Skocz do zawartości

Kempingi k/Chłapowa


Arkady11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Proszę o poradę. Przez kilka lat jeździliśmy na kemping "Alexa" w Chłapowie. Jednak w tym roku w okolicach 18/19 lipca jak sie dowiadywaliśmy kemping jest zapełniony na full. Postanowiliśmy więc udać się w kierunku Jastrzębiej G., Karwii lub troszkę dalej na zachód. Może ktoś z Was zna jakiś dobry ale nie drogi kemping (do 70 PLN za rodzine 4 0s0bową + przyczepa+samochód+prąd) w tych okolicach? Ważne są dla nas też czyste sanitariaty i dostep do prysznicy z ciepła wodą przez 24 h bez dodatkowych opłat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Byłem na ALEXIE w Chłapowie 3 razy. W tamtym roku na dłuższy okres zostałem wyleczony z tego kempingu.

Około 3 miesiące wcześniej rezerwowałem termin i miejsce dla dwóch przyczep w alejkach. Zapewniony zostałem, że miejsce będzie czekało.

Po przyjedzie w wyznaczonym terminie okazało się że nie ma miejsca, a Szanowny Pan Kierownik zaproponował nam miejsce na boisku do siatkówki. Po to jechaliśmy prawie 800 km by stać na boisku.

 

Gdy stwierdziliśmy że jedziemy na inny kamping znalazło się miejsce tylko Szanowny Pan Kierownik miał kolejny problem, że musimy zapłacić za (kanalize).

 

Kamping ALEXA jest niedrogi i tym sposobem jest bardzo popularny. Lepiej jest dopłacić kilka złotych i jechać na inny kemping, gdzie do morza nie trzeba będzie chodzić po ruszających się od lat schodach. A o pogodzie nie wspomnę!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się sparzyłem, znajomych pogonili, a teraz ...

Kolejna opinia negatywna o Alexie :(

 

Znajomi stali zaraz za alexą, a przed samolotem ... i chwalili - czysto, ciepła woda, miła obsługa

nie wiem czy nie chodzi o pole keja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 7 miesięcy temu...

a ja zdecydowanie polecam Pole Namiotowe Lazurowe w Chłapowie. Do plaży 3 min, ciepła woda 24/h moim zdaniem mało minusów

 

pozdrawiam!

 

Potwierdzam Marcos. Odkad Lazurowe właczyło w swoje posiadanie dawne Pomaranczowe to nowy wlasciciel odwalil kawał dobrej roboty.. Pewnie dlatego ma takie niskie ceny , bo ludzi chetnych pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja polecam zdecydowanie www.debki.pl.pl. Sporo cienia, cisza spokój, sanitariaty czyste bo kilka razy dziennie sprzątane i sporo ich wiec kolejek nie ma, bardzo blisko do plaży i fajną leśną ścieżką. Plaża szeroka i czysta, niedaleko wejście rzeki do morza. Byłem na początku lipca i było super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zdecydowanie www.debki.pl.pl. Sporo cienia, cisza spokój, sanitariaty czyste bo kilka razy dziennie sprzątane i sporo ich wiec kolejek nie ma, bardzo blisko do plaży i fajną leśną ścieżką. Plaża szeroka i czysta, niedaleko wejście rzeki do morza. Byłem na początku lipca i było super.

 

ja byłem na dawnym pomarańczowym - które ładnie wyglądało tylko w internecie - ogółem prawie brak drzewek - czyli cienia, sanitariaty daleko od siebie i generalnie nie ciekawie, na ziemi wyznaczone bardzo małe parcele - i totalny brak intymności - miejsce przy miejscu.

 

pojechaliśmy dalej na helcamp - było spokojniej, z cieniem i taniej.

 

Odnośnie porównania cen - dla mojej ekipy wychodzi 59,9 na lazurowe.com.pl a w debki.pl.pl - 65zł :] Obie ceny uznaje za dobre - w Łebie w Czerwcu chyba 2008 lub 2009 płaciliśmy 75zł za 2 osoby + namiot i auto.

 

przypadkiem trafiłem na promocje na Lazurowym :

 

UWAGA NAJNOWSZA OFERTA PROMOCYJNA:

dotyczy pobytu w maju i czerwcu 2012 roku

 

każda osoba 6,00 zł

dziecko do 4 lat gratis

każdy namiot 8,00 zł

każdy pojazd 5,00 zł

przyłącze namiotu do prądu: 10 zł

wypożyczenie ławy biesiadnej opłata jednorazowa 10,00 zł

zwierzęta domowe - 3,00 zł

 

 

 

 

 

 

 

- dla nas 32zl z prądem - nie ma co wybrzydzać :] - mogę nawet nie korzystać z sanitariatów a myć się w p-pie za taką kasę nad morzem - a weekend majowy ma być piękny w tym roku - dojazd zwróci się na miejscu

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od dwóch lat jeżdze na tanie wczasy na kempingach. Jest to pole namiotowe LAZUROWE i pole to jest na ulicy Żeromskiego. Znajduje sie tam np plac zabaw dla dzieci . Ceny są można powiedzieć smiesznie małe . Do morza jest rzut kamieniem a obok pola, w zasadzie sąsiadująco znajduje się wąwóz chłapowskiego gdzie bardzo fajnie się spaceruje.Znam to pole od lat więc wiem, że warto . A , że jeżdze od paru lat w to miejsce to przysługują mi znizki dodatkowe „rabaty dla stałych klientów” także super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do morza jest rzut kamieniem" - dosłownie: bo kemping jest nad urwiskiem, ale żeby dojść na plażę, to trzeba się nachodzić, zapomniałeś o tym napisać. Nie polecam Chłapowa dla osób z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do morza jest rzut kamieniem" - dosłownie: bo kemping jest nad urwiskiem, ale żeby dojść na plażę, to trzeba się nachodzić, zapomniałeś o tym napisać. Nie polecam Chłapowa dla osób z dziećmi.

 

 

 

Masz rację. Zmałymi dziećmi jest bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby dojść na plażę, to trzeba się nachodzić, zapomniałeś o tym napisać. Nie polecam Chłapowa dla osób z dziećmi.

 

 

 

To zależy na którym kempingu się ulokujesz, pierwsze pole od Władysławowa to Horyzont a z nim bezpośrednio sąsiaduje Lazurowe. Wzdłóż ogrodzenia Horyzontu jest bardzo łagodne i szybkie zejście, spokojnie można nim dojść do plaży nawet z wózkiem. Na dalszych polach faktycznie masakryczne strome z mnóstwem stopni schody.

Ogólnie jednak plaża w Chłapowie jest dość wąska i piasek nie jest taki drobny i biały jak na typowo bałtyckich plażach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Byłem na Lazurowym dwa tygodnie temu na weekend. Ceny w czerwcu są bardzo niskie... zapłaciliśmy 105 zł ogółem. Piękne widoki aa co do zejścia na plażę, zaraz obok kempingu jest łagodne zejście więc nie ma problemu. Nie wiem jak było na starym pomarańczowym ale teraz są dobre sanitariaty z ciepłą wodą, prysznicami, nie ma co narzekać. W trakcie Ejro była tam strefa kibica i nawet miło w takim gronie byyło obejrzeć nasze mecze :D Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.