Skocz do zawartości

Lista chętnych na VII Zlot w Sławie


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 661
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to się rozpoznamy

 

Tylko musiało być ustalone , że na identyfikatorze wpisujemy nicka.

Nie wszyscy mają nicki wpisują. :ok:

 

Do tego tematu wrócimy w kwietniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; Wirek , z perspektywy kilku miesięcy ( jeszcze ) jakie zostały do zlotu to napewno ja jak i Kiszon jesteśmy w Sławie !

 

Nam też miło będzie Was ponownie spotkać :ok:

 

 

P.S. Irek,nie zapomnij zabrać przeboju zlotowego "jak dobrze wstać skoro świt..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Jako że otrzymałem przemiłe zaproszenie na zlot, czuję się w obowiązku odpisać na forum.

Przede wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaproszenie i słowa uznania dla moich prac nad Milką. Mam nadzieję że uda mi się dokończyć wszystkie prace na czas i będę mógł przybyć na zlot. Bardzo się cieszę na możliwość osobistego poznania tak wielkiej rzeszy wielbicieli karawaningu i kamperingu. Zrobię wszystko co w mojej mocy aby zdążyć na czas i połączyć stare z nowym czyli nawiązać nowe znajomości w miejscu starych grzechów... :ok:

 

Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie.

Pozdrawiam,

Świstak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj kolego link do swoich prac nad autobusikiem. Widziałem kiedyć na campertimie ale nie mogę teraz znaleźć.

 

tak wyręczając świstaka :ok:

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=4842&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

osobiście śledzę temat od dłuższego czasu i po prostu mam :ok: za ogrom włozonych prac :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ; dziekuje tym co mnie pamiętają i spominają i tym co wspominają nie znając . Maga napewno wezmę tem " szlagier " i coś do tego ! Wirek , wczoraj ( 14.12.09 r.)w godzinach południowych o mało bym Cię nie rozjechał . Nie poznałeś ? A ja trąbiłem na Ciebie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3, A gdzie Ty byłeś , bo to musiało być na trasie Oława - Wrocław , nigdzie indziej nie jeździłem wczoraj . Trzeba było na CB krzyczeć.

Jeśli gdzie indziej mnie widziałeś - to nie byłem ja.

Piszesz w godzinach popołudniowych - mało prawdopodobne - siedziałem w domu przy papierach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że znalazłem się na liście co bardzo mnie cieszy. Jednak z nieukrywaną radością informuję że we wpisie dotyczącym mojej skromnej osoby są 2 (słownie DWA) błędy!

1. Dzięki uprzejmości administratora :ok: mój nick SP6VXH który jest niezwykle trudny do zapamiętania :ok: został zmieniony na Świstak :ok: . Nadmieniam że zrodził się w drodze konkursu na forum CamperTeam i miałem już zaszczyt przedstawiać się w ten sposób na dwóch zlotach :ok:

2. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Świstaki przybędą :ok: całą rodziną czyli w liczbie 3! :bukiet: Ten w środku to ja, a osobniki z boku to GPS i Zestaw Głośnomówiący!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.