Skocz do zawartości

Ojców - NIE KOŃCZMY SEZONU


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.nietoperzowa.ojcow.pl/dojazd.htm

 

JASKINIA NIETOPERZOWA TO JEST TO

 

to jedyna zupelnie prywatna jaskinia w okolicy wlasciciel w pewnym momencie dowiedzial sie ze jaskinia jest jego i ojcowski park nic do niej nie ma. to postawil kase i kasuje i oprowadza turystow pewnie za mala oplata wpusci tam nasza karawane kurcze moze by tak tam sylwestra zorganizowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 746
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

JAK SIE UPORAM ZE SPRAWAMI KEMPINGU TO SPRUBUJE ZORGANIZOWAC ZWIEDZANIE TYCH JASKIN

 

:biwak::hop1:;);):););)

 

8. Trafko z gadzinką

 

 

Teraz muszę się kręcić obok mojej gadzinki ;) , nawer nie przebierając w środkach :D i ograniczeniem swobody :):D

Na razie jest na dobrej drodze więc jadę i możesz zmienić na Trafko czyli Marcin ,Bernadetta i Karolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie ale może od razu okreśłajcie się za fantazją 1., lub 2.

Jakoś mi to umknęło wcześniej. Opowiadam się zdecydowanie za fantazją 1.

Jakoś karawaningowa impreza w knajpie mnie nie kręci, a ten prosiak pod namiotem jest OK :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z jaskiniami ,słyszałem ,że jaskinia Łokietka jest czynna cały rok.(stała temp w środku ok 8 st.).

Gdyby było zimno to można w jaskini balować. :ok:

 

Jaskinia łokietka w listopadzie idzie spać, a konkretnie to idą spać do niej nietoperze :bzik:

widzę jednak teoretyczną szanse na jej zwiedzenie w terminie 07-XI przecież to dopiero 7 dni po zamknięciu ale czeka mnie wizyta w OPN zrelacjonuje na forum.

Rozumiem że wszyscy co przyjadą, do jaskini pójdą. A.... bo już wiadomo że do nietoperzowej możemy iść. właściciel zaprasza (chyba że zasypie - ale to nic odkopiemy) :hmm::hmm: W niedalekiej przyszłości dam znać co z jaskinią Wierzchowską.

 

TAk i za nietoperzową wypije obiecane piwo, kwiaty mogą być dla żony :ok::bzik::> [/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przywali mrozem to trzeba się będzie chyba przenieść do jakiejś jaskini,zawsze lepsze to +8 stopni niż -10.Widzę że sprawy organizacyjne w toku a o bufecie ani słowa.Tak sobie myślę że może bym przygotował jakiś bigos w typie ,,a'la miała kota,, :ok: .Oczywiście pikantny,tłusty i niezdrowy -czyli to co tygrysy lubią najbardziej,w końcu raz się żyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przywali mrozem to trzeba się będzie chyba przenieść do jakiejś jaskini,zawsze lepsze to +8 stopni niż -10.Widzę że sprawy organizacyjne w toku a o bufecie ani słowa.Tak sobie myślę że może bym przygotował jakiś bigos w typie ,,a'la miała kota,, :ok: .Oczywiście pikantny,tłusty i niezdrowy -czyli to co tygrysy lubią najbardziej,w końcu raz się żyje

 

A moze pozostaniej jak w Bieszczadach, mesert Ty zrobisz skrzydełka i udka, ja ja przygotuje bogos??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes-mnie do dzisiaj krzyże bolą od schylania się nad tym cholernym grillem.Spokojnie możemy obaj zrobić bigos na 2 dni i niech tylko ktoś piśnie że mu nie smakuje :bzik:

 

 

W Warce smakował, w Bieszczadach smakował, w Brennej smakował a w Ojcowie by nie smakował? Tylko mocniej trzeba podgrzać. :bzik::ok: i będzie :> leciała. :hmm::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.