Skocz do zawartości

Karta kempingowa


John

Rekomendowane odpowiedzi

Kartę taka można zakupić w Polsce w PZMot Travel cena promocyjna obecnie to 35 zł ( normalna 45 zl).

Karta jest imienna i jes na dany rok kalendarzowy.

 

Stronka tej karty:

www.campingcardinternational.com

 

 

A tu link do spisu kempingów w Europie honorujących tą kartę.

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kart upoważnia do zniżek 5-20% na wyznaczonych kempingach w sezonie lub poza sezonem. Jest również naszym ubezpieczeniem OC, oraz dowodem (paszportem) tożsamości przy meldunku na kempingu.

 

To tyle teorii co udało mi się wyczytać. Jak jest w praktyce ? :hop1:

 

Jest jeszcze jedna karta (jest ich wiele ale warta uwagi) to karta ACSI.

Ta pozwala nam spędzić tanio czas na kempingu jednak tylko poza sezonem. Za to kempingów jest znacznie więcej niż w CCI

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna karta (jest ich wiele ale warta uwagi) to karta ACSI.

Ta pozwala nam spędzić tanio czas na kempingu jednak tylko poza sezonem.

U nas w Polsce raczej się nie przyjmie , każdy dre kasę jak może. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, dorzucim jeszcze po winiecie i karcie paliwowej do ogniska z twoich podpórek pod nogi?

Tu u nas, jeszcze trochę normalności, jeszcze kumkają żaby, jeszcze można stanąć pod wyciągiem, jeszcze jest gdzie oko wypuścić i flachę wysuszyć.

Niech tam one latają za punktami, kartami, certyfikatami ino co to za frajda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Polsce raczej się nie przyjmie , każdy dre kasę jak może

 

Spokojnie, z czasem się przyjmie. Jak łatwo zauważyć karta kosztuje tylko 30 zł. Dla posiadacza karty udzielany jest rabat w wysokości 20%. Jeśli opłaty na campingu wyniosą np. 50 zł/dzień to już po trzech dniach pobytu zaczynasz mieć wymierne, finansowe korzyści. A korzyści finansowe przemawiają do rozumu najefektywniej. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, po pierwsze nie podniosą, bo osoby bez karty nigdy by tam nie przyjechały. Po drugie karta obowiązuje w całej Europie, zatem jeśli przykładowo w Jeleniej Górze podniosą ceny to pojedziesz do Liptovskiego Mikulasza. Masz przyczepę, jesteś WOLNY

 

Piszesz: "znając Polaków" :hop1::bzik: Ja jestem Polakiem i Ty też. Podniósłbyś ceny? Polacy to my, sami zachowujmy się racjonalnie, dajmy przykład racjonalnego działanie, to już za dwa, trzy pokolenia i w Polsce będzie normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby otrzymać np 5% zniżki kartę morze posiadać tylko jedna osoba czy wszyscy uczestnicy?

 

Używałem tą kartę na kempingach w Chorwacji. Pobyty 10-14 dni. Na kempingach na których byłem zniżka na nią wynosiła tylko 5% przy pobycie do 21 dni. Przy pobytach dłuższych niż 21 dni zniżka wynosiła 10%. Kartę okazywałem w dniu wyjazdu podczas wystawiania rachunku. Otrzymywałem na nią 5% zniżki od całkowitej kwoty na rachunku. Po przeliczeniu HRK/PLN okazywało się że te 5% zniżki bylo równowartością ceny karty w Polsce. Myślę że posiadanie karty jest bardziej opłacalne przy dłuższych pobytach. Jeszcze jedno: nie wszystkie kempingi za granicą honorują kartę a prywatne to już wcale. Na recepcjach w cennikach ujęte są zniżki dla posiadaczy kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dokładam do kolejne dwie kisty piwa do tych Trafka i nie damy się zapunktować, zapędzić w campingi, zasypać badziewnymi plastikowymi gratisami niech żyje wolny caravaning :bzik:))

Widział tam który świetliki, czyli robaczki świętojańskie, a chociaby gwiazdy i sputniki na ciemnym dzikim niebie, a żabi śpiew, a rybkę od wędkarza skwierczył na patelni, a ciszę słyszał?

Trafko, lej, stawiam pierwszą kistę! Hlup! :hop1:

post-117490-imported-bbce6498-38be-40ba-87f6-48bba44b0464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.