Skocz do zawartości

A może morze?


vrs

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat bo przecież nie każdy musi jechać zimą w góry na narty.

Zwłaszcza kiedy pogoda jest właściwie letnia…

Proponuję żeby tematy zimowe znad morza pisać w tym wątku. 
 

FDA32E97-88DF-4BC5-9C46-FCFD394E0B32.thumb.jpeg.fefa00d49d17042409b90e49bbc127ca.jpeg

26DE1361-40B8-458E-AAE0-4A760D89EA6B.thumb.jpeg.3c52490b509596ed0f5d481469b5e420.jpeg

C2E3CE0B-2F53-435E-9227-11DCC0990895.thumb.jpeg.0a26788600c270b623f2fb777a2be340.jpeg

pozdrawiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Generalnie wyjazd bardzo udany.

Pierwszy raz byliśmy nad morzem zimą.

Pogodę mieliśmy też przekrojową bo od +12 kiedy przyjechaliśmy do -3 przedostatniego dnia.

A głownie +1 / -1

I trochę powiało, śnieg popadał, słońce poświeciło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, vrs napisał:

Generalnie wyjazd bardzo udany.

Pierwszy raz byliśmy nad morzem zimą.

Pogodę mieliśmy też przekrojową bo od +12 kiedy przyjechaliśmy do -3 przedostatniego dnia.

A głownie +1 / -1

I trochę powiało, śnieg popadał, słońce poświeciło ;)

 

ja nie bardzo mogę się przekonać do zimowego wyjazdu z dziećmi , o ile od wiosny do jesieni kilkukrotnie bywamy to w zimie jakoś nie bardzo .

Na krótki weekend jeszcze OK ale na kilka dni to nie wiem co by dzieciakom zapewnić , moje w miejscu nie usiedzą , jeszcze jak jest śnieg to mogą godzinami się bawić ale jak temperatury około zerowe ta dla mnie słabo, na rower czy hulajnogę  za zimno a piesze wycieczki "po plaży" dzieciom szybko się nudzą , dla tego w górach dla mnie w takich warunkach większe możliwości, nawet jak nie ma śniegu.

Jak dzieciaki odebrały wyjazd ?  jakieś dodatkowe atrakcje im wymyśliłeś ?

ja póki co z wyjazdem nad Bałtyk w zimie czekam na typowo zimowe temperatury żeby pokazać dzieciom zamarznięte morze  :-]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2022 o 11:18, Suzu4x4 napisał:

 

ja nie bardzo mogę się przekonać do zimowego wyjazdu z dziećmi , o ile od wiosny do jesieni kilkukrotnie bywamy to w zimie jakoś nie bardzo .

Na krótki weekend jeszcze OK ale na kilka dni to nie wiem co by dzieciakom zapewnić , moje w miejscu nie usiedzą , jeszcze jak jest śnieg to mogą godzinami się bawić ale jak temperatury około zerowe ta dla mnie słabo, na rower czy hulajnogę  za zimno a piesze wycieczki "po plaży" dzieciom szybko się nudzą , dla tego w górach dla mnie w takich warunkach większe możliwości, nawet jak nie ma śniegu.

Jak dzieciaki odebrały wyjazd ?  jakieś dodatkowe atrakcje im wymyśliłeś ?

ja póki co z wyjazdem nad Bałtyk w zimie czekam na typowo zimowe temperatury żeby pokazać dzieciom zamarznięte morze  :-]

 

@Suzu4x4 spokojnie jest co robić. Kamperem wystarczy zmieniać codziennie miejsce postoju. Każdego dnia inna mieścina, spacer w nowym miejscu, inna kknajpa. Nawet na wymarłym Helu tydzień był bez nudy. W Trójmieście mniej dziko ale więcej do roboty. Oczywiście po zmroku do środka lub do tawerny najlepiej z widokiem.

Na alexie robiliśmy nocne zabawy w chowanego aż się dzieciakom znudziło. Byliśmy praktycznie sami więc klimat był konkretny.

Oczywiście zimą w górach a dokładnie pod stokiem jest więcej atrakcji. 

U nas Bałtyk raczej do wiosny odpada, tylko to nigdy nie jest takie pewne :). Droga na odcinku do Łodzi każdego dnia robi się szersza i szybsza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.