Skocz do zawartości

Elddis Hurricane XL 1000 wypadek


Lord Boss

Rekomendowane odpowiedzi

witam :ok:

zwracam się do wszystkich z pytaniem .

rodzice kupili 2 miesiące temu przepięknego Elddis Hurricane XL 1000 w perfekcyjnym stanie.

wracając z nad morza 30 kmów przed domem mieli wypadek . zawiał wiatr przyczepę rzuciło na przeciwległy pas samochód uderzył w nią przewróciła się i tak nie ma tyłu bok lekko uszkodzony i dach ma odbita barierkę .

nie wiemy co teraz zrobić . czy to jakoś sprzedać czy naprawiać ?

foto przyczepy http://img530.imageshack.us/gal.php?g=p8285708.jpg

bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam, że koszt naprawy będzie wyższy niż wartość nieuszkodzonej budki więc kupiłbym nową.

 

A co do sprzedaży... jak podwozie zbytnio nie ucierpiało to być może znajdzie się amator. Na niektóre elementy wnętrza pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczepa kupiona za 12 tyś

podwozie idealne tylko na rogu brakuje kawałek płyty . rama w 100% sprawna

niestety nie mamy miejsca na trzymanie tej przyczepy i rozbieranie jej na części . przyczepa stoi na parkingu kasacyjnym i trza płacić za postój .

w grę bardziej by wchodziła sprzedaż całej . ile może byc warta taka przyczepa ??

dodam że ma prawie nowy przedsionek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj współczuję bardzo, ale tak jak Szary uważam,że do naprawy to się chyba nie nadaje. Daj ogłoszenie na Allegro, pewnie ktoś kupi ją na części.

Mam wrażenie, że widziałem ją na żywo, stoi może na złomie na Stojałowskiego na przeciwko Shella ? Aż się zatrzymałem żeby pooglądać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj współczuję bardzo, ale tak jak Szary uważam,że do naprawy to się chyba nie nadaje. Daj ogłoszenie na Allegro, pewnie ktoś kupi ją na części.

Mam wrażenie, że widziałem ją na żywo, stoi może na złomie na Stojałowskiego na przeciwko Shella ? Aż się zatrzymałem żeby pooglądać :ok:

niestety to prawda :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam że ma prawie nowy przedsionek

 

Przedsionek zatrzymaj - sprzedając oddzielnie nieco dostaniesz za niego (1000-1500zł).

 

Strzelając - pewnie nie dostaniesz za nią więcej niż 2-3tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, po obejrzeniu zdjęć stwierdzam, że ta budka chyba może już tylko posłużyć jako "dawca" części.

Stwierdzam tak, nawet nie ze względu na ilość ewentualnej roboty, którą trzeba by włożyć w to cacko, ale tak jak koledzy napisali, koszt części przypuszczalnie przerósł by wartość budki.

 

Przykre to :ok: , szkoda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szacunkowy koszt . tak wyceniła osoba która handluje przyczepami , ja się nie znam na naprawach przyczep. jedyne poważne to odbudowa kawałka płyty podłogowej i poszycie tyłu i kawałek boku. reszta to odnowa wnętrza tzn szafa z tył i podsufitka, ale to już raczej nie jakieś astronomiczne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.