Skocz do zawartości

Zainspiruj się Camper Caravan Show! - co sądzicie o tych targach i zlocie


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, rtwppk napisał(a):

Tylko tych czterech w budce na wjeździe było Bogu ducha winnych … Cała złość skupiła się na nich a powinna na organizatorze :) 

Tylko, że oni byli twarzą organizatora, więc dostali za niego.

29 minut temu, rtwppk napisał(a):

Każdy może popełnić błąd. Nawet przy takiej wtopie można posypać głowę popiołem i chociaż powiedzieć „przepraszam

Dokładnie tak i być może by zostało im odpuszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

24 minuty temu, lbuster napisał(a):

Tylko, że oni byli twarzą organizatora, więc dostali za niego.

Dokładnie tak i być może by zostało im odpuszczone.

Ale wiesz klasy nie było w 2022 to raczej nie należy liczyć na zmianę podejścia organizatora :( … ale czasami miło pofantazjować :) 

Jaki świat był by fajny z masłem i ochotą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2023 o 11:23, rtwppk napisał(a):

Dzisiaj dostałem reklamę z Camper Caravan Show. Co sądzicie o tej imprezie?  Czy warto odwiedzić? 
 

IMG_0586.thumb.jpeg.e1ea3e59da608a8116a6daf7b4a125df.jpeg

Skoro znasz sytuacje z poprzedniego roku to po jaka cholerne pytasz czy warto odwiedzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, że ja mam zdanie wyrobione. 
 

Ale czy w TEMACIE zauważyłeś wyrażoną gdzieś moją negatywną opinię o tej imprezie? 
 

Czy pytania kierowane do czytających forum są wyrazem chęci jak to określiłeś „gownoburzy”?

Przecież to nie ja się powinienem martwić „gownoburzą” tylko organizator.
 

Stąd pytanie do użytkowników forum „co sądzicie”?
 

O ewentualnych wnioskach można mówić po tym jak większość wyrazi swoje zdanie. Dotychczas tak działała demokracja :) 

Niestety Ptak Warsaw Expo nic nie zrobił by zły obraz organizacyjny z 2022 zatrzeć!

A co chcę osiągnąć :) … zawsze mi się marzył świat idealny gdzie cwaniactwo będzie napiętnowane społecznie  :) . 
Wystarczy, że jedna osoba po przeczytaniu tego wątku chcąc kupić campera pojedzie na inne targi już będę z siebie dumny :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zastanawiam się czy w tym roku odwiedzić te targi (ale tylko jako zwiedzający). Chodzi mi po głowie zakup-w niedalekiej przyszłości- nowej przyczepy kempingowej, ale patrząc na listę wystawców mam wątpliwości czy będzie co oglądać i z kim porozmawiać…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Marco82 napisał(a):

Zastanawiam się czy w tym roku odwiedzić te targi (ale tylko jako zwiedzający). Chodzi mi po głowie zakup-w niedalekiej przyszłości- nowej przyczepy kempingowej, ale patrząc na listę wystawców mam wątpliwości czy będzie co oglądać i z kim porozmawiać…

 

Nie ma się za bardzo co zastanawiać. Trzeba kalkulować. Czy wiesz co konkretnie chcesz zobaczyć? Jakie marki i modele? Zazwyczaj przed samymi targami można znaleźć informacje kto i co będzie wystawiał. Na Caravan Show w 2022 było słabo, a po tym co odwalili, to myślę że w tym roku ciężko będzie im się podnieść. Sam w 2021 w Nadarzynie obejrzałem wszystko co chciałem w jednym miejscu i podjąłem ostateczną decyzję. W 2022 było by już z tym ciężko. Jako że sprzedaż nowych sprzętów ostatnio spada, a i targi w Poznaniu są w tym roku w październiku (czekam znów na dramę, gdzie SPGC, powie że dwie imprezy w jednym miesiącu to za duże obciążenie) może się okazać że wystawcy wybiorą tylko jedną imprezę.
Nadarzyn mimo że ma lepsze miejsce (centralne położenie, brak problemów z parkowaniem) jest imprezą słabiej ocenianą. Czuję że będą cyrki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Marco82 napisał(a):

Zastanawiam się czy w tym roku odwiedzić te targi (ale tylko jako zwiedzający). Chodzi mi po głowie zakup-w niedalekiej przyszłości- nowej przyczepy kempingowej, ale patrząc na listę wystawców mam wątpliwości czy będzie co oglądać i z kim porozmawiać…

 

Na tej imprezie wystawia się większość importerów :) jeśli chcesz zobaczyć co oferują pewnie to jest dobry pomysł. Jeśli Twój wybór będzie bardziej sprecyzowany i będziesz wiedział co Cię interesuje to lepiej pojechać bezpośrednio do importera. Wielu kolegów wybierało również tańszy import indywidualny np. z Niemiec  … tak czy inaczej życzymy udanego zakupu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marco82 napisał(a):

Zastanawiam się czy w tym roku odwiedzić te targi (ale tylko jako zwiedzający). Chodzi mi po głowie zakup-w niedalekiej przyszłości- nowej przyczepy kempingowej, ale patrząc na listę wystawców mam wątpliwości czy będzie co oglądać i z kim porozmawiać…

Ja powiem tylko tyle, że jeśli rozważasz nową i chcesz naprawdę coś pooglądać to jedź na Caravan Salon do Dusseldorfu. Targi jeszcze trwają, do 8 września. Te w Polsce przy tych niemieckich to nieporozumienie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.