Skocz do zawartości

Gdzie na Kaszubach?


paulos

Rekomendowane odpowiedzi

Była to wiadomość z jednego żródła i to raczej związanego ściśle z wodą, więc wolałem się popytać praktyków terenowych i waszą opcję przyjmuję.Za Przytarnią jest pole namiotowe ale ja go nie polecam bo mi nie odpowiada.Są jeszcze dwa pola w okolicy Wygody ale też nic specjalnego, chociaż w tym przypadku to na bezrybiu i rak ryba. I to są pola na zachodnim brzegu tzw małej wody na które można dojechać z przyczepą kempingową, bo są inne gdzie można dotrzeć tylko autem z namiotem.Piszę o tym bo ten brzeg poznałem dobrze na wycieczkach rowerowych gdy byłem na wakacjach w nieodległym od Wdzydz Milkowie. Pozostałych brzegów nie znałem i dlatego pytałem. Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pole na półwyspie Kozłowiec to raczej łączka znajdująca sie w najwęższym miejscu półwyspu z pomostem od strony j. Wdzydze. Jak tam dojechać nie wiem, bo zawsze docieram tam od strony wody. Kilka lat już tam się chyba nic nie dzieje. Można to miejsce znaleść na mapach satelitarnych. Polecam pole namiotowe nad j. Gołuń niedaleko Gołunia. Dojazd 150 m drogą leśną na prawo od szosy Olpuch- Wdzydze Tucholskie na wysokości j. Czyste. Po lewej stronie szosy, jadąc z Olpucha jest mały drogowskaz w prawo. Zjazd jest dość stromy, ale pokonuję go nawet z przyczepą ważącą 1,5 t. Stoi się nad samą wodą. Uwaga, należy najpierw zbadać teren, żeby się nie zakopać, bo jest dość piaszczysty.  Niedaleko polecam bar Drewutnia, gdzie dają smaczne rybki.

Edytowane przez Wojtekpolmarko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że miejsce nad Gołuniem jest polecane i najbardziej zachęcające.Ale chyba nie jest tam potrzebne auto 4X4 bo niestety takiego nie posiadam.A piach na Kaszubach często się dał we znaki przy jeżdzie rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że miejsce nad Gołuniem jest polecane i najbardziej zachęcające.Ale chyba nie jest tam potrzebne auto 4X4 bo niestety takiego nie posiadam.A piach na Kaszubach często się dał we znaki przy jeżdzie rowerem.

Spokojnie dasz radę. wyciągam tam swoją przyczepę Voyagerem 2,5 crd bez większych problemów. Tylko za pierwszym razem miałem wypieki na twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spokojnie dasz radę. wyciągam tam swoją przyczepę Voyagerem 2,5 crd bez większych problemów. Tylko za pierwszym razem miałem wypieki na twarzy.

No to faktycznie nie jest tak najgorzej. Ja też się wybieram późną wiosną swoim góralem i dobrze słyszeć o Gołuniu, bo tam jeszcze nie witałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.