Skocz do zawartości

Dylematy "międzyzakupowe" Fendt 470


Ciapek99

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem zwolennikiem ścianek do markizy Thule Omnistor 1200. Są lekkie i szybkie w zakładaniu. Używam rainblockerów i sunblockerów w oryginale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję wszystkim za opinie!

Po 1. Antenę chyba odpuszczę. Jakiś TV  prosty i ew. mibox. To nie jest dla nas priorytet.
2. moskitiere z kuchni do mycia rozumiem że mam odkręcić całą ramkę? I wtedy tą siateczkę się jakoś oddziela?
3. Co do szczotek na zakonczeniu moskitier to póki co kupiłem uszczelki z włosiem na klej. Pomyślimy, ale widzę że są rozwiązania. Muszę też porządnie odkurzyć te moskitiery to może nie będą się sypać :)
4. Przedsionek - nie jestem zwolennikiem takiego pełnego zamkniętego, wielkiego z rurami itd. Od 4 lat w wypozyczonych przyczepach stosowalismy markizę która jest mega. W chłodniejsze dni brakowało jednak osłonięcia od chłodu i wiatru :(

5. Do polerowania szyb znalazłem coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/pasta-polerska-do-usuwania-rys-z-akrylu-xerapol-14534031048

 

podobno daje radę 

Edytowane przez Ciapek99 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, w79 napisał(a):

A ja jestem zwolennikiem ścianek do markizy Thule Omnistor 1200. Są lekkie i szybkie w zakładaniu. Używam rainblockerów i sunblockerów w oryginale. 

Często zmieniasz kemping podczas wakacji? Ile średnio biwakujecie w jednym miejscu? Bo to (+ stopień naszego lenistwa, + poczucie intymności) będzie chyba wyjściową sprawą przy doborze outdooru przyczepowego. 

Tak jak koleżanka wcześniej wspomina - zalecam ostrożność przy zakupach. Pieniądze wydać łatwo, a później leży coś w garażu i tylko zawadza. Ścianki do markizy czy przedsionki też mają minusy:
- w ciepłym klimacie mogą osłaniać od bryzy dającej ukojenie
- zabierają widok
- są podatne na podmuchy wiatru i mogą osłabiać całą konstrukcję i przyczynić się do uszkodzenia przyczepy
- wydłużają czas złożenia i rozłożenia obozowiska 

13 godzin temu, Ciapek99 napisał(a):

5. Do polerowania szyb znalazłem coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/pasta-polerska-do-usuwania-rys-z-akrylu-xerapol-14534031048

podobno daje radę 

No w zestawie jest papier o gradacji 1500 i trochę zwykłej pasty polerskiej :hehe:. W tej cenie złożysz własny zestaw z dużo większą pastą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.