Skocz do zawartości

Wątek wspomnieniowy I Bieszczadzkiej Wyprawy lipiec 2009


zundapp600

Rekomendowane odpowiedzi

No cóz Bogusiu. Z przykroscia musze stwierdzic ze odzysk surowców wtórnych na naszym forum nie cieszy sie zbytnią popularnoscia. Nie wspomne juz o segregacji :] ale dzieki temu zdjątku oczka mi sie otworzyły :blagac: i chwala mu za to. . I biedny Mymlon musiał czuwać, po dostaniu donosu cały wieczór. Wybacz Marcinie :] mozesz mnie :banned::banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może mi sie uda w tym tygodniu wreszcie zrzucić fotki z aparatu i to wszystko poukładać ! Póki co mam wariactwo i w dodatku Basieńka zarządziła remont w chałupie .

Adje ! Piosenka rewelacyjna , mam nadzieje że znasz melodię i bedziemy mogli włączyć ją do naszego scisłego repertuaru.

Jezeli chodzi o kucharzenie : To jednak GREG jest kucharzem numer ,,1,,. Potem długo nic , a dopiero ja . W smakach mamy tylko jedna rozbiezność , On nie lubi zielonej pietruszki a ja ziarenek kopru :hehe: Dzieki Gregowi doszła mi nowa potrawa do mojego menu. Barszcz ukraiński . / Mimo że nie jest to potrawa na szybko , gdyz fasola musi sie moczyc w deszczówce dwa dni :bzik::]:jesc: /

Jestem zafascynowany fotami które tu wstawiacie . Mnóstwo ujęc jest naprawdę bardzo dobrych i to w zarysie reporterki jak i krajobrazu.

 

Nie wiem czy zauwazyliście . W Bieszczadach było 8 gitarzystów a tylko 3 gitary. Wyobrażacioe sobie jazdę na osiem gitar !!!!! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo serdecznie,od wczoraj jesteśmy w domu,przyczepa czeka w salonie piękności u Leszka (bieszczadnika).Zaczynam pracować nad filmikiem,jak będzie finał zapodam na życzenie wyślę DVD.

ps:mocno pozdrawiamy Dolores i Okaryn. :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o kucharzenie : To jednak GREG jest kucharzem numer ,,1,,. Potem długo nic , a dopiero ja .

Jako kryterium takiej a nie innej numeracji nie były umiejętności kucharzenia :]:hehe::laugh::hop1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy Rysiaczku na Twoje zdjęcia, podobnie jak na zdjęcia Adie-go, Okaryna i innych.. z niecierpliwością :]:D:D

Eluś - będą, będą :]

Spokojnie - mamy czas :hehe:

Dziś jeszcze nadrabiamy zaległości towarzyskie ale jak znowu siądziemy przy kompie wrzucimy następną partię :bzik:

Buźki :calus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy bardzo serdecznie,od wczoraj jesteśmy w domu,przyczepa czeka w salonie piękności u Leszka (bieszczadnika).Zaczynam pracować nad filmikiem,jak będzie finał zapodam na życzenie wyślę DVD.

ps:mocno pozdrawiamy Dolores i Okaryn. :blagac:

 

ja już teraz składam swoje skromne zamówienie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.