Skocz do zawartości

Jak jest na polu campingowym ze ściekami


Cycepka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak jest na polu campingowym ze sciekami bo u mnie w przyczepie i chyba jak w innych jest tak że od zlewu w kuchni i w łazience jest rura wprost do podłogi w której jest dziura ,i co na polu jest jakies podpięcie do scieków i takich tam brudów czy prosto na trawe leci?????

Prosze o pomoc i Dzięuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cycepka, w większości przypadków leci pod przyczepkę, w trawę, z reguły są to nie wielkie ilości wody z kuchni ( zlew ) - ja mam taką rurkę przedłożona by leciało z drugiej strony przyczepki, jak najdalej od przedsionka, natomiast z łazienki woda jest odprowadzana do zbiornika brudnej wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosto na trawe leci?????

 

Cycepka, a chciałbyś stać obok takiego kogoś, którego brudy spływają pod Twoją przyczepkę, albo stanąć na miejscu gdzie stał taki ktoś?

Podstawiasz swoje np. wiaderko i wynosisz gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi! podawaj do publicznej wiadomości gdzie będziesz stawał. Nie chciałbym tam być w tym samym czasie i to po stronie, na którą wysuwasz swoja rurke od ścieków, nawet jesli ich jest mało! Wstyd żeby forumowicz stosował takie praktyki. Pomyśl, że kazdy tak robi i już masz bajorko pomyj!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Cycepka, a jak się sprawy potoczyły z tego tematu http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?p=125291&highlight=#125291

czy kupiłeś właśnie tą przyczepkę czy też inną, a jeśli inną to może pochwal się nią.

 

Uważam, że te odpowiedzi kolego powinny Tobie w zupełności wystarczyć

 

 

Podstawiasz swoje np. wiaderko i wynosisz gdzie trzeba.

 

Myślę ,że kultura nakazuje podstawienie wiaderka .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem aby ktoś wylewał ścieki po przyczepę

 

A nam zdarzyło się mieć takich "sąsiadów". Nie wytrzymaliśmy i zgłosiliśmy na recepcji.

Zwrócono im uwagę, zaprzestali, ale przestali odpowiadać na nasze pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Effendi! szalenie "dowcipne"! Nie zmienia to faktu , że hołdujesz zasadzie "niech będą ścieki w trawie byle nie koło mojego przedsionka!!!" I zamiast walnąć sie w pierś i powiedzieć przepraszam to serwujesz nam takie "cieniutkie" dowcipki o swojej rurce. Chciałbyś kiedyś stanąć w miejscu w którym przed tobą stało kilku takich Effendich???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo!!!! kochani kolega cycepka widzę włożył kij w mrowisko ale pamiętajcie człowiek bulwersuje się na takie rzeczy to zrozumiałe i oczywiste życie natomiast pokazuje często naszą ludzką słabość,niektórzy nazwą to głupotą,brakiem kultury nazywajcie to jak chcecie jedno jest pewne nasze obyczaje codzienne sytuacje i większości ludzi pozwalają na takie rzeczy,a wystarczyło by proste podejście do sprawy-np.koleś wylewa ściek=więcej tu nie odpoczywa i nie byłoby tematu nie prawdasz ? :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.