Skocz do zawartości

Black Week w Allcampie


szantymen

Rekomendowane odpowiedzi

Omnibus jeszcze nie wszedł, nawet maiłem przyjemność implementować w jednym z polskich sklepów. Rozwiązania informatyczne są gotowe, ale są wyłączone, nie ma jeszcze działających przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie juz przestrzegamy, ale ja pracuje u globalnego vendora z własnym sklepem, a nie w retailu. Powinno byc wprowadzone od 28 maja br. ale jak zwykle nasze kochane pOSŁY sie tłuką a ważne dyrektywy nie wchodzą. Jeszcze nam za to karę wlepia, tak samo jak makaroniarzom i jeszcze komuś.

Edytowane przez Wąski P (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej EU jeszcze tego nie ma, zobacz sobie chociaż na amazon.de (czy inne czołowe marketplace). Ja współpracuję ze e-sklepem który ma serwisy w de/cz/hu/pl/ro i wszędzie jest omnibus gotowy, ale wyłączony

Zresztą ten omnibus i tak jest zwalony, imho - jego "pamięć" ma być tylko 30 dni do tyłu, więc będzie to samo co teraz, tylko z 30-dniowym poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię takich promocji
image.png.94d74b7637c52823fecef243b280540b.png
 
 
 
kiedy w innym miejscu jest jeszcze "stara cena"
 
 
image.png.8b5d3bca05d0dd16fb48f658f72932a4.png
Norma. Nie bez powodu powstała strona fakefriday.org

Można sobie samemu sprawdzić ceny różnych produktów i zobaczyć jak nas rąbią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2022 o 23:31, szantymen napisał:

Witam

Wszystkich jak co roku mamy wyprzedaże. Towar będzie się zmieniał przez tydzień.  Może coś komuś się spodoba.

https://www.allcamp.pl/promocje.html

 

Pozdrawiam

Piotr

 

Zerknąłem na tą ofertę Black Week    i jak dla mnie to jest śmiech na sali ...

15 złoty na wykładzinie czy też 6 zł na kubku ... Jestem w stanie wynegocjować lepszy upust na początku czy też w szczycie sezonu .

Domyślam się ,że w tej ofercie znajdują się nie chodliwe towary ,które to zalegają na półce.  

Zawsze myślałem ,że oferty sprzedaży czegokolwiek tu na naszym forum jest traktowane przez sprzedającego jako giełda koleżeńska ale tak  niestety nie zawsze jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dziękuję wszystkim którzy skorzystali. 

Jeśli chodzi o powyższe wpisy to krótko chciałem się ustosunkować . 

Produkty na co dzień staramy się sprzedawać w stosunkowo niskich cenach .  A na tym forum wielokrotnie robiliśmy dobre ceny i akcje promocyjne co pamiętają starsi użytkownicy forum.

Łóżko jest na naszej aukcji allegro również w promocji, a nie w starej cenie 5500 zł.  W związku z ciężkimi czasami dla wszystkich, łóżka sprzedawaliśmy po 6000, choć cena rynkowa jest 6700 zł aktualnie od jakiegoś czasu jest w promocji po 5500 zł 

Faktycznie na kubkach był dodatkowy rabat 6 zł ale są to chyba najniższa ceny na rynku za 4 kubki 55,00 zł inne oferty około 70 zł i wyżej. Na marginesie kilka osób skorzystało bo chciało kupić.  Podobnie jak podnośniki do okien 280mm za 55 zł , gdzie ceny zaczynają się od 65 zł do nawet 100 zł . Podkładki pod podpory za 45 zł na allegro te same najtaniej za 57 zł. 

Na podłogach koleżanka popełniła błąd i zły rabat dała i tu nasza wina,  jednak jedna Pani zadzwoniła czy nie może być taniej i było taniej .  

Na pewno pięknie wygląda  promocja 70% ale niektórzy takie mają marże albo i większe. 

Cieszmy się z dobrych rzeczy, szukajmy plusów, a nie wynajdujmy sobie problemów i wrogów za rogiem.   

Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnych i radosnych dni  w tych ciężkich czasach. :) :)  :) 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.