Jump to content
Sign in to follow this  
szantymen

Black Week w Allcampie

Recommended Posts

szantymen

Witam

Wszystkich jak co roku mamy wyprzedaże. Towar będzie się zmieniał przez tydzień.  Może coś komuś się spodoba.

https://www.allcamp.pl/promocje.html

Pozdrawiam

Piotr

filipert

nie lubię takich promocji

image.png.94d74b7637c52823fecef243b280540b.png

kiedy w innym miejscu jest jeszcze "stara cena"

image.png.8b5d3bca05d0dd16fb48f658f72932a4.png

Wąski P

Jest na to dyrektywa UE, która sie nazywa Omnibus. Za takie zachowania sa wysokie kary od UOKiK. :-)

Analog82

@Wąski P, a u nas juz to dziala? Ostatnio poluje na kilka rzeczy i jak widze zachowanie cen w niektorych sklepach, to raczej nie.

Łza Włóczynutka

Omnibus jeszcze nie wszedł, nawet maiłem przyjemność implementować w jednym z polskich sklepów. Rozwiązania informatyczne są gotowe, ale są wyłączone, nie ma jeszcze działających przepisów.

Wąski P

U mnie juz przestrzegamy, ale ja pracuje u globalnego vendora z własnym sklepem, a nie w retailu. Powinno byc wprowadzone od 28 maja br. ale jak zwykle nasze kochane pOSŁY sie tłuką a ważne dyrektywy nie wchodzą. Jeszcze nam za to karę wlepia, tak samo jak makaroniarzom i jeszcze komuś.

Edited by Wąski P (see edit history)

Łza Włóczynutka

W całej EU jeszcze tego nie ma, zobacz sobie chociaż na amazon.de (czy inne czołowe marketplace). Ja współpracuję ze e-sklepem który ma serwisy w de/cz/hu/pl/ro i wszędzie jest omnibus gotowy, ale wyłączony

Zresztą ten omnibus i tak jest zwalony, imho - jego "pamięć" ma być tylko 30 dni do tyłu, więc będzie to samo co teraz, tylko z 30-dniowym poślizgiem.

jacek00
nie lubię takich promocji
image.png.94d74b7637c52823fecef243b280540b.png

kiedy w innym miejscu jest jeszcze "stara cena"

image.png.8b5d3bca05d0dd16fb48f658f72932a4.png
Norma. Nie bez powodu powstała strona fakefriday.org

Można sobie samemu sprawdzić ceny różnych produktów i zobaczyć jak nas rąbią

Maras
W dniu 21.11.2022 o 23:31, szantymen napisał:

Witam

Wszystkich jak co roku mamy wyprzedaże. Towar będzie się zmieniał przez tydzień.  Może coś komuś się spodoba.

https://www.allcamp.pl/promocje.html

Pozdrawiam

Piotr

Zerknąłem na tą ofertę Black Week    i jak dla mnie to jest śmiech na sali ...

15 złoty na wykładzinie czy też 6 zł na kubku ... Jestem w stanie wynegocjować lepszy upust na początku czy też w szczycie sezonu .

Domyślam się ,że w tej ofercie znajdują się nie chodliwe towary ,które to zalegają na półce.  

Zawsze myślałem ,że oferty sprzedaży czegokolwiek tu na naszym forum jest traktowane przez sprzedającego jako giełda koleżeńska ale tak  niestety nie zawsze jest.

szantymen

Na początku dziękuję wszystkim którzy skorzystali. 

Jeśli chodzi o powyższe wpisy to krótko chciałem się ustosunkować . 

Produkty na co dzień staramy się sprzedawać w stosunkowo niskich cenach .  A na tym forum wielokrotnie robiliśmy dobre ceny i akcje promocyjne co pamiętają starsi użytkownicy forum.

Łóżko jest na naszej aukcji allegro również w promocji, a nie w starej cenie 5500 zł.  W związku z ciężkimi czasami dla wszystkich, łóżka sprzedawaliśmy po 6000, choć cena rynkowa jest 6700 zł aktualnie od jakiegoś czasu jest w promocji po 5500 zł 

Faktycznie na kubkach był dodatkowy rabat 6 zł ale są to chyba najniższa ceny na rynku za 4 kubki 55,00 zł inne oferty około 70 zł i wyżej. Na marginesie kilka osób skorzystało bo chciało kupić.  Podobnie jak podnośniki do okien 280mm za 55 zł , gdzie ceny zaczynają się od 65 zł do nawet 100 zł . Podkładki pod podpory za 45 zł na allegro te same najtaniej za 57 zł. 

Na podłogach koleżanka popełniła błąd i zły rabat dała i tu nasza wina,  jednak jedna Pani zadzwoniła czy nie może być taniej i było taniej .  

Na pewno pięknie wygląda  promocja 70% ale niektórzy takie mają marże albo i większe. 

Cieszmy się z dobrych rzeczy, szukajmy plusów, a nie wynajdujmy sobie problemów i wrogów za rogiem.   

Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnych i radosnych dni  w tych ciężkich czasach. :) :)  :) 

Piotr