Skocz do zawartości

Zainspiruj się Camper Caravan Show! - co sądzicie o tych targach i zlocie

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

imho kulawy termin, takie impry powinny byc juz poza sezonem, koniec listopada, zeby nie tracic jednego z ostatnich ladnych łekendów.
Największe targi caravaningowe w Europie odbywają się na przełomie sierpnia i września

Więc pewnie nigdy na nie nie pojadę
Heh, ja byłem i mówię że warto. Warto zobaczyć jak wyglądają prawdziwe targi a nie to coś co odbywa się w naszym kraju

13 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał(a):

Więc pewnie nigdy na nie nie pojadę 😹😸

Jak nie masz w planach zakupu to oczywista sprawa, ale jak ktos szuka nowego nabytku to chyba najlepsza opcja. Sam tez nie celuje w obie imprezy, bo ten czas nie sprzyja. Ale fajnie by bylo sie wybrac i podpatrzec co nowego na rynku.

Edytowane przez Analog82 (wyświetl historię edycji)

Chodziło mi o to, że jak mam wybór czy jechać na targi czy spędzić łekend w górach/nad rzeką na kajakach itp, to wybiorę góry i kajaki. Ale po sezonie to chętnie bym się na takie targi wybrał. A tak to szkoda mi nielicznych ciepłych dni w naszym klimacie. 

W dniu 7.07.2023 o 11:23, rtwppk napisał(a):

Dzisiaj dostałem reklamę z Camper Caravan Show. Co sądzicie o tej imprezie?  Czy warto odwiedzić? 

Złodzieje - już nigdy do nich nie pojadę na zlot :klnie:

8 godzin temu, rtwppk napisał(a):

Czy może byliśmy bliscy wspólnego spotkania w 2022 :) ? 

Byłem tam chyba trzeci raz ... i ostatni :(

Szkoda, że się nie udało spotkać :(

Prawda o tej imprezie jest taka, że to typowy przykład jak przy naprawdę ogromnych możliwościach można zrobić wielkie G.

Akcja z prądem to przykład na totalny brak poszanowania dla klienta … ale niestety i tacy organizatorzy imprez się trafiają.

W dniu 10.07.2023 o 20:27, rtwppk napisał(a):

Akcja z prądem to przykład na totalny brak poszanowania dla klienta … ale niestety i tacy organizatorzy imprez się trafiają.

Poczułem się, jakby brali mnie bez masła i musiałem na to pozwolić. Przynajmniej pokłóciłem się trochę, by wiedzieli, co odwalają, a ja spokojny człowiek ;)

W dniu 10.07.2023 o 20:57, lbuster napisał(a):

Poczułem się, jakby brali mnie bez masła i musiałem na to pozwolić. Przynajmniej pokłóciłem się trochę, by wiedzieli, co odwalają, a ja spokojny człowiek ;)

Tylko tych czterech w budce na wjeździe było Bogu ducha winnych … Cała złość skupiła się na nich a powinna na organizatorze :) 

Ten sam organizator rozsyła obecnie email do wszystkich z listy reklamując imprezę w tym roku :) 

Trochę to tupeciarski i cwaniackie ! 

Każdy może popełnić błąd. Nawet przy takiej wtopie można posypać głowę popiołem i chociaż powiedzieć „przepraszam”.

Jeśli już mają listę klientów których próbowali cwaniacko naciągnąć wystarczyłoby chociaż zaproponować rabat lub wysłać darmowe wejściówki.

A tak jedziemy na CARAVAN SALON DÜSSELDORF :)