Skocz do zawartości

Hobby De Luxe 495 wfb Polska czy Niemcy?


AgaBartek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat do zamknięcia, stanęło na CARGO. Poszła zaliczka,  wyszła cena lepsza od niemieckiej, przyczepa się właśnie produkuje, będzie w PL za 2 tygodnie. Ostatecznie stanęło na:

De Luxe 495 WFB z Autark, klimą, moverem P1 automat, dodatkowymi ledami ambiente, przyłączem wody miejskiej, zabezpieczeniem Knott, aku 100Ah i dywanikami.

Właściciel chyba już miał nas trochę dość :-) ale się nie dziwię.

Dzięki wszystkim za doradzenie.

 

Bartek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bercik77 napisał(a):

Ja przy odbiorze swojej w fabryce Knausa spędziłem ok.10 minut w tym z pracownikiem ok. 3 min. Więc można szybciej...;)

I jeszcze powiedz że to była Twoja pierwsza przyczepa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, AgaBartek napisał(a):

Właściciel chyba już miał nas trochę dość :-) ale się nie dziwię.

Dla mnie jeśli ktoś działa w jakiejkolwiek branży i nie przepada za kontaktem z klientem to chyba jednak powinien zmienić zawód. Ja na etapie uszczegółowiania oferty wymieniłem ze sprzedawca chyba z 40-50 wiadomości i zawsze odpowiedź przychodziła szybko, rzeczowo i na temat oraz nigdy nie dało się wyczuć niezadowolenia z drugiej strony. I tak według mnie powinno to wyglądać. 
A wracając do tematu fajnie że finalnie udało się temat zamówienia zamknąć. Teraz tylko czekać na odbiór i w drogę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AgaBartek napisał(a):

Temat do zamknięcia, stanęło na CARGO. Poszła zaliczka,  wyszła cena lepsza od niemieckiej, przyczepa się właśnie produkuje, będzie w PL za 2 tygodnie. Ostatecznie stanęło na:

De Luxe 495 WFB z Autark, klimą, moverem P1 automat, dodatkowymi ledami ambiente, przyłączem wody miejskiej, zabezpieczeniem Knott, aku 100Ah i dywanikami.

Właściciel chyba już miał nas trochę dość :-) ale się nie dziwię.

Dzięki wszystkim za doradzenie.

 

Bartek

 

My z CarGo i naszej 495wfb jesteśmy bardzo zadowoleni.

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eastnomad napisał(a):

Dla mnie jeśli ktoś działa w jakiejkolwiek branży i nie przepada za kontaktem z klientem to chyba jednak powinien zmienić zawód. Ja na etapie uszczegółowiania oferty wymieniłem ze sprzedawca chyba z 40-50 wiadomości i zawsze odpowiedź przychodziła szybko, rzeczowo i na temat oraz nigdy nie dało się wyczuć niezadowolenia z drugiej strony. I tak według mnie powinno to wyglądać. 
A wracając do tematu fajnie że finalnie udało się temat zamówienia zamknąć. Teraz tylko czekać na odbiór i w drogę :).

Raczej chodziło mi o to, że od razu dostaliśmy naprawdę dobre propozycje. Wydziwialiśmy trochę ze względu na ograniczenia holownika, kiedy pytaliśmy o wycenę montażu movera obelinka to dostaliśmy naprawdę dobrą ofertę na P1 automat plus aku itd. Można przyjąć, że każda oferta dla nas była od razu przemyślana i końcowa porównując do konkurencji. Tak że mój komentarz nie niósł w sobie żadnego negatywnego przekazu. Jeśli tak to zabrzmiało to przepraszam. ;)

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, AgaBartek napisał(a):

Raczej chodziło mi o to, że od razu dostaliśmy naprawdę dobre propozycje.

Zatem fajnie, że mieliście taką obsługę, że finalnie jesteście zadowoleni :). Może coś drgnęło u naszych sprzedawców bo do niedawna jeszcze ciężko było doprosić się o jakąkolwiek odpowiedź na zadane pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.