Skocz do zawartości

Fiat Ducato


cinekis87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pytanie nowicjusza. Kamper super ogrzewanie działa lodówka sprawuje się dobrze niskke spalanie. Ale mam problem z wodą. Dzisiaj zakręciłem korek spustowy nalalem wody. Odkrecam a tam małe ciśnienie i od razu leci jakąś druga rurka jednocześnie i w kranie jest niskie ciśnienie. Szukałem zaworu czegokolwiek wszędzie. Czy ma ktoś pomysł co jeszcze można sprawdzić. Do właściciela pewnie jutro dopiero się dodzwonie a chcieliśmy ale dzisiaj wykąpać. Wrzucę fotkę tej rurki jesli coś pomoże. Coś nie zakręcone albo nie mam pojecia. 

IMG_20240509_180917_416.jpg

IMG_20240509_180909_393.jpg

IMG_20240509_180746_817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cinekis87 napisał(a):

Pytanie nowicjusza. Kamper super ogrzewanie działa lodówka sprawuje się dobrze niskke spalanie. Ale mam problem z wodą. Dzisiaj zakręciłem korek spustowy nalalem wody. Odkrecam a tam małe ciśnienie i od razu leci jakąś druga rurka jednocześnie i w kranie jest niskie ciśnienie. Szukałem zaworu czegokolwiek wszędzie. Czy ma ktoś pomysł co jeszcze można sprawdzić. Do właściciela pewnie jutro dopiero się dodzwonie a chcieliśmy ale dzisiaj wykąpać. Wrzucę fotkę tej rurki jesli coś pomoże. Coś nie zakręcone albo nie mam pojecia

masz bojler? może przy nim jest spust zimowy ? nigdzie indziej nie powinno niczego dodatkowego być

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szczerze to nie wiem. Mam traumę szukam i szukam hehe

Znalezione przez moją żonę heheh był zawór 

58 minut temu, chris_66 napisał(a):

masz bojler? może przy nim jest spust zimowy ? nigdzie indziej nie powinno niczego dodatkowego być

 

 

Dzieki piwko leci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2024 o 21:10, chris_66 napisał(a):

miłej kąpieli :ok: z żoną :thank:

Oj tak cieplutko milutko super nam się trafił jesteśmy szczęśliwi 5 dni od zakupu a już tysiak. dziękuję za rady podoba mi się tutaj na forum będziemy uczestniczyć coś od siebie dodawać.

IMG_20240511_073930_997.jpg

W dniu 10.05.2024 o 05:27, Łza Włóczynutka napisał(a):

To coś ty kupił? wlałeś wodę, a z kranu leci piwko? 🍻

Mistrz byłoby pięknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2024 o 14:10, cinekis87 napisał(a):

Ja też długo szukałem kampera ale w końcu zdecydowałem się na Adria Coral 660SP z 2007. Powiem Ci że jestem bardzo zadowolony. On jest na bazie fiata Ducato 2,3 130KM. Jedyna wada tego samochodu to drogie opłaty na promach ponieważ ma 3,1 wysokości i 7,2 długości. Mieszkam w Norwegii, to czasami nie mam wyjścia i muszę przedostać się gdzieś promem :) . Jak coś fajnego znajdziesz to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, GregPower napisał(a):

Ja też długo szukałem kampera ale w końcu zdecydowałem się na Adria Coral 660SP z 2007. Powiem Ci że jestem bardzo zadowolony. On jest na bazie fiata Ducato 2,3 130KM. Jedyna wada tego samochodu to drogie opłaty na promach ponieważ ma 3,1 wysokości i 7,2 długości. Mieszkam w Norwegii, to czasami nie mam wyjścia i muszę przedostać się gdzieś promem :) . Jak coś fajnego znajdziesz to polecam!

Dziękuję ale już trafiłem forda transit

IMG_20240512_084550_621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Mam lekkie zapocenie na kołach pasowych. Już trzeci mechanik mi mówi żeby narazie nie ruszać i obserwować. Myślę że może łożysko powoli padać bo koło ma lekkie bicie ale pasek w porządku. Pomyślałem żeby dolać może uszczelniacza luqiy nikt verlust stop. Od razu mówię nie jestem fanem talk spwcifikow i zazwyczaj daje ale do silników z dużymi przebiegami a tutaj 75. Wyciek czy raczej zapocenie małe każdy mechanik mówi jeździć obserwować. A z racji że za trzy tygodnie wyjeżdżamy z wyspy żeby może zastosować taki specyfik? Co myślicie nie zaszkodzi a narazie może pomóc? Oczywiście mam zamiar to zrobić 

IMG_20240514_093248_771.jpg

Znaków nie zostawia na drodze. Nic nie kapie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.