Skocz do zawartości

VI Zbiegowisko Południowców (Dzień Kobiet) - Niedzica


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj, Leszka ze Strażowa mielismy przyjemność poznać w Bieszczadach podczas weekendu majowego w zeszłym roku. Z przyjemnością spotkamy się również z Wami. Jeślizdecydujecie się jechać, lub chcecie pogadać o przyczepce przed spotkaniem w Niedzicy, odezwij się na pw.

Track- ja rónież wybieram się do Niedzicy, choć wpisana jest Szaraja- jesteśmy razem. A jesli nasza obecność ma być argumentem do spotkania, to będzie nam bardzo miło- czyli nie tak bardzo nie w temacie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Informuje: do 10 marca prosze o potwierdzenie przybycia!!!

 

 

Uprzejmie prosze o rozmawianie na temat !!!

 

[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 21:19 ]

Track- ja rónież wybieram się do Niedzicy, choć wpisana jest Szaraja- jesteśmy razem. A jesli nasza obecność ma być argumentem do spotkania, to będzie nam bardzo miło- czyli nie tak bardzo nie w temacie :hehe:

Ja to wiem, że wybierasz sie do Niedzicy, oczywiscie jestes dopisany do listy. Bedziemy mieli okazje poznac sie w realu. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje: do 10 marca prosze o potwierdzenie przybycia!!!

Trafko w piątek z rana melduje się na miejscu. :hehe:

 

[ Dodano: Pią 26 Lut, 2010 01:38 ]

Właśnie nie wiem o co chodzi, im ładniejsza (cieplejsza) pogoda tym mniej zainteresowania w temacie :hehe:

Idzie wiosna na Południu. :hehe:

http://www.radiobielsko.pl/news/7053-Idzie_wiosna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zdecyduje się w czwartek 11 to nie mogę przyjechać... :hehe::hehe:

Adam na litość co to za pytanie, zawsze możesz przyjechać i jesteś mile widziany. Tylko jak poinformujesz wcześniej będzie dla nas organizatorów lepiej. Pozdrawiam

 

Rysiu , Adam nie może przyjechać !!!!!!!!!!!!! On musi . Jak to Zbiegowisko bez Grażynki i Adasia ?????? . Wiem że tylko tak trzymają Nas w niepewności :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu, Tadziu - kochani jesteście :hehe:

Bardzo chcemy się z Wami spotkać....

Jednak naprawdę nie wiemy, jak się wszystko ułoży w pracy Adama i nie tylko....

Do 10 marca powinniśmy wiedzieć co i jak, także Trafko mimo, że nie wiemy o jakie wnioski po ostatnim spotkaniu chodzi postaramy się ostatecznie określić w wyznaczonym terminie...

Pozdrawiam, Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan VI Zbiegowiska Południowców:

 

piątek 12 marca 2010 r. przyjazd załóg, wieczorem wspólny posiłek (bigos i duszonki), nocne polaków rozmowy, biesiadowanie w wiacie grillowej,

 

sobota 13 marca 2010 r. przed południem rozruch, śniadanie we własnym zakresie, wspólny spacer na Zamek w Niedzicy, następnie wspólne gotowanie zupy gulaszowej ala Ojców - konsumpcja, wieczorem nocne polaków rozmowy, biesiadowanie w wiacie grillowej,

 

niedziela 14 marca 2010 r. przed południem wspólne śniadanie (mega jajecznica), wyjazd do domu.

 

Bardzo mile widziane propozycje do planu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje: do 10 marca prosze o potwierdzenie przybycia!!!

Ja to nie wiem .......... kusi mnie ale odległość jest niebanalna (czas dojazdu związany z odległością) do 10 jednoznacznie określimy się. No i nasza "młodzież" jest bardzo bardzo młodsza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... kusi mnie ale odległość jest niebanalna (czas dojazdu związany z odległością) do 10 jednoznacznie określimy się. No i nasza "młodzież" jest bardzo bardzo młodsza :-)

Masz dobra droge, napewno bedzie sie fajnie jechało. :hehe: Jestes mile widziny, serdecznie zapraszam w imieniu własnym i Południowców :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dobra droge, napewno bedzie sie fajnie jechało. Jestes mile widziny, serdecznie zapraszam w imieniu własnym i Południowców

_________________

 

Dzięki za zaproszenie; jedyna wątpliwość to czas dojazdu 600km razy średnia 50 (jak dobrze pójdzie) to 12 godzin .... nie o mnie chodzi tylko o dzieci. Jak dojedziemy na wekend to "zryty beret" należy się "z urzędu" :-)

 

 

Pomijam już koszty paliwa takiego wyjazdu które też oscylują w okolicy kilku skrzynek :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji, to skorzystam z naszych poprzednich ( nie tylko Sylwestrowych doswiadczeń) z pobytu w Niedzicy. Polecam wizytę a Termach w Bukowinie Tatrzańskiej- jest tam super, ponadto dla fanów narciarstwa- oczywiście stok w Niedzicy, a jakby tam było nie bardzo to Kluszkowce, tam na pewno jeszcze będzie czynne. Co do kolejnych wycieczek, to na pewno dużą atrakcją byłby spacer- choć myśmy jechali rowerami ( na wiosnę ) trasą wzdłuż przełomu Dunajca. Mozna przejsć przez most dla pieszych i roweów w Sromowcach i dalej droga idzie aż do Szczawnicy, słowacką stroną Dunajca. Choć z prognozy pogody wynikają raczej ujemne temperatury i opday śniegu, ale nigdy nic nie wiadomo. To w najbliższej okolicy, a jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do propozycji, to skorzystam z naszych poprzednich ( nie tylko Sylwestrowych doswiadczeń) z pobytu w Niedzicy. Polecam wizytę a Termach w Bukowinie Tatrzańskiej- jest tam super, ponadto dla fanów narciarstwa- oczywiście stok w Niedzicy, a jakby tam było nie bardzo to Kluszkowce, tam na pewno jeszcze będzie czynne. Co do kolejnych wycieczek, to na pewno dużą atrakcją byłby spacer- choć myśmy jechali rowerami ( na wiosnę ) trasą wzdłuż przełomu Dunajca. Mozna przejsć przez most dla pieszych i roweów w Sromowcach i dalej droga idzie aż do Szczawnicy, słowacką stroną Dunajca. Choć z prognozy pogody wynikają raczej ujemne temperatury i opday śniegu, ale nigdy nic nie wiadomo. To w najbliższej okolicy, a jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę.

Bardzo przydatne informacje, tylko mam jedną wątpliwość czy znajdziemy na to czas? Szczegóły w kwestii wycieczki ustalimy na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.