Skocz do zawartości

Narty w Polsce sezon 2023/2024


Zulos

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, mona napisał(a):

Nie mogę tego pojąć, ten zieleniec i duszniki to jakiś czarny punkt. Przez tyle lat takiego zainteresowania tamtą okolicą już dawno by miejsce hulało 

Nic się nie zmieniło.  Kampery dalej stoją "na krzywika" na głównym parkingu . W weekend na parkingu naliczyłem ok 15 kamperów .

Śniegu w Zielińcu dostatek nawet poza trasami ;)

20231203_091817_resized.thumb.jpg.838480b7be0c76dcb968210e76725aef.jpg

20231203_111656_resized.thumb.jpg.d0a408a6b0ae0ba2338e126fe6db834f.jpg

20231203_112613_resized.thumb.jpg.3302b8150b39c27c43114217330d9c41.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał(a):

Nic się nie zmieniło.  Kampery dalej stoją "na krzywika" na głównym parkingu . W weekend na parkingu naliczyłem ok 15 kamperów .

Śniegu w Zielińcu dostatek nawet poza trasami ;)

 

 

 

Jasne tylko pytanie czy jest prąd, woda i jakiś zrzut? Bo nawet przedłużony weekend w warunkach koczowniczych można przeżyć ale kasetę będziesz zrzucać i przysypywac śniegiem? 

Wodę wozić z biedry w 5l bankach?

Dziś ludzie zapłacą za.odrobine komfortu bo sami z rodziną jeździmy kempingiem nie z.oszczednosci a z wygody , niezależności i dla komfortu ze nie jesteś zaskoczony zdjęciami w necie pięknego apartamentu a jest nora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mona napisał(a):

Jasne tylko pytanie czy jest prąd, woda i jakiś zrzut? Bo nawet przedłużony weekend w warunkach koczowniczych można przeżyć ale kasetę będziesz zrzucać i przysypywac śniegiem? 

Wodę wozić z biedry w 5l bankach?

Dziś ludzie zapłacą za.odrobine komfortu bo sami z rodziną jeździmy kempingiem nie z.oszczednosci a z wygody , niezależności i dla komfortu ze nie jesteś zaskoczony zdjęciami w necie pięknego apartamentu a jest nora. 

nie ma prądu, wody ani zrzutu. Na parkingu  jest toaleta ( płatna)  , może za opłatą można nabrać wody czy wypróżnić kasetę ?

nie wiem nie pytałem bo jeśli o mnie chodzi to  na weekend jestem "samowystarczalny"

120l wody nie zużyję ,  kasetę   jak i szarą wodę wypróżniam w domu po powrocie  a od kiedy mam aku LiFePo4 to prądu też mi wystarcza bezproblemowo na narciarski weekend.

Także dla mnie ważne żeby miejscówka  była blisko stoku żeby nart nie trzeba było targać , reszta ma drugorzędne znaczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacekzoo napisał(a):

?‍♂️

Jacek ale niestety tak robią " dzikusy" widać to szczególnie nad naszym morzem. Żeby było jasne nie generalizuje i nie wrzucam wszystkich do jednego wora , ale spotkałam już różne ciekawostki w wydmowych lasach przy znanych dzikich miejscówkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mona napisał(a):

Jacek ale niestety tak robią " dzikusy" widać to szczególnie nad naszym morzem. Żeby było jasne nie generalizuje i nie wrzucam wszystkich do jednego wora , ale spotkałam już różne ciekawostki w wydmowych lasach przy znanych dzikich miejscówkach...

całe szczęście, że takich jeszcze nie spotkałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pogoda nie rozpieszcza w tym roku,

w przyszłym tygodniu chciał bym wybrać się z synami na kilka dni w góry i tu moje pytanie

Gdzie można pojeździć na sankach blisko kempingu - co polecacie - jakie lokalizacje. 

czy pojedziemy to wszystko zależy od pogody, ale chciał bym mieć jakąś lokalizację.

Wyjazd z Poznania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Robert77 napisał(a):

Pogoda nie rozpieszcza w tym roku,

w przyszłym tygodniu chciał bym wybrać się z synami na kilka dni w góry i tu moje pytanie

Gdzie można pojeździć na sankach blisko kempingu - co polecacie - jakie lokalizacje. 

czy pojedziemy to wszystko zależy od pogody, ale chciał bym mieć jakąś lokalizację.

Wyjazd z Poznania :) 

... np. o tu https://www.facebook.com/p/Camper-Park-Panorama-100082643092033/

Z w/w kempingu z parceli zjeżdżasz sankami - pod warunkiem, że śnieg będzie na stanie :-)

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robert77 napisał(a):

Pogoda nie rozpieszcza w tym roku,

w przyszłym tygodniu chciał bym wybrać się z synami na kilka dni w góry i tu moje pytanie

Gdzie można pojeździć na sankach blisko kempingu - co polecacie - jakie lokalizacje. 

czy pojedziemy to wszystko zależy od pogody, ale chciał bym mieć jakąś lokalizację.

Wyjazd z Poznania :) 

ale w jaki rejon Polski chcesz się wybrać ?

bo na Dolnym Śląsku śniegu poza stokami narciarskimi i resztkami w szczytowych partiach gór  nie ma.

kamper park OLIMP  w zakopcu też ma stok na którym można jeździć na sankach czy jabłuszkach

pole biwakowe RUMCAJSÓWKA też ma obok górkę a nieopodal kilkukilometrowy tor saneczkowy :

https://www.siedemdolin.pl/sanki/

tylko pytanie czy jest tam śnieg ??

ja się cieszę że udało się pojeździć w grudniu i w styczniu. jutro u nas 15 stopni  :niewiem:

 

 

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, TomekKnaus napisał(a):

... np. o tu https://www.facebook.com/p/Camper-Park-Panorama-100082643092033/

Z w/w kempingu z parceli zjeżdżasz sankami - pod warunkiem, że śnieg będzie na stanie :-)

TOM

Tak myślałem o Panoramie, ale patrząc na pogodę to jest lipa.

Zastanawiam się nad wyjazdem w kierunku zakopanego może tam będzie lepiej?

 

5 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

ale w jaki rejon Polski chcesz się wybrać ?

bo na Dolnym Śląsku śniegu poza stokami narciarskimi i resztkami w szczytowych partiach gór  nie ma.

kamper park OLIMP  w zakopcu też ma stok na którym można jeżdżąc na sankach czy jabłuszkach

pole biwakowe RUMCAJSÓWKA też ma obok górkę a nieopodal kilkukilometrowy tor saneczkowy :

https://www.siedemdolin.pl/sanki/

tylko pytanie czy jest tam śnieg ??

ja się cieszę że udało się pojeździć w grudniu i w styczniu. jutro u nas 15 stopni  :niewiem:

 

 

dziękuję za lokalizacje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.12.2023 o 11:37, maarec napisał(a):

całe szczęście, że takich jeszcze nie spotkałem

Gdybyś jednak mi nie ufał. W pasie od Kołobrzegu do Niechorza na dzikusach temat powtarzający się 

https://www.facebook.com/share/v/FwFGxNgWUoGM9aiv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.