Skocz do zawartości

Gdzie zamontować mover? Łódzkie-Zachodniopomorskie -prośba o radę/pomoc


meggie

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/d/oferta/adria-adora-542tk-6-os-dmc-1500-rok-2006-przedsionek-a1-CID5-IDORSZt.html

Rozważam kupno tej przyczepy (chyba, że ktoś mógłby mi z jakiś względów odradzić?), jednak nie ma ona movera, a ja mam pod domem taką sytuację, że bez niego nie zaparkuję.

Musiałabym więc go zamontować gdzieś w drodze z Sieradza (Łódzkie) do Szczecina (Zach-pom.)

Czy moglibyście mi doradzić jakieś miejsce gdzie dobrze i niedrogo mogłabym to zrobić? Sama sobie z tym nie poradzę, bo to moja pierwsza przyczepa i w życiu takich rzeczy nie ogarniałam.

Albo czy może nalazła by się jakaś dobra dusza, która gdzieś względnie po drodze potrafiłaby mi to zrobić? (Oczywiście też odpłatnie, ale myślę, że i tak pewnie byłoby to lepiej, niż u niektórych "fachowców" (bo już się niestety trochę tu na forum historii naczytałam...)).

No i pytanie jeszcze -jaki mover do takiej przyczepy? Proszę o polecenie jakiś konkretnych firm/modeli, bo jestem zupełnie zielona w temacie.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/adria-adora-542tk-6-os-dmc-1500-rok-2006-przedsionek-a1-CID5-IDORSZt.html

Rozważam kupno tej przyczepy (chyba, że ktoś mógłby mi z jakiś względów odradzić?), jednak nie ma ona movera, a ja mam pod domem taką sytuację, że bez niego nie zaparkuję.

Musiałabym więc go zamontować gdzieś w drodze z Sieradza (Łódzkie) do Szczecina (Zach-pom.)

Czy moglibyście mi doradzić jakieś miejsce gdzie dobrze i niedrogo mogłabym to zrobić? Sama sobie z tym nie poradzę, bo to moja pierwsza przyczepa i w życiu takich rzeczy nie ogarniałam.

Albo czy może nalazła by się jakaś dobra dusza, która gdzieś względnie po drodze potrafiłaby mi to zrobić? (Oczywiście też odpłatnie, ale myślę, że i tak pewnie byłoby to lepiej, niż u niektórych "fachowców" (bo już się niestety trochę tu na forum historii naczytałam...)).

No i pytanie jeszcze -jaki mover do takiej przyczepy? Proszę o polecenie jakiś konkretnych firm/modeli, bo jestem zupełnie zielona w temacie.

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Może Allcamp w Łodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.06.2022 o 21:54, meggie napisał:

Proszę o polecenie jakiś konkretnych firm/modeli, bo jestem zupełnie zielona w temacie.

Temat może nie jak rzeka, ale co najmniej strumyk ;)

Ja ma P1max automat i jestem zadowolony, wybrałem (poza parametrami uciągu) z uwagi na deklarowany przez producenta stopień szczelności wodnej.

Sporo mamy moverow na forum z Obelinka.

Najpierw decyzja jaki budżet i czy manualny, półautomatyczny, automatyczny.

 

Co do pomysłu umówienia montażu do potencjalnej przyczepy, to odradzam. To spowoduje podświadomą presję na zakup i uruchomią się w razie podejrzeń, że coś nie tak z budką, mechanizmy racjonalizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2022 o 00:23, Gibbon spod lasu napisał:

Obelink to taka Dacia wsrod napedow - najtanszy z najtanszych :-)

U mnie spisuje się idealnie; gorąco polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się kupić przyczepę? Zastanawiam się nad tym układem i w sumie też modelem :-) i też moverem... 

Miałam Elddis Jetstream, ale dzieci nie mieszczą się w łóżkach piętrowych. Te w Adrii wydają się na tyle duże, że posłużą i nastolatkom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Ostatecznie zdecydowałam się na inną przyczepę, z moverem P1 i jestem bardzo zadowolona.

Tamtej przyczepy i tamtego Pana natomiast nie polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.