Skocz do zawartości

Majówka „U Sikory” Niedźwiady Małe - 2022


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 26.04.2022 o 09:33, MARGARET78 napisał:

Byłam raz i w zasadzie ... ten raz wystarczył abym bardzo polubiła to miejsce :) Mili właściciele , super ekipa , spokojna okolica - las/jeziorko , jeśli chodzi o organizowane zloty : moim zdaniem " 5 " z plusem (czyli dla każdego coś fajnego) dodam tylko iż to moja subiektywna opinia 

Bardzo dziękuję za opis i opinię

Opinie subiektywne są super!  pozdrawiamy :)

W dniu 26.04.2022 o 08:06, peja76 napisał:

przed przyjazdem sprawdziłem na Forum jaki tam klimat, z fotek i opisu gości widać że jednak warto przyjechać do Sikor

Dziękujemy za poradę :)

tak jak piszesz, dobrą formą okazało się wg Ciebie sprawdzenie na forum "jaki tam klimat" :)

dziękujemy za podzielenie się. pozdrowienia i udanych wypraw 2022  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za miło spędzony czas.

Już planujemy weekend na Boże Ciało. Wstępnie, impreza będzie tematyczna - powrót do lat 80-tych. W przeciągu tygodnia rzucę temat na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, irkoski napisał:

Już planujemy weekend na Boże Ciało.

Już mamy prawie spakowaną przyczepę na tę okazję, urlop zaplanowany, więc czekamy na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat nie podobało. Przyjechałem autem na rekonesans, więc o tyle dobrze, że nie ciągnąłem tam przyczepy. Dla mnie za dużo ludzi, brak organizacji w ustawianiu zestawów, płatne prysznice, w temacie wyposażenia "czas się zatrzymał", plac zabaw to istny obrazek z Prypeci. To moje zdanie. Nie mniej jednak miło było się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2022 o 18:36, irkoski napisał:

Dziękuję Wszystkim za miło spędzony czas.

Już planujemy weekend na Boże Ciało. Wstępnie, impreza będzie tematyczna - powrót do lat 80-tych. W przeciągu tygodnia rzucę temat na forum.

Cześć Irku

z niecierpliwością czekamy :) 

 

A nawiązując do majówki - było extra ,  szkoda że byliśmy tylko  2 doby ale .... i tak warto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamdiver napisał:

Dla mnie za dużo ludzi, brak organizacji w ustawianiu zestawów, płatne prysznice, w temacie wyposażenia "czas się zatrzymał", plac zabaw to istny obrazek z Prypeci. To moje zdanie.

Tak po polsku. Wolna amerykanka. Jak by się zajarało, to kto ma auto casco ten spierd..... kto nie ma ten albo płacze bo traci sprzęt, albo bohatersko pali się razem z dobytkiem.

Ale ważnie że jest przaśnie, że jest procentowo i że są atrakcje typu "tej wypad stąd, ja jestem stała ekipa i to moje miejsce a że dzieci musisz pobudzić to twój problem". 

Trzeba mieć dystans i mieć pewne rzeczy gdzieś.

Niemniej szacun dla Irka i Państwa Sikorów za wysiłek wkładany w te spotkania. 

8 godzin temu, adamdiver napisał:

Nie mniej jednak miło było się spotkać.

I to jest ten powód dla którego się tam jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TeScie napisał:

Witam będzie jakieś spotkanie na Boże ciało u Sikory? Nie mogę się dodzwonić do wlasciciela. Pozdrawiam

 

W piątek zadamy temat co do Bożego Ciała. Spotkanie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
29 minut temu, Martin 287 napisał(a):

Witam proszę o dopisanie 

Maciej Monika Edyta i Kacper

Adam Edyta i Wiktor

Jacek Ewa + 2 dorosłe i dziecko

Hej, czy aby na pewno chcecie być na imprezie która już była ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, irkoski napisał(a):

Hej, czy aby na pewno chcecie być na imprezie która już była ? :)

Widać, że z niecierpliwością czekamy na tegoroczny długi weekend czerwcowy :jesc:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.