Skocz do zawartości

Ostrzeżenie przed firmą ARPO alias Navi360


Grest

Rekomendowane odpowiedzi

Kończąc już demagogię na temat czy firma uczciwa i czy ja jestem debilem to chcę tylko dodać, że moim celem było ostrzec ewentualnych entuzjastów budowy kampera przed firmą ARPO i NAVI360. Ja odkryłem ten fakt zbyt późno. Jeśli chce ktoś sprawdzić wiarygodność panów K. to proszę wejść na stronę dlugi.info i wpisać nazwisko. Mieszkam w Szkocji. Chciałem zbudować kampera w Polsce bo koszt tego jest w Polsce niższy. Jakość wykonania też wydawało mi się, że będzie wyższa. Efekt jest taki, że straciłem trochę pieniędzy. Mam nadzieję, że dzięki temu ktoś nie straci pieniędzy. A wszystkim tym znawcom prawa i pewniakom biznesowym życzę udanej soboty i sukcesów na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Grest napisał:

Tak masz rację zarejestrowałem się na tym forum, żeby ostrzec a nie wyrzygać swoich problemów. Taka była sugestia prawnika, który po zapoznaniu się ze sprawą zasugerował nagłośnienie sprawy jak działa owe "przedsiębiorstwo".

Z tego co piszesz wychodzi na to że majster dziad, prawnik dziad i klient dziad. Trójca święta. 

 

A mi znowu dzisiaj dzwonili że mam laptopa do odbioru. Już dwudziestego w tym roku i... znowu n nie poszedłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cathay napisał:

Z tego co piszesz wychodzi na to że majster dziad, prawnik dziad i klient dziad. Trójca święta. 

 

A mi znowu dzisiaj dzwonili że mam laptopa do odbioru. Już dwudziestego w tym roku i... znowu n nie poszedłem. 

Oooooooooo a gdzie te laptopy rozdają ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cathay napisał:

Jeśli Tobie nie proponują, to jesteś za młody, albo za stary :)

A ja myślę, że kryteria wyboru wiążą się z aktywnością  oferenta, jego zainteresowaniami lub podatnemu na techniki manipulacyjne stosowane w reklamach. Ja jak na razie świetnie sobie z tym radzę. I z dla tego zapytałem, gdzie takie laptopy rozdają.:D

Edytowane przez grzerog (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2022 o 19:11, Grest napisał:

Kończąc już demagogię na temat czy firma uczciwa i czy ja jestem debilem to chcę tylko dodać, że moim celem było ostrzec ewentualnych entuzjastów budowy kampera przed firmą ARPO i NAVI360. Ja odkryłem ten fakt zbyt późno. Jeśli chce ktoś sprawdzić wiarygodność panów K. to proszę wejść na stronę dlugi.info i wpisać nazwisko. Mieszkam w Szkocji. Chciałem zbudować kampera w Polsce bo koszt tego jest w Polsce niższy. Jakość wykonania też wydawało mi się, że będzie wyższa. Efekt jest taki, że straciłem trochę pieniędzy. Mam nadzieję, że dzięki temu ktoś nie straci pieniędzy. A wszystkim tym znawcom prawa i pewniakom biznesowym życzę udanej soboty i sukcesów na przyszłość.

Można prosić o kontakt na priv? Chętnie poznam szczegóły bo jestem z Poznania i planowałam skorzystać z usług tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla pokazania efektów prac firmy ARPO udostępniam kolejne zdjęcia. Tym razem z poprawek. Firma, która podjęła się poprawek udostępniła mi zdjęcia, które wykonali podczas rozbiórki fuszerki wykonanej przez panów Kmiciewiczów.

received_1511448572657381.jpeg

received_785179356066448.jpeg

received_462193785671819.jpeg

received_416035497313894.jpeg

received_3451621285070943.jpeg

received_424011976527595.jpeg

received_646007997048167.jpeg

received_5492830614086166.jpeg

received_628365722365562.jpeg

received_504229901191500.jpeg

received_447204160751299.jpeg

received_824962691967263.jpeg

Brak ocieplenia, reszta zrobiona totalnie na sztukę. Wszystko co przykryte i nie widać miało przejść niezauważone. Co trzeba przyznać firmie ARPO (według raportu rzeczoznawcy) to to, że są mistrzami kamuflowania braku umiejętności i wiedzy ogólnej.

Przestrzegam raz jeszcze wszystkich mających w planach zabudowę kamperową na vanie. Nie z tymi ludźmi. Ja się przekonałem dosadnie na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 27.08.2022 o 20:15, Cathay napisał(a):

Z tego co piszesz wychodzi na to że majster dziad, prawnik dziad i klient dziad. Trójca święta. 

