Skocz do zawartości

Czy będzie VII zlot karawaning.pl jeszcze w tym roku ???


Rekomendowane odpowiedzi

Ta, dostaniesz jeszcze kombinezon ( ja już "wyrosłem" ze wszystkich), gogle i hełm.

To się może udać. Byłem zimą, jeździło się super, są trasy dla początkujących, a i zaawansowani też mogą poszaleć. Brakowało i tylko .... budki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł, który na pewno wcielę w życie: wybiorę się na narty do Kamieńska pod Bełchatowem z przyczepą. Zawsze jest gdzie odpocząć, napić się kawy. Dojazd dobry (po płaskim). Jeśli sie uda to może zanocuję i pojeżdżę kilka dni. Byłem tam w zeszłym roku bez przyczepy i powiem, że było pięknie. Brakowało tylko swojej "bazy" w postaci budki. Może się ktoś przyłączy?

Balthur , Przede wszystkim pozdrowienia dla żoneczki . Z tym wyjazdem na narty wcale nie jest głupio . Z Gdańska droga też nie najgorsza . Zobaczymy co nam pokaże zima . Myślę , że wrócimy do tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo , Drodzy admini !!!

Zakładałem ten wątek (przy VI zlot karawaning.pl a nie spotkania lokalne) po to by zapytać czy sezon zlotowy karawaningu.pl w takim wymiarze jak Warka , Borki czy Nieborów zakończy się na tym - VI zlocie czy może zorganizujemy coś jeszcze ??? To , że dyskusja zeszła z toru to trudno .

Ja wciąż mam nadzieję , że jeszcze w porze jesiennej będzie zorganizowany VII zlot . Może warto to jeszcze przemyśleć zanim w zimie zastygniemy przy ekranach komputerów . Zawsze to skróci męki oczekiwania na sezon 2010 .

 

maciekzal56,

Zobaczymy co nam pokaże zima . Myślę , że wrócimy do tematu .

 

 

Co do spotkań zimowych to faktycznie przyjdzie jeszcze na to czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo , Drodzy admini !!!

Zakładałem ten wątek (przy VI zlot karawaning.pl a nie spotkania lokalne)

Ja go przeniosłem do spotkań lokalnych. Przyjęta zasada jest prosta - dwa zloty w ciągu roku spokojnie wystarczą i tego będziemy się trzymać. Chętni na większą ilość imprez organizują się sami. Myślę że to nie jest głupie - małe spotkania mają lepszy klimat :niewiem:

 

zy może zorganizujemy coś jeszcze

Zachęcam do zorganizowania "spotkania lokalnego" :piwko: które w rzeczywistości nie musi być takie lokalne.

 

Ja wciąż mam nadzieję , że jeszcze w porze jesiennej będzie zorganizowany VII zlot .

VII zlot będzie zorganizowany w porze wiosennej 2010 roku oczywiście w weekend majowy.

 

Może warto to jeszcze przemyśleć zanim w zimie zastygniemy przy ekranach komputerów . Zawsze to skróci męki oczekiwania na sezon 2010 .

Nie zastygaj tylko sam coś organizuj :ok: a nie na adminów się oglądasz :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zapraszam. A jeździsz na narcioszkach?

no właśnie na kamieńsku się nauczyłem i ja to dopiero początkujący jestem ale mnie ostro wciągneło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii,

Przyjęta zasada jest prosta - dwa zloty w ciągu roku spokojnie wystarczą i tego będziemy się trzymać.

:czerwona:

 

Nie zastygaj tylko sam coś organizuj a nie na adminów się oglądasz

Jako młode kocisko karawaningowe nie śmiałem tego robić ale kto wie , może w przyszłym roku uda mi się coś zrobić w tym kierunku . Zwłaszcza , że okolice mam przyjazną turystyce . Nie wiem tylko czy znajda się chętni na przyjazd w te strony kolejny raz bo szykuje się wrześniowy zlot 2010 (Cieplice) organizowany przez AKISSJG i jeszcze jeden w dolnośląskim (okolice Kotliny Kłodzkiej) . Tu coś kombinuje Wir57 .

Pożyjemy , zobaczymy .

 

Tomii, Dzięki za odpowiedź . Oczekiwałem konkretnej odpowiedzi i taką dostałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VII zlot będzie zorganizowany w porze wiosennej 2010 roku oczywiście w weekend majowy.

 

Już nie mogę się go doczekać :ok: , bo co niektórzy (czyt.Robicar)obiecali ,ze się tam pojawimy :piwko: oczywiscie jak nic nie przeszkodzi :-]

 

Droga SANROK, przed VII zlotem jest jeszcze VI zlot :hehe:

Namów ROBICAR'a i w drogę :czerwona: Jak moje dziewczyny długo mnie do czegoś namawiają to często w końcu ulegam. Może w Waszym przypadku będzie podobnie ? :niewiem:

 

:) Trzymam kciuki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga SANROK, przed VII zlotem jest jeszcze VI zlot

Namów ROBICAR'a i w drogę Jak moje dziewczyny długo mnie do czegoś namawiają to często w końcu ulegam. Może w Waszym przypadku będzie podobnie ?

 

Trzymam kciuki

 

Nie będziemy takie i ten VI zlot odpuścimy naszemu :niewiem:ROBICAR-kowi bo w tym roku już trochę byliśmy :czerwona: nad morzem :ok: więc nam starczy wyjazdów na ten roku :-]

 

Ale na spotkaniu Wielkopolan :jump: i VII zlocie nie powinno nas już zabraknąć :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.