Skocz do zawartości

Fiat Ducato


cinekis87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@cinekis87

Mam takiego samego Transita jak Twój, prod. 2005, ten sam silnik, przebieg obecnie 140kkm. Zabudowa też podobna - u mnie Rimor Katamarano (alkowa). Nam służy doskonale od kilku lat, ale nie ukrywam, że bardzo dbam o kwestię wszelkich napraw mechanicznych i eksploatacyjnych.

20240512_211123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Misio napisał(a):

Lubiatowo?

Zastanawiałem się nad wrzuceniem tego do wątku "zagadka" :). Tak, Lubiatowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łuki napisał(a):

@cinekis87

Mam takiego samego Transita jak Twój, prod. 2005, ten sam silnik, przebieg obecnie 140kkm. Zabudowa też podobna - u mnie Rimor Katamarano (alkowa). Nam służy doskonale od kilku lat, ale nie ukrywam, że bardzo dbam o kwestię wszelkich napraw mechanicznych i eksploatacyjnych.

20240512_211123.jpg

Tak ten wyciek mam zamiar zrobić kwestia max miesiąca. Świetny masz. Kontroluję dzisiaj na 300 km minimalne ślady. Czekam na pasek. Pozdrawiam 

IMG_20240516_171926_450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

Jeśli używasz cukierberga, to jest taka grupa gdzie są granitowy z całej PL i coś na pewno podpowiedzi

https://facebook.com/groups/888917671146530/

Zapytałem dzięki 

47 minut temu, Misio napisał(a):

Tu?

https://amwarsztat.pl/

Kolega z forum...

I tutaj również jakby było naprawdę dobry zaufany serwis to bym miał jeszcze kilka drobnych rzeczy do naprawy bo lodówka słabo chłodzi i zamontować przetwornice. I warto mieć zaufany warsztat. Także czuje pozytywną energię hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cinekis87 napisał(a):

Panowie wiecie gdzie w okolicach Łomży czy Ostrołęki zrobię ten wyciek i pewnie wymiana łożyska. Jakosc na pierwszym miejscu.

Jak będziesz w mojej okolicy ;) to sprawdź tu - OPOLTRANS https://maps.app.goo.gl/RwzMiukkMXYn8mEMA 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sugerowanego owners manuala nie masz? Tam jest rozpiska po numerkach. 

Nie w tej skrzynce. W rozdzielnicy kabiny, numerek 212, bezpiecznik 10A.

Mam nadzieję że dobrze trafiłem.

Transit Owner's Manual (fordservicecontent.com)

Fuses - Fuse Specification Chart (fordservicecontent.com)

Fuses - Fuse Box Locations (fordservicecontent.com)

"Passenger compartment fuse box

https://www.fordservicecontent.com/images/imagen/imagen2.dll?w=600&id=E66601_EUR&t=JPG

This is located on the passenger’s side underneath the storage compartment in the instrument panel. Lift out the storage compartment using the grip handle."
Źródło jak w w/w linkach, to żeby nie być na bakier z prawami autorskimi, a koledze pomóc, bo może być trudno np. w drodze na fonie.
Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zwróć uwagę jak to jest faktycznie rozlokowane, bo coś mi się widzi że może być trochę mylące na pokrywach, przynajmniej na tezj z przedziału silnikowego. Wydaje mi się że lokalizować właściwy bezpiecznik musisz tak, jakby pokrywa była założona na miejscu, a ty patrzyłbyś z góry, jakgdyby była przezroczysta.

W manualu masz widok na włożone bezpieczniki w otwartej skrzynce. Przyjrzyj się dobrze, i pamiętaj, jeśli coś gmerać z bezpiecznikami wyciągasz tylko 1 za jednym razem zapamiętując skąd. Dopiero jak go sprawdzisz, i włożysz tam skąd wyjąłeś, wolno Ci się wziąć na następny. 

Edytowane przez czyś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.