Skocz do zawartości

Fiat Ducato


cinekis87

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Misio napisał(a):

To bym jechał oglądać...

LMC to solidna firma

Ducato2 po lifcie - dobra konstrukcja

Silnik 2,8 bardzo dobry

I właśnie idę ta droga jak Mówisz. Pytam o szczegóły i może pojadę to obejrzęc. Dystans jest na tyle duży że jak pojadę to będę musiał decydować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Misio napisał(a):

To bym jechał oglądać...

LMC to solidna firma

Ducato2 po lifcie - dobra konstrukcja

Silnik 2,8 bardzo dobry

I właśnie idę ta droga jak Mówisz. Pytam o szczegóły i może pojadę to obejrzęc. Dystans jest na tyle duży że jak pojadę to będę musiał decydować.

Już zrezygnowałem z kupną tego starszego co racja to racja troszkę dolozyc i już tylko tamten chodzi po głowie. No najwyżej pojadę z rodzinka na wypad dwu dniowy żeby obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakie rady jesteś otwarty.. ja bym radził nie kupować nic starszego niż kilka lat..

Samochody nie są projektowane na aż taki wiek. Im starsze auto tym drożej jest go utrzymać w dobrym stanie technicznym - żebyś potem nie lamentował, przy takim dwudziestoparolatku, że trzeba wywalić kilkadziesiąt tysięcy zeta na wymianę zużytych rzeczy w mechanice i wyposażeniu, a i tak nigdzie dalej tym nie pojedziesz bo ani nie spełnia norm, ani ubezpieczenia sie nie da kupić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

ani ubezpieczenia sie nie da kupić..

Jakiego ubezpieczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kupione transit 2006 75 tys przebiegu bardzo dobry stan dwóch właścicieli. Zrobiliśmy przegląd przed zakupem itd zero mokrego czy wilgotnego. Silnik 2.0 na łańcuchu. Jeździ ske świetnie a mam doświadczenie w jeździ dużymi autami. 

Co do kilkuletniego nie chce mi się wydawac dużych pieniędzy zwłaszcza że chcemy ruszyć z Islandii do Polski plus jeszcze jedno nasze auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo jutro ruszamy wrzucę zdjęcia. No k mam nadzieję do zo w Polsce na trasie.

IMG_20240507_172740_195.jpg

IMG_20240507_172750_834.jpg

IMG_20240507_172800_990.jpg

IMG_20240507_172810_855.jpg

IMG_20240507_172828_999.jpg

Tylko jutro jadę na szkolenie bo światełka w środku działają tylko na zapłonie i zastanawiam się czy czegoś nie włączyłem bo miałem wrażenie że jak oglądałem. To działało hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Assistance nie ma problemu.

AC... zawsze żałowałem że je wykupiłem do każdego z aut...

Ale to ja jestem dziwny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Misio napisał(a):

Z Assistance nie ma problemu.

O dobre assistance dla aut 10+ b.trudno lub b.drogo.

5 minut temu, Misio napisał(a):

AC... zawsze żałowałem że je wykupiłem do każdego z aut...

A to już indywidualna sprawa i kto na co może sobie pozwolić. Mając auto warte ok. 180 tyś i płacąc niecałe 3 tyś za b.dobre AC+OC+ASS śpię spokojnie.

Mam też samochód za 15 tyś. i za niego płacenie AC nie ma sensu.

Koszty profesjonalnej naprawy blach.lak. we współczesnych samochodach są delikatnie mówiąc wysokie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bercik77 napisał(a):
Godzinę temu, Misio napisał(a):

Z Assistance nie ma problemu.

O dobre assistance dla aut 10+ b.trudno lub b.drogo.

Mi wystarczy holowanie + transport do 1000km... co nie jest kosmicznie drogie...

I mam nadzieję że i tak nigdy z niego nie skorzystam

57 minut temu, Bercik77 napisał(a):

Koszty profesjonalnej naprawy blach.lak. we współczesnych samochodach są delikatnie mówiąc wysokie.

Zgoda, za to z własnej głupoty stare auto nie jest tak łatwo zepsuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.