Jump to content

Ojców - NIE KOŃCZMY SEZONU

darek126N
 Share

Recommended Posts

Tak jak obiecałem w Bieszczadach, byłem dzisiaj na rozmowach z „menadżerami” w Ojcowie.

I tak co następuje.

Po wyrażeniu chęci przez niniejsze grono użytkowników tego forum, przyjeżdżamy do Ojcowa w terminie dogodnym dla wszystkich zainteresowanych na zlot…. „Karawaning.pl”

Termin 06 XI-08 XI prawie zima :D

LISTA CHĘTNYCH na zlot extreme Ojców listopad 2009

1. Grace & Adie

2. Noemi_S

3. track 222

4. agregat Yabulon :)

5. tadek1

6. bISHOP bez gazu

7. Luksusowa_buda

8. Trafko czyli Marcin ,Bernadetta i Karolek.

9. kit -Kasia i Tomek narazie na 80%

10.ed

11. Janusz s

12.Radecki - 2szt

13. Dźuma i Filipinka

Miejsce zlotu

Ojców konkretnie Złota Góra :)

Pole namiotowe jest! - wystarczy na 20-40 załóg, jest trawiaste w listopadzie może być różnie ale damy radę :hop1: . Jak by co to po drugiej stronie ulicy jest prze- ogromniasty parking wybrukowany z licznymi zaułkami jedyny problem to że nie trzyma poziomu ale wypoziomujemy. Jak by co!!!

Prąd oryginalny na kempingu nie istnieje jest możliwość podciągnięcia z restauracji obok. Instalacja w restauracji jest nowa i niby przystosowana do imprez ale na kemping po doświadczeniach z Bieszczad to na moje oko wystarczy do świecenia w przyczepach a nie do grzania. Ewentualnie dla kilku przyczep. Trzeba się nastawić na gaz!!!!

Tuż obok jest restauracja i kawiarnia organizujące wszelkiej maści imprezy - wesela, andrzejki, sylwestry, itp.

W odległości 800m jest dom wycieczkowy „Zosia” posiadający 11 pokoi wolnych i gotowych na przyjęcie „karawany”

Kilka fantazji

Gorąca noc

1.Ustawiamy na polu namiotowym duży namiot wypożyczony z browaru (warunek ponoć dają gratis, ale musimy dużo piwa kupić) wokół namiotu ustawiamy przyczepy i kampery. W środku pieczenie prosiaka czy tym podobne kulinarne specjały. Tańce i śpiewy do białego rana…

2.Kto chce przyjeżdża ze sprzętem stawia go na polu namiotowym czy też na parkingu obok.

Kto z dziećmi, czy też nie chce w sprzęcie spędzać listopadowej nocy załatwiamy kwatery w Domu wycieczkowym „Zosia” lub na innej kwaterze. Impreza w restauracji orkiestra wynajęta lub własna gra na scenie. Zamawiamy dzikie prosię w restauracji. Inne specyfiki kelnerki podają do stołu. Kolorowe światła migają przy suficie - tańce i biesiada do białego rana.

Atrakcje Ojcowa

Po wyrażeniu aprobaty na przyjazd przeanalizuję możliwości zwiedzenia jaskini ciemnej, i jaskini Łokietka w listopadzie. Powinno się udać zorganizować przewodnika i uzyskać dostęp do jaskiń o tej porze roku (naiwność ? ? ? uda się – optymizm). Można też spróbować pojeździć samochodem terenowym na torze off - roadowym w Wielkiej wsi, czy też kładem. Przejeździmy Ojców na rowerze, jak tylko ktoś będzie miał ochotę. Wędkarzy możemy zaprosić na łowiska w dolinie Będkowskiej (chociaż ja nie wędkuję i nie wiem czy listopad to dobra pora na łowienie). Mamy tu też kilka skałek do wspinaczki, a przede wszystkim mamy ścieżki leśne do długiego i krótkiego wędrowania.

Podsumowanie

Sezon na karawaning, wycieczki podróże i czynne życie trwa przez cały rok. Więc nie usypiajcie swoich marzeń - na okres jesienny, zimowy, czy wczesno wiosenny - żyjcie chwilą, łapcie każdy dzień i każdą chwilę, i nie pozwólcie kończyć sezonu przed czasem. W kupie siła im nas będzie więcej tym więcej możemy zorganizować i przeżyć. Mamy miesiąc na zaopatrzenie się w instalacje gazowe, lub zgromadzenie środków na noclegi w Ojcowie. Działajcie i bądźcie na TAK. Czekam na waszą odpowiedź. Pokażcie że jesteście zaaaa, a zorganizujemy zlot w Ojcowie, Błędowie, Toruniu, Smołdzinie, Budapeszcie i na końcu świata...

;) czekamy na odzew :biwak:

• Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Trafko

74

• noemi_s

68

• darek126N

63

• track222

59

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ustawiamy na polu namiotowym duży namiot wypożyczony z browaru (warunek ponoć dają gratis, ale musimy dużo piwa kupić)

Darku, z tym warunkiem myślę, że "jakoś" sobie poradzimy :hop1:

Jak na razie my jesteśmy na TAK :biwak:

my tez jesteśmy na TAK - test nowej "Luksusowej Budy II" idealny :biwak:

tylko jakaś data .... im szybciej tym cieplej :hop1:

Jestem na tak :hop1:!

Darku - jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji to pamietaj, że jestem ...pod ręką :D - do Ojcowa mam z domu jakieś 10 km :biwak:.

Brawo to mi sie podoba, prosze mnie dopisać jestem na tak :biwak::hop1::Dzałoga: track222 (Dorota, Rysiek i Kacper)

Darek jeśli potrzebujesz pomocy przy organizacji to pamietaj zawsze pomogę (przescieradło, naklejki, doswiadczenie i itp)

nonono :biwak: pomoc to on już ma ... pod ręką :D

cieszymy się :hop1: czekamy na odzew od reszty forumowiczów :)

Ale Wy jesteście zakręceni :D jak dalej pójdzie ,to te zloty będziecie organizować do wiosny i żadnego zakończenia sezonu nie będzie :biwak::hop1::)

Podziwiam Was naprawdę :) niesamowici ludzie ;)

Dobrzy ludzie :biwak: ale możęod razu okreśłajcie się za fantazją 1., lub 2. :hop1: to pisałam ja - Darkowa Asia :D

Witam,

Fajny pomysł jestem na TAK :D ale potrzebna jest data.

Ja widzieliśmy organizujemy mały zlot Toruniu 11-15 listopada :biwak: tak wiec ten termin odpada ale jak by 23-26 paz lub 22-22 list to jestem jak najbardziej za :hop1:

A w Ojcowie sie wymyśli gdzie sylwestra sie spędzi i to naprawdę będzie zakończenie sezonu karawaningowego w roku 2009 :biwak:

Taaak!

Zlot w Ojcowie miał być głównie dla południowców.....

Ale jak kondzio tak sprawę stawia to proponje Ojców w terminie 6-11 listopad a potem wspólna karawana do torunia i 11-15 listopad kraina kopernika i pierinika :biwak: ka

nonono :biwak: pomoc to on już ma ... pod ręką :D

Oj, a co Ty masz na myśli :hop1: ???

Bo ja poza pomocą organizacyjną na nic innego się nie piszę :). Sorry...

w terminie 11-15 listopada jest spot w Toruniu to dobrze by było zrobić Ojcowski spot w jakimś innym terminie :hop1: Może i nam udało by się dotrzeć :biwak: