Skocz do zawartości

Promocje w sklepach - ciekawe oferty (bez dyskusji, suche oferty)


marek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ja go zainstalowałem na stałe w przyczepie ... ale uwaga zawiódł mnie w sytuacji kiedy akku rozładował się poniżej 10,5 V. On taki accu traktuje jako uszkodzony i się wyłącza.

Trzeba na chwilę podłączyć tradycyjny prostownik i jak złapie trochę napięcia dopiero ładowanie elektronicznym wystartowało.

 

Żeby uniknąć takiej dupy w przyszłości zainstalowałem zabezpieczenie przed rozładowaniem poniżej 10,5V. Generalnie fajne lekkie rozwiązanie ale przy jakiejś wpadce z akumulatorem nieprzydatne :rolleyes:

 

Doskonałe do podłączenie na stałe na zimę na program * i zapominamy o akku.

 

Tak, rzeczywiście w początkowej fazie ładowania ta ładowarka wykonuje pomiar napięcia. Jeśli mamy akumulator wydojony do końca, to normalnie ładowarka może przejść automatycznie nawet na 6 V. Aby tego uniknąć i spokojnie naładować wyładowany akumulator, warto na chwilę podłączyć szeregowo zwykłą bateryjkę 9V do aku. Ładowarka zmierzy napięcie na zaciskach i zacznie ładować, wtedy wypinamy baterię i ładujemy aku.

A sama ładowarka jest bardzo dobra.

 

pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj kupiłem saperkę składaną w TESCO za niecałe 20 zł.

podobna do takiej. http://allegro.pl/ba...1425673173.html

 

Witam serdecznie forumowiczów na moim debiucie.

 

Saperka sprawdzona w boju. Ma tylko jeden mankament (nie ma zalet ). Można nią kopać tylko w śniegu. Chińczycy nie przewidzieli, że ktoś taki jak ja będzie jej do piasku używał. W związku z powyższym za pierwszym razem z wielkim trudem udało mi się ją złożyć. Jednak po drugim użyciu nie dałem rady odkręcić spasowanej nadto blokady (dostał się piasek ) . I w ten oto sposób z saperki zrobił się szpadelek. Proszę wziąć to pod uwagę kupując to to chińskie cudo.

 

Pozdrawiam RaDZIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Fabrycznie nowa, wysokiej jakości kamerka internetowa wersja BOX

* Długość rozłożonej saperki – 41cm

* Długość złożonej saperki – 16cm

* Szerokość łopaty – 10cm

* Każdy towar wystawiony na naszej aukcji podlega 3 miesięcznej gwarancji

 

 

Towar nadaje się w sam raz na nasze wojaże, mało miejsca zajmuje.

Gdyby zaginęła w czeluściach naszych zakamarków to jeszcze można dobrać odpowiedni brelok

* Posiada diodę, emituje sygnał dźwiękowy sygnalizującą poleżenie

* Czujnik wysokich częstotliwości wbudowany w brelok

* Wymiary: 10mm x 30mm x 50mm

* Waga: około 14 g

* Czujnik wysokich częstotliwości wbudowany w brelok

* Kolor sygnału: czerwony

 

*a nawet lampę stroboskopową :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem wczoraj w Ikea i kupiłem trochę gratów do przyczepy.

Chodzi mi tu o naczynia chyba z melaniny.

Co ważne można zmywać w zmywarce i nadają się do kuchenek mikrofalowych do 120stopni.

Znaczy się nie jest to zły wyrób a cena fajna. Kolor także ciekawe. Foto nie oddaje ale to jest fajny żywy zielony kolor.

Wybór jest spory i towaru z plastiku jest dużo.

Poniżej foto z cenami tego co nabyłem.

post-4927-0-68987800-1301902981_thumb.jpg

post-4927-0-05380800-1301902987_thumb.jpg

post-4927-0-02711300-1301902993_thumb.jpg

post-4927-0-90272200-1301902996_thumb.jpg

post-4927-0-44346700-1301903001_thumb.jpg

post-4927-0-31733000-1301903005_thumb.jpg

post-4927-0-41537300-1301903010_thumb.jpg

post-4927-0-60485200-1301903014_thumb.jpg

post-4927-0-41553100-1301903018_thumb.jpg

post-4927-0-70337700-1301903021_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce widziałem dzisiaj fajne stopnie do wchodzenia do przyczepy z rączką na wierzchu ( nazywają je taboret ) w cenie 17 zł. Są solidne - ja stawałem, a ważę 110 kg i nawet się nie ugiął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Biedronce widziałem dzisiaj fajne stopnie do wchodzenia do przyczepy z rączką na wierzchu ( nazywają je taboret ) w cenie 17 zł. Są solidne - ja stawałem, a ważę 110 kg i nawet się nie ugiął.

 

Tego mi brak, dziś jedziemy z żoną do Biedroneczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.