jurek - miej szacunek do starszych :bukiet::hehe:

 

Zapomniałem dodać, że raczej też nie używam wiaderka, ponieważ nie używam wody w przyczepie. No... chyba, że do picia :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma sensu się kłócić jeśli macie jakieś swoje sprawy to załatwcie to i będzie spoko przecież może sie tak zdarzyć w życiu że jeden drugiemu pomoże he..jeszcze możecie być kumplami znam to z autopsji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku! jak to zauważył w swoim poście Robicar:

zapytania... jak zadał kolega cycepka odnoszę wrażenie, że są to osoby znające forum doskonale, a występujące po innym Nickiem

 

odniosłem takie same wrażenia i dlatego udzieliłem odpowiedzi jakiej udzieliłem :hehe: a że ktoś wyszedł przed szereg i tak zareagował, no cóż, ja za to nic nie mogę :hehe: tylko nie wiem czemu sobie mną " buzie" wyciera :bukiet:

 

Jurek - miej szacunek do starszych :hmm::ee:

 

Paweł, sorry, ale oni nie mają monopolu na mądrość ani wiedzę :hehe:

 

 

p.s.

jak Ty zapewne wiesz, ja też w przyczepce nie korzystam z wody, no chyba, że ognistej :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że potrzebny jakiś zlocik przy ognisku ,piwku, grilu, a wtedy wszystko wróci do normy.

Niech wiosna przyjdzie jak najszybciej.Pozdrowienia dla wszystkich skłóconych i nie skłóconych. :bukiet::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi, Jeśli doszyłeś do wniosku, że pytanie Cycepka, było prowokacją i odpowiadając w ten sposób można było się spodziewać takiej reakcji pozostałych kolegów.

 

Jeśli Twoim zdaniem Cycepka, zadał takie pytanie w celu wywołania burzy dzięki Twojej odpowiedzi cel osiągnął co widać w dalszej części dyskusji.

 

 

Udzielając takiej odpowiedzi spodziewałeś się pozytywnej reakcji?

 

Nikt nie chce za sąsiada na polu kempingowym, który swoje nieczystości odprowadza pod siebie lub po budką sąsiednią.

I nie dziwię się, że powstało oburzenie i dezaprobata na Twoją odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.