Skocz do zawartości

Problemy z napędem


Jędrekpa

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że pewnie nerwy sięgają zenitu w takiej sytuacji ale jesteś na kempingu więc może znajdzie się ktoś życzliwy kto na moment pożyczy pilota .Reich jest dość popularny a po kablu powinien iść bez parowania. Po to jest w końcu kabel. Wyeliminowałbyś pilota jako jedną z przyczyn. To tylko moja sugestia , zrobisz jak uważasz ale tonący brzytwy się trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michoos napisał:

Wg instrukcji bez kabla ale gdy kupowałem przyczepę dostałem wskazówki aby parować po kablu lecz bez opcji z przyciskiem reset. Będę walczył dalej z parowaniem bez kabla. 

A może akumulator padł całkowicie i nawet naładowanie go już nie wskrzesi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jerzy i Beata napisał:

A może akumulator padł całkowicie i nawet naładowanie go już nie wskrzesi?

Wg ładowarki jest na full i osprzęt w przyczepie działa po dopięciu od sieci.

50 minut temu, Jędrekpa napisał:

Wiem że pewnie nerwy sięgają zenitu w takiej sytuacji ale jesteś na kempingu więc może znajdzie się ktoś życzliwy kto na moment pożyczy pilota .Reich jest dość popularny a po kablu powinien iść bez parowania. Po to jest w końcu kabel. Wyeliminowałbyś pilota jako jedną z przyczyn. To tylko moja sugestia , zrobisz jak uważasz ale tonący brzytwy się trzyma. 

Zanim lokalny spec pokutował kable przy baterii wszystko działało po kablu. Teraz żadna opcja. Nawet po kablu byłbym happy. Z kempingu wyjadę, gorzej pod domem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W dniu 13.07.2022 o 18:16, Jędrekpa napisał(a):

Masz rację co do uszkodzenia. Znalazłem kogoś kto ogarnął centralkę. Winne były uszkodzone tranzystory. Tutaj ważna informacja. Tranzystory muszą być o identycznych parametrach. Powrócił miękki start na uszkodzonym kanale i co najważniejsze moverek napędza przyczepkę aż miło. Przynajmniej na razie. Nawet próbowałem wjechać na leżący krawężnik i nie wyłączyło centralki tylko rolki zaczęły się ślizgać po oponach. Opony nówki i czytałem na forum że muszą się przytrzeć. Rolki trochę ztyrane ale jak wszystko będzie chodziło to wymienię na nowe. Dziękuję i pozdrawiam. 

Czy mógłbyś podrzucić namiar na szpecą, który naprawił ci pilot bo ja mam podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Seba1605 napisał(a):

Czy mógłbyś podrzucić namiar na szpecą, który naprawił ci pilot bo ja mam podobny problem.

U mnie naprawiał centralkę ale może i pilota ogarnie.

Elwo ... z Biskupic. Resztę znajdziesz w necie bo nie chcę być posądzony o reklamę.

Jak naprawi to rzuć na forum co było uszkodzone. Może się przydać w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 20.04.2024 o 08:14, Gerwaz garage napisał(a):

Ja pilota w Czechach ogarniałem firma zajmuje się tylko pilotami i ceny mają przystępne 

Pochwaliłeś się naprawą w Czechach, ale tutaj oczekują dokładniejszych namiarów.:sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.