 

A mi znowu dzisiaj dzwonili że mam laptopa do odbioru. Już dwudziestego w tym roku i... znowu n nie poszedłem. 

Moim zdaniem doszedł tu jeszcze jeden dziad. Dziad oceniający, któremu wydaje się, że jeżeli jest już zadomowiony na tym forum i ma ileśset, czy tysięcy zamieszczonych komentarzy może sobie pozwalać na dziadowskie zachowania i komentarze względem tych, którzy tu się dopiero pojawili.

To jest moim zdaniem dopiero dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, liwiusz333 napisał(a):

Moim zdaniem doszedł tu jeszcze jeden dziad. Dziad oceniający, któremu wydaje się, że jeżeli jest już zadomowiony na tym forum i ma ileśset, czy tysięcy zamieszczonych komentarzy może sobie pozwalać na dziadowskie zachowania i komentarze względem tych, którzy tu się dopiero pojawili.

To jest moim zdaniem dopiero dziadostwo.

Nie moją winą jest że w szkole lub latach późniejszych, nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem i nie potrafisz połączyć faktów które zostały przedstawione i podsumowane. Nie moją winą jest  że hierarchie wartości i postrzegania rzetelności, masz na takim poziomie że chcesz hołubić kogoś z rzeczonej trójki. 

Natomiast jeśli w swojej słabości musiałeś nazwać mnie dziadem, lecz przyniosło ci to ulgę a być może zdołałeś dojść z tego powodu, to biorę to na klatę i rad jestem że bliźniemu przyjemność sprawić mogłem. Jeśli ma ci być jeszcze lepiej, to jeszcze trochę pomyj możesz na mnie wylać. Przyejemności.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie koledzy . Jeśli ktoś zleca usługę to ma to być zrobione zgodnie ze sztuką.  Niska cena to problem wykonawcy, jest fachowcem i powinien wiedzieć co i jak ma być zrobione i jak to wycenić . Strasznie głupie są te komentarze że ,,miało być tanio i jest tanio ,, to nie usprawiedliwia fuszerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam bardzo dlaczego niby nie można pokazać partactwa danej firmy i napisać z imienia i nazwiska kto to zrobił? Ano można i nie jest to żadne pomówienie. I nie trzeba do tego żadnego wyroku sądu.

Prawnik akurat tutaj miał rację. Doradził napisać na forum aby przestrzec innych potencjalnych klientów. Czyli wpis jak najbardziej służy obronie społecznie uzasadnionego interesu.

Firma Apro oczywiście może zgłosić, że czuje się pomówiona. Ściganie następuje przecież na wniosek pokrzywdzonego. Ale jeśli wszystkie zarzuty przedstawione powyżej są prawdziwe, a widać czarno na białym, że są to, ścigania przestępstwa nie będzie bo żadnego przestępstwa pomówienia tutaj zwyczajnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RobsonWiel napisał(a):

,miało być tanio i jest tanio

Witajcie

Oczywiście współczuję osobie zrobionej "w konia", natomiast osobiście wiem - po ponad 30 latach prowadzenia firmy - iż wszystko można zrobić na dwa sposoby - dobrze albo tanio.

I połączyć się tego nie da choćby ze względów materiałowych - mogą być dobre albo ... tanie.

Dobrze, że autor uczula innych na takich wykonawców, niemniej sadzę, że dobrze byłoby w Googlach - jeżeli taka firma w ogóle w Googlach funkcjonuje - wpisać swój komentarz do ich robót.

Pzdr

Włodek

PS - widzę, że wpis jest - i to moim zdaniem wystarczy:

https://aleo.com/pl/firma/dariusz-kmiciewicz-arpo-poznan

Inna sprawa, to zastanawia mnie czy zleceniodawca przez 3 miesiące opisane powyżej nie robił nic ?

Żadnej osobistej kontroli - sprawdzenia jakości i postępu prac?

Coś dziwnego....

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RobsonWiel napisał(a):

Słuchajcie koledzy . Jeśli ktoś zleca usługę to ma to być zrobione zgodnie ze sztuką.  Niska cena to problem wykonawcy, jest fachowcem i powinien wiedzieć co i jak ma być zrobione i jak to wycenić . Strasznie głupie są te komentarze że ,,miało być tanio i jest tanio ,, to nie usprawiedliwia fuszerki.

Problem w tym ,ze tej sztuki nie było ...

Bumm się zrobił  na takie usługi to pseudo fachowcy zwęszyli interes nie mając bladego pojęcia co z czym i do czego .Uczą się dopiero  tego rzemiosła tylko szkoda ,że nasze sprzęty za grubą kasę są niszczone  o nerwach nie wspominając.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.