Skocz do zawartości

Kod rabatowy


Małgorzata Urbaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Małgorzata Urbaniak napisał(a):

Jak zdobyć kod rabatowy na Camping Pod Brzozami

No właśnie tego zawsze się bałem - rejestrujących się na forum tylko dla rabatu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Małgorzata Urbaniak napisał(a):

No pierwszy wyjazd mój na camping od czegoś trzeba zacząć   , łamie jakoś regulamin ?

Tak. Temat od czapy, niewłaściwy kącik, do tego nie wiadomo w ogóle o co Ci chodzi w pierwszym wpisie.

Należało się najpierw przywitać, i następnie pytanie trzeba było zadać  w temacie odnośnie kempingu, np. tutaj:

albo spytać bezpośrednio w kempingu o to jak zdobyć kod rabatowy. To nie jest forum kempingu pod brzozami :D 

Mogłaś też zajrzeć na stronę samego kempingu, bo mają dokładnie napisane za co i komu dają zniżki.

IMO temat do :kosz:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał(a):

Tak. Temat od czapy, niewłaściwy kącik, do tego nie wiadomo w ogóle o co Ci chodzi w pierwszym wpisie.

Należało się najpierw przywitać, i następnie pytanie trzeba było zadać  w temacie odnośnie kempingu, np. tutaj:

albo spytać bezpośrednio w kempingu o to jak zdobyć kod rabatowy. To nie jest forum kempingu pod brzozami :D 

 

Dziękuje Panie Jacku za udzielenie informacji ;) Temat można zamykać bo nie myślałam że tak proste pytanie wywoła u

was taką reakcje  Przepraszam  i pozdrawiam ;)

Edytowane przez Małgorzata Urbaniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Małgorzata Urbaniak napisał(a):

Temat można zamykać bo nie myślałam że tak proste pytanie wywoła u

was taką reakcje  Przepraszam  i pozdrawiam ;)

Bardziej chodzi o to, że to nie jest Facebook, czyli jedno wielkie wiadro bałaganu, spamu, coraz częściej nieżyczliwości.
To forum istnieje już prawie 20 lat, wiedza jest pewna, sprawdzona - i co najważniejsze - odpowiednio posegregowana w odpowiednich działach, dzięki pracy ludzi.
Warto się zapoznać z zasadami, uzupełnić swój profil i korzystać z zasobów :mellow:

Edytowane przez Marcin T (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Małgorzata Urbaniak napisał(a):

Dziękuje Panie Jacku za udzielenie informacji ;) Temat można zamykać bo nie myślałam że tak proste pytanie wywoła u

was taką reakcje  Przepraszam  i pozdrawiam ;)

Szanowna Pani nie chodzi o prostotę pytania tylko o formę w jakiej zostało postawione-czy to tak trudno zrozumieć czy odróżnić.

pozdrawiam bez uszczypliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Marcin T napisał(a):

To forum istnieje już prawie 20 lat, wiedza jest pewna, sprawdzona - i co najważniejsze - odpowiednio posegregowana w odpowiednich działach, dzięki pracy ludzi.
Warto się zapoznać z zasadami, uzupełnić swój profil i korzystać z zasobów

11 przykazanie: "Nie będziesz 'Deja' zasad uczył"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.