Skocz do zawartości

Ojców - NIE KOŃCZMY SEZONU


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W niedalekiej przyszłości dam znać co z jaskinią Wierzchowską.

[/code]

Można jeszcza zahaczyć o Dolinki Krakowskie,ich nam na pewno nie zamkną :ok:

 

Na rowerze czy pieszo ?

 

Ja nie chcę krakać, ale braknie Wam czasu. Do zwiedzenia jest Ojców (kaplica na wodzie, Brama Krakowska, ruiny Zamku Kazimierzowskiego), potem Pieskowa Skała z zamkiem i Maczugą Herkulesa, a po drodze Grodzisko. Jest jeszcze Jaskinia Wierzchowska, ktoś pisał o quadach i wspinaczce :ok:....

Rowerem można się przejechać z Ojcowa w stronę Prądnika Korzkiewskiego, trasa łatwa, bardzo malownicza i - co najważniejsze -prawie bez samochodów. Prawie, bo to teren Ojcowskiego Parku Narodowego i prawo wjazdu samochodem mają tylko mieszkańcy.

Bierzcie pod uwagę fakt, że to listopad, więc dzień jest krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o Jaskini Wierzchowskiej.

JASKINIA WIERZCHOWSKA GÓRNA (Wierzchowie)

 

Otwarta codziennie (również w dni świąteczne) w okresie:

od 9-30.IV w godz. 9.00-16.00; od 1.V-31.VIII w godz. 9.00-17.00; od 1.IX-31.X w godz. 9.00-16.00; od 1-30.XI w godz. 9.00-15.00 a także we wszystkie weekendy 1-go kwartału (z wyłączeniem pierwszego weekendu stycznia) w godz. 10.00-15.00; 1.XI - Wszystkich Świętych - jaskinia nieczynna.

W ferie zimowe (w terminie dla woj. małopolskiego i śląskiego) jaskinia czynna w godz. od 10.00-15.00

 

CENY PODSTAWOWYCH USŁUG (obowiązują od 1.04.2009r. do odwołania)

» Bilet normalny - 14.00 PLN

» Bilet ulgowy (przysługujący: dzieciom i młodzieży uczącej się,

rencistom i emerytom) - 12,00 PLN

» Dzieci w wieku 5 - 6 lat (indywidualnie) - 6.00 PLN

» Dzieci do lat 4 (indywidualnie) - bezpłatnie

» Dzieci do lat 6 - grupowo (opieka 1/10 bezpłatnie) - 5.00 PLN

 

 

W cenę wliczona opłata za oprowadzanie, podatek VAT.

Zniżka 10 % dla członków PTSM i posiadaczy karty EURO

 

Pozostałe jaskinie (Ciemna, Nietoperzowa i Grota Łokietka) są w listopadzie zamknięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na rowerze czy pieszo ?

 

Ja nie chcę krakać, ale braknie Wam czasu.

 

Tu się zgodze z Noemi.Zcasu będzie mało,na dodatek to listopad więc pogoda kapryśna i może być chłodno.

Rowerki proponowałbym zostawić na wiosnę a teraz podjechać pojazdami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak uważam, że my jesteśmy normalnie nienormalni :ok: Nie ma co teraz planować wycieczek, bo tak jak Adaś pisze, listopad to raczej nie sezon rowerowy, może lepiej narty zabrać. Zobaczymy co będzie za miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENY PODSTAWOWYCH USŁUG (obowiązują od 1.04.2009r. do odwołania)

» Bilet normalny - 14.00 PLN

» Bilet ulgowy (przysługujący: dzieciom i młodzieży uczącej się,

rencistom i emerytom) - 12,00 PLN

Niesamowite są te zniżki dla emerytów,zaoszczędzę całe 2 złote,chyba się upiję ze szczęścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite są te zniżki dla emerytów,zaoszczędzę całe 2 złote,chyba się upiję ze szczęścia

Za 2 złote??? Nie chcę Cię martwić, ale chyba się nie uda :ok: ...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego szczęścia jestem w stanie dołożyć od siebie :ok: Aaaa przypomniałem sobie że poniżej pustelni bł.Salomei,przy drodze-miejscowi mają stragany z wiejskimi specjałami tj. wiejski chleb , a do niego smalec,wędzone wędliny,bigos.Zapodałem na miejscu kromala ze smalcem.Smalec miałem od ucha do ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe jaskinie (Ciemna, Nietoperzowa i Grota Łokietka) są w listopadzie zamknięte.

 

 

Do jaskini Nietoperzowej dzwoniłem i pani powiedziała że jak dam znać dwa dni wcześniej to napewno ją zwiedzimy :ok:

 

Tak że z jaskiń to mamy chyba już

1. Nietoperzowa

2. i wygląda że Wierzchowska też :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.