Skocz do zawartości

refleksja JAZGOT


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

że jedno kliknięcie "mojej" myszki zależnej ode mnie i na forum pod tym nickiem już nie popiszesz :piwko: . No i o jakiej niezależności my tu mówimy :piwko: ?

 

No no :niewiem: .

To jest prymitywne straszenie, myślę ,że to tylko żart.

Przecież ty nie musisz być pomarańczowym za wszelką cenę. :ok:

Żart czy nie żart wyszło okropnie. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielki Brat tomii, :piwko: .Znowy robi sie tu politycznie i nieprzyjemnie ,kiedy ta wiosna,bo hormony szaleją.

 

No no :niewiem: .

To jest prymitywne straszenie, myślę ,że to tylko żart.

Przecież ty nie musisz być pomarańczowym za wszelką cenę. :ok:

Żart czy nie żart wyszło okropnie. :piwko:

 

Może warto patrzeć na emotki :ok::piwko::piwko:, może również warto zainteresować się całym tematem a nie tylko jedną wypowiedzią.

 

To jest zależność? Może sobie zdaj sprawę, że pewnie bym to przeżył. Zrób to a przekonasz sie ze mi szkody zadnej nie uczyniłeś :piwko:

Greg. Ty mi też żadnej szkody nie uczyniłeś obrażając innych na forum, ale zachowałeś się w sposób mało kulturalny.

Nie zamierzam nic robić bo myślałem że sprawa jest załatwiona...

 

Prawda jest taka że koniec z pobłażliwością na forum. Osoby zachowujące się niekulturalnie będą wywalane. Jak się komuś nie podoba że dostał ostrzeżenie, upomnienie itp. zawsze może napisać na PW lub do innej osoby pilnującej porządku na forum.

 

Żle sie dzieje w państwie duńskim.To naród tworzy państwo,bez narodu było by Niczym. :piwko:

To kultura tworzy atmosferę na forum. Ja osób zachowujących się nie kulturalnie oszczędzać nie będę.

 

Nawet se kurka z "przekąsem" pożartować i postraszyć nie można :piwko:, bo zaraz jeden z drugim umoralniać chcą :piwko:...

 

Panowie więcej luzu, szczególnie TU na HP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie to za Ciebie Tomii, nie lubie jak mnie ktos straszy

 

[ Dodano: Pią 12 Lut, 2010 14:24 ]

Nie ma takiej opcji wiec klikaj ta myszka, biore cała odpowiedzialnośc. Zauwaz że ja nikomu sie nie skarzyłem ze dostałem ostrzezenie, i to nie jest sprawa kultury, a tylko jednej nagannej wypowiedzi.Nie lubie ludzi głupich, zadufanych,i powiedziałem to temu no niech tam ale tez zdania nie zmienie. Twoje straszenie mnie o tym klikaniu wyszło z mojej niezalezności wiec teraz nie podciagaj to pod tamte zdarzenie.

Jesli jestes tak miły to daj szanse w ustawieniach na usuniecie profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując nasze przemyślenia, to jestem nieco zaskoczony, bo im dalej od Warszawy, tym głębsze wypowiedzi.

Wirek z Oławy bardzo ciekawie i psychologicznie przeanalizował dylematy komunikacji internetowej.

Szary 11 z Białegostoku też widać przeżywa i miewa nostalgie za czymś ulotnym.

Tomii (Ząbki czyli prawie Warszawa) łapie za siekierę, czyli myszkę i do Greg. :niewiem:

 

Greg. poczuł się niezależny, od kiedy udało się Krakowiakom załatwić ostatniego smoka w Polsce, bo zabrakło dziewic na paszę :piwko:

 

Mam wrażenie, że wszystkich nas łączy ta iluzja niezależności i wolności, bo uosabia ją caravaning :ok:

Tak na prawdę, to mam niesympatyczne wrażenie, że tyle tej wolności, co kot napłakał a wygląda, że może być jeszcze mniej.

Kiedy przylecą żaby z ciepłych krajów i ruszymy sprawdzać, co za zakrętem, opadnie nam ciśnienie :ok:

Pozdrawiam :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji wiec klikaj ta myszka, biore cała odpowiedzialnośc.

A widzisz, znów jesteś ode mnie zależny :piwko:. Nie mówiłem?

 

Poza tym ja tam tez jestem "niezalezny" i nikt mi nie będzie mówił co mam robić :ok:.

 

Nie lubie ludzi głupich, zadufanych,i powiedziałem to temu no niech tam ale tez zdania nie zmienie.

To kogo nie lubisz - Twoja sprawa i nic mi do tego - tu jesteś w 100% niezależny. Nigdy nie chciałem nawet żebyś zmienił zdanie, chodziło mi tylko o kulturalne zachowanie, bo przecież zawsze łatwiej przemilczeć niż pisać na forum (łamiąc przy okazji regulamin) jaki to ktoś jest w jego oczach...

 

Twoje straszenie mnie o tym klikaniu wyszło z mojej niezalezności wiec teraz nie podciagaj to pod tamte zdarzenie.

Widzisz nie było moim celem straszenie Ciebie. Jednak wlazłeś w ten temat ze zbyt dużą pewnością siebie, bo przecież nic złego nie zrobiłeś. Więc mówię Ci że zrobiłeś źle (ja zdanie tez nie zmienię), a Tobie już ciśnienie skacze :ok:. No i oczywiście jak byś był łaskaw zauważyć to sam żeś "wkręcił" ten temat w ten wątek.

 

Jesli jestes tak miły to daj szanse w ustawieniach na usuniecie profilu

Czy mam wrażenie czy znów jesteś zależny ode mnie :niewiem:

:piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: tu

:ok: tam

jak nie :ok: to :ok:

jak nie :ok: to :ok:

jak nie :ok: to :piwko:

:ok::ok::ok::ok::ok::piwko:

nie na tym to forum ma polegać nie zabieram głosu bo szkoda ale chłopaki dajcie sobie :piwko: i :piwko: a potem :piwko:

już nie długo :piwko::niewiem::piwko:

Bo jak tak dalej pójdzie to sławna będzie ta Sława 2010 z tą atmosferą forumową. Jak na razie nie przekonaliscie mnie do wspólnego wyjazdu i integracji, bo przecież brać karawaningowa to jedność grupowa a nie jednostka.

Pozdrawiam wszystkich przesyłam :piwko: i wielkie :ok: na 14 lutego.

CiO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się kręci w złą stronę.

Władza forum składa się z różnych ludzi.

Jeden daje czerwień , a drugi by nie dał w danym przypadku.

Wszystko od tego się nakręca , trzeba ograniczyć bezzwłocznie , aby co niektórzy nie czuli się niezależni.( dotyczy osób sprawujący kontrolę na forum , a nie kolegi Grega).

Prosty przykład.

Ktoś mnie obraża , ja nie czuję się w jakiś sposób poniżony , a władza daje ostrzeżenie.

Pytam się po co , skoro to powinno ode mnie zależeć , skoro temat dotyczy mnie.

Zrobić kącik Sąd koleżeński.

Admini działają , a my forumowicze zadecydujemy czy należy się krecha lub nie.

W tedy jest czas do przemyślenia , czasem zwykłe przepraszam wystarczy.

Nie będzie w tedy możliwości oskarżania adminów , bo ty mi dałeś krechę , a innemu za to samo nie dałeś.

 

Post ten jest jedynie moim przemyśleniem i nie odnosi się do żadnych osób .

Jeśli ktoś czuje ,że ta wypowiedz jest napisana pod tą właśnie osobę to jej sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.