Jump to content

Czy będzie VII zlot karawaning.pl jeszcze w tym roku ???

finger
 Share

Recommended Posts

:) Jak w temacie . Perspektywa czekania w domu do następnego sezonu :) mnie przeraża . :)

Też się nad tym zastanawiam :)

ja myśle że coś się jeszcze jesienią wywinie :) jak nie będzie zlotu to może jakiś spocik się zrobi :)

A może takie małe spotkanie regionalne we wrześniu gdzieś na południowym zachodzie - Legnickie Pole, Bolków ???

Była kiedyś propozycja urządzenia Sylwestra Karawaningowego. Może warto wrócić do tego pomysłu?

Była kiedyś propozycja urządzenia Sylwestra Karawaningowego. Może warto wrócić do tego pomysłu?

Badzo ciekawy pomysł :)

Szary11 mówił kiedyś, że w tym roku na pewno zimą się wybierze z budką.

Mam pomysł, który na pewno wcielę w życie: wybiorę się na narty do Kamieńska pod Bełchatowem z przyczepą. Zawsze jest gdzie odpocząć, napić się kawy. Dojazd dobry (po płaskim). Jeśli sie uda to może zanocuję i pojeżdżę kilka dni. Byłem tam w zeszłym roku bez przyczepy i powiem, że było pięknie. Brakowało tylko swojej "bazy" w postaci budki. Może się ktoś przyłączy?

Taaa, steremu też się trochę luzu należy. Zośka będzie pilnować mamyh w domu.

Szary11 mówił kiedyś, że w tym roku na pewno zimą się wybierze z budką.

I tak też będzie :) Jeszcze nie wiem gdzie, ale znalazłem już kilka kempingów na mazurach czynnych cały rok.

PS. W domu powoli już oswajam rodzinkę :)

wybiorę się na narty do Kamieńska pod Bełchatowem z przyczepą. Zawsze jest gdzie odpocząć, napić się kawy.

no to ja na tą kawe się wproszę jak ze stoku dojrze budkę :)

znalazłem już kilka kempingów na mazurach czynnych cały rok.

ja taż jestem niezmiennie chętny na zlocik zimowy tylko mazury mogą być dla mnie troche za daleko bo Kasia będzie " na ostatnich nogach" ale zobaczymy jak to będzie :czerwona:

no to ja na tą kawe się wproszę jak ze stoku dojrze budkę

Spoko, zapraszam. A jeździsz na narcioszkach? Miło będzie pośmigać z kimś znajomym, bo moja załoga w tym roku nie da rady

KITek, śmigajcie z nami do Kamieńska, jest naprawdę super. dziewczyny sobie pospacerują , a my z BJoe pojeździmy na nartach. Gdybyś nie miał, to mam dla Ciebie narty, tylko buty trzeba będzie wypożyczyć. W drodze powrotnej odpoczniemy u mnie na hacjendzie. Dla Was w połowie drogi. Jest gdzie przyczepy postawić i przenocować