Skocz do zawartości

VI Zbiegowisko Południowców (Dzień Kobiet) - Niedzica


Rekomendowane odpowiedzi

Masz może i racje ale zdrowie najważniejsze z tego co czytałam to też by było jeszcze paru chętnych gdyby było cieplej.Jak byśmy jechali z Oliwcią to niema problemu bedzie spaś z nami otulona i dobre ale Niki jest troche zamały miało być inaczej babcia miała zostać w domu.ale ja się niebęde prosić a pozatym ona jedzie autobusem.jak zadecyduje większość to tak będzie ;) my się postaramy jak ino piecyk bedzie działał jak ma. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piecyk masz dobry tylko zmień butlę na propan- butan , bo ta Angielska ma na pewno czysty butan i dlatego mała wydajność piecyka.

Dodatkowo możesz piekarnikiem podgrzać.

Czekaj jak tam za 30 min wpadnę , to mróz ci zaraz :hej: zgadnę.

Do środy zobaczymy , ale czuję po kościach ,że ocieplenie nie przyjdzie 15 tylko 12 marca. :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek Sz powiedział, że babie nie uwierzą, ale jednak napiszę. Nie bierzcie propan - butanu , tylko butle z propanem. temperatury w nocy sa ujemne, a przy takich propan- butan zamarza. Stąd mogą byc problemy- typu, piecyk nie działa albo słabo grzeje.. Cały temat był poruszany przy okazji opisu naszych doświadczeń posylwestrowych. Oczywiście każdy decyduje za siebie, ale moze czasem posłuchać kogoś kto już to przeżył. Obok naszej przyczepki stoi przyczepka szwagra- nasza na propanie jest ogrzewana super, zaś ich obecnie jest nie do odpalenia, a podczas dodatnich temepratur wszystko jest ok. Sparwdzone wszystko organoleptycznie :hej:

Bizon- a może ten problem jest właśnie u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałam fingerka i powiedziałam mojemu i dał tam pare kropli i lepiej już grzeje dziękuje Fingerku;))

To ja cieszę się baaardzo .

Na początku trochę będzie smierdzieć przepalonym brudem ale po czasie przestanie . W miarę możliwości poodkurzajcie sobie zakamarki w piecyku .

:hej::hej::jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam my bardzo przepraszamy ale nieprzyjedziemy choroba zamiast przechodzić to z dnia na dzień gorzej.a jeszcze coś Oli mi pokaszluje.Pozdrawiamy i miłej imprezy życzymy wyszalejcie się za nas;)) :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładniele,chcieliśmy bardzo jechać.A ja się rozchorowałam normalnie mnie całe płuca bolą przy kaszlu i jeszcze ten wstrętny katar.Mam normalnie dość.Ale się mówi trudno żal nam strasznie ale jak się mam nabawić jakiegoś zapalenia płuc to wole posiedzieć w domu a jesz.cze z dzieciakami jechać to wogóle :hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.