Skocz do zawartości

adamkwiatek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że większość rozumuje poprawnie, a wyjątkom cierpiącym na pozageriatryczne dysfunkcje szypuły , uprzejmie wyjaśniam , że :

1.       Poszukiwanie buty w moim poście, jest o tyle zasadne, że większość „grzybów” w moim wieku, rzeczywiście bywa już nieco zbutwiała.

2.       Wynajdowanie „pejoratyzmów” w słowie „geriatryczny” dowodzi pewnego przesterowania i przegrania procesora w tejże szypule - https://sjp.pwn.pl/slowniki/geriatryczny.html

3.       Nazywanie trollowaniem wszystkiego, co nie tyczy się marudzenia, o pleśni, nie działających lodówkach, itd. odbiera karawaningowcowi przywilej posiadania duszy i wrażliwości, zamieniając go w ładunek trzymany w budzie.

Wszystkim cierpiącym z powodu normalnej wymiany myśli, z powodu ułomności intelektualnych, pragnących dyskusję przybliżyć do ulubionych przez nich pojedynków na sztachety zalecam specjalistyczny medykament, niestety nierefundowany : https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=maść+na+ból+dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 godzin temu, nomadka napisał:

Co mnie ruszyło w tym poście? Określenie „geriatryczny”. Nie powinno ono mieć wydźwięku pejoratywnego, jednak chyba ma. Lepiej brzmi emeryt. Do emerytów należy wiosna i jesień

A jeszcze lepiej brzmi stypendysta ZUS

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamkwiatek napisał:

 

Wszystkim cierpiącym z powodu normalnej wymiany myśli, z powodu ułomności intelektualnych, pragnących dyskusję przybliżyć do ulubionych przez nich pojedynków na sztachety zalecam specjalistyczny medykament, niestety nierefundowany : https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=maść+na+ból+dupy

Dla mnie geriatyczny to nie jest określenie wieku, ale stanu zdrowia, a więc czegoś bardzo osobistego, może nawet dla kogoś wstydliwego. Dlatego w takim określeniu kogoś, albo czegoś dopatruję się negatywów, niestety. Chociaż sam post (pierwszy) mogę uznać za empatyczny, to tytuł i to co wyżej już nie. 

Nie próbując nikogo obrazić napisałam, co o tym myślę w ramach normalnej wymiany myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - dziadki na gigancie

Co prawda do emerytury zostało mi 3 lata ale moja połowa właśnie zmieniła swój status i też planujemy wyjazdy w 2023 r z naszą skorupką na haku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz - już nawet dodanie odpowiedniego e-motikona (czy e-motki - jest w ogóle jakaś różnica, bo nie nadążam) nie gwarantuje naprowadzenia na właściwe zamierzenia autora...

Takie czasy...

Ja perfidnie i z premedytacją wziąłem sobie 5 lat młodszą małżonkę, żebyśmy jednocześnie mogli przejść na emeryturę, ale jest pewne, że wiek emerytalny będzie musiał być wydłużony i jeśli nie zrównany, to różnica zmniejszona, więc pewnie pokrzyżują nam szyki... Pod warunkiem oczywiście, że dożyjemy i będziemy w stanie. Kasa nie gra roli - może będzie nowe Carthago na gwieździe, a może stary klekot LT...

A jak zmienią wiek emerytalny i różnicę, to zawsze można dopasować do tego drugą małżonkę...:lol:

Póki co zostało nam jeszcze conajmniej 18,5 roku...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Zulos napisał:

.

Ja perfidnie i z premedytacją wziąłem sobie 5 lat młodszą małżonkę, żebyśmy jednocześnie mogli przejść na emeryturę, ale jest pewne, że wiek emerytalny będzie musiał być wydłużony i jeśli nie zrównany, to różnica zmniejszona, więc pewnie pokrzyżują nam szyki...:lol:

 

O kurczę, jak to fajnie brać sobie różne małżonki. Powiedz mi, czy jeszcze jest taka możliwość, a jak jest to gdzie. 

Edytowane przez grzerog (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, grzerog napisał:

O kurczę, jak to fajnie brać sobie różne małżonki. Powiedz mi, czy jeszcze jest taka możliwość, a jak jest to gdzie. 

W zasadzie jest wszędzie, tylko trzeba się rozwieść z tą pierwszą i znaleźć drugą naiwną:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Commander napisał:

Po pierwszym rozwodzie trzeba być idiotą , żeby znów pchać się w to samo.  Tylko lizing krótkoterminowy :D

:ok: A nawet najem, żeby już żadne koszty eksploatacyjne, nie obciążały użytkującego:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Commander napisał:

Umowa o dzieło...:lol:

Ale to też może być zgubne, bo co jak przyjmująca zamówienie po wykonaniu dzieła uzna, że zamawiającemu nie przysługuje roszczenie o ponowne wykonanie dzieła?:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Commander napisał:

Po pierwszym rozwodzie trzeba być idiotą , żeby znów pchać się w to samo.  Tylko lizing krótkoterminowy :D

To ja przepraszam :blink:. To właśnie z pierwszą miałem "umowę krótkoterminową", za to z drugą jestem już przeszło 22 lata, więc zdaje się, że wziąłem jakiś kredyt konsolidacyjny i już z niego nie wyjdę; zresztą nawet nie chcę :palacz:.

3 godziny temu, Zulos napisał:

Póki co zostało nam jeszcze conajmniej 18,5 roku...:(

Mi zostało prawie 17 lat, ale jakoś mi się nie spieszy do emerytury :lol:. Wnuki już biegają, wiec jest gdzie przed nimi uciekać :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.