Skocz do zawartości

No i mamy rekordzik


maxpolalu

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawe, to odbyło się teraz gdy do sezonu jeszcze daleko.

Gdy na Forum będą posty nie tylko takie jak w szkółce niedzielnej, w której wszyscy się "głaszczą" i sobie kłaniają, to frekwencja będzie spora.

To typowe prawa socjologii. No, należy wspomnieć, że i tematów ciekawych przybywa!

Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Fil,Fil .Naputasz sobie kiedyś biedy.Prawa socjologii - prawami a próżność ludzka -

Nie chciałem pisać tego tak dosłownie, a bardziej po szkółkowemu. :D

Co do drugiego zdania, to ta statystyka będzie wtedy fatalna.

Trzeba :lol: , :drive: , :drive: , :hej: i będzie dobrze!

Forumowicze! wybór należy do Was!

:drive: Fil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Fil,Fil .Naputasz sobie kiedyś biedy.Prawa socjologii - prawami a próżność ludzka -

Nie chciałem pisać tego tak dosłownie, a bardziej po szkółkowemu. :D

Co do drugiego zdania, to ta statystyka będzie wtedy fatalna.

Trzeba :D , :lol: , :drive: , :D i będzie dobrze!

Forumowicze! wybór należy do Was!

:drive: Fil

o tak :D malezy do nas i do CIEBIE TEŻ :D:D pozdrowionka :drive::hej:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za wyjątkiem tematów o "łóżkach piętrowych".Nie doprowadzisz nas chyba Adminie do stanu w którym "tematy łóżkowe" nie będą wywoływać naszych emocji a jedynie wywołają skutek w postaci trzymania się "bandy".

W sumie FIL-ozofia Fila,polegająca na : :drive::drive::drive::lol: jest niczym innym jak odzwierciedleniem tego co nas aktualnie otacza.FIL - przyjacielu - przechodzisz do historii.Krócej i lepiej takiej rzeczywistości nikt przed Tobą nie przedstawił.I to "pismem dla i.....".Zupełnie jak w nowoczesnej "instrukcji obsługi". A to wszystko Fil dla jednego celu :

aby karawana mogła jechać dale................................jjjj.

Pozdrawiam .Wręczam "Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek" .Kłaniam się - Robin

 

PS.

Ciekawe czy jest możliwe zastąpienie "prawa kaduka" - "prawem FIL-a"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba za wyjątkiem tematów o "łóżkach piętrowych".Nie doprowadzisz nas chyba Adminie do stanu w którym "tematy łóżkowe" nie będą wywoływać naszych emocji a jedynie wywołają skutek w postaci trzymania się "bandy".

Słuchaj ja nie chce nikogo doprowadzać. Jeśli ciężko jest Ci pojąć to, że na kącikach technicznych mamy trzymać się tematów to na nich nie pisz (pamiętaj, że mądry wie co mówi, a głupi mówi co wie). Widze, że nie dasz za wygraną i będziesz wszędzie rozgłaszał to, że usunąłem Twoje dwa nic nie znaczące posty (wątpię, żeby owe posty wywołały u kogoś jakiekolwiek pozytywne emocje).

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora żebym i ja,Robin uderzył się w piersi !

 

Ud.1. - nie bedę już nigdzie rozgłaszał ,że usunąłeś moje 2 posty

ud.2. - nie zapytam kto założył temat :"sytuacja na forum wg.robina" i podał robina jako autora tematu.

ud.3. - nie wymienię nigdy tych którzy "tracą nerwy czytając to forum"

ud.4. - "daję za wygraną"

ud.5. - nikomu i nigdy nie wyjasnię jaki "koszmar" miał być przykryty "tematem zastępczym"

 

Koncząc, mocno wierzę,że c.d. - nie będzie.Robin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.