Jump to content

Mam nowy przedsionek

elaola
 Share

Recommended Posts

Nasz wiekowy przedsionek niestety nie nadawał się już do niczego. Szukałam używanego, ale dzięki uprzejmości naszego forumowego kolegi dostałam namiary do pana szyjącego przedsionki.Zamówiłam i dzisiaj odebrałam przesyłkę. Oczywiście z miejsca przymierzyliśmy-jest super, materiał nie do porównania do starego.

Koszt / bez stelaża 800zł /. W porównaniu do ofert jakie dostawałam za używane 15-20 letnie przedsionki / 400-500zł/ tanizna.

Fotek niestety nie mam.

elaola, gratuluję nowego nabytku :hop1:

Jak będziesz mogła wrzuć jakieś fotki :biwak:

Czyżby przedsionek szyty w Łodzi???

Tak i jest śliczny, bo taki nowiutki i pachnący :biwak::hop1::D

elaola, gratuluje tym samym zwiększyła sie przestrzeń życiowa na kempingu :biwak:

tym samym zwiększyła sie przestrzeń życiowa na kempingu

Wirku przestrzeń, to ja miałam, tylko już była taka stara i pocerowana. :biwak::hop1::D

Jeżeli uznałaś żę facet godny polecenia to podaj namiary na niego na forum bo może się przydać gdyż nigdy nie wiadomo kiedy nasze będą wymagały wymiany.

materiał nie do porównania do starego.

Znaczy się gorszy czy lepszy.

Ja mam stary przedsionek (niestety za duży) i nabyłem nowszy ok 2-3 lata .

Ten stary to po prostu mercedes beczka ,a ten nowy to już nie merc choć wyglądem imponuje.

elaola, gratuluje nowego przedsionka :hop1:

Też bardzo się cieszę :biwak: jak coś nowego sobie dokupie do budki.A przedsionek to przecież druga najważniejsza rzecz po przyczepie.Niech zawsze będzie suchy i pachnący.

A odnośnie używanych to zgadzam się z Tobą ,że sprzedający mają niekiedy ceny z kosmosu za takie kilkunastoletnie przedsionki.

Ten stary to po prostu mercedes beczka ,a ten nowy to już nie merc choć wyglądem imponuje.

U mnie akurat na odwrót :biwak:

Jeżeli uznałaś żę facet godny polecenia to podaj namiary na niego na forum bo może się przydać gdyż nigdy nie wiadomo kiedy nasze będą wymagały wymiany.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam na PW - nie wiem czy życzyłby sobie podawania namiarów na forum.