Skocz do zawartości

Hobby 420 De Luxe czy warto?


Andrzejax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobra, macie mnie :(

Faktury lewe (wiadomo, papier wszystko przyjmie), zdjęcia remontu ściągnięte z netu no i remont wykonany w Słupsku a nie w Bieruniu. Żałuję, że nie zapodałem lustra z ledami na suficie i ten zbiornik wody mogłem z bakisty przenieść do górnej szafki na tyle przyczepy, żeby moje Disco mogło lepsze fale łapać z Hobbitką przy prędkości maksymalnej 90km/h :lol:

8_1.jpg.8b0fa43a9c7fd80950aa03976659e03e.jpg IMG-20210209-WA0007.thumb.jpg.5ccfe1805beeb098c41295429dfe4269.jpg

 

15 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

Przede wszystkim klimy brakuje. Za to należało by opuścić ze dwa tysiące ? No i ta bakista brzydko wygląda.  Malowanie trochę kosztuje, więc kolejny tysiąc. Więc dobra @Mandrol, za 8 tyś mogę ją od ciebie wziąć. :hej:

A jak pokrowce. Nie ma plam, bo może jeszcze coś bym z ceny "uszczypnął" ?

PS, rozumiem że przedsionek, przedłużacze itp w komplecie?

Pakuj 4 litery i dymaj przez całą Polskę do mnie na Śląsk. Kasy nie musisz brać bo Ci jeszcze dopłacę ze 2 koła, no chyba, że jeszcze więcej utargujesz. A co, nie stać mnie? Pokrowce usunę i dam takie ze skaja- będziesz miał ze skóry piątego gatunku do pierwszego wytarcia swoimi 4 literami. Tylko daj znać wcześniej, żebym jeszcze tę bakistę pomalował. Różowy czy beżowy? :bevil:

Żarty żartami ale tak żeście mnie zmobilizowali i z ciekawości podliczyłem te faktury- wyszło mi ponad 6000zł z czego naprawa małej łazienki zabolała najbardziej (kosztowała 2 razy więcej niż przednia ściana 4 lata temu :(). Przez ten okres czasu udało się może wynająć za połowę tej kwoty więc nawet silnego zera nie ma :( Tak więc 11 koła to zdecydowanie za mało. Chcieliście 15 to będzie piętnaście. Pewnie i tak nikt nie kupi więc zostaje 11 dla forumowiczów a na olx (o ile wystawię w najbliższym czasie) zapodam 15 bo wyjdzie podejrzanie z tą jedenastką a handlarze i tak zbiją do 13. Zresztą, stała 5 lat to i może postać kolejne. Szkoda, że pod chmurką ale może w końcu na wiosnę zapodam tę wiatę dla Adrii, Hobby, Hinomoto, Iseki i całego rolniczego szpeju :yay:

P.S. @vrs, @jacekzoo, @filipert, @Piotrekm13- po ewentualnej sprzedaży podajcie numery kont- przeleję Wam kasę za reklamowanie mojego towaru :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mandrol napisał:

P.S. @vrs, @jacekzoo, @filipert, @Piotrekm13- po ewentualnej sprzedaży podajcie numery kont- przeleję Wam kasę za reklamowanie mojego towaru :lol::lol::lol:

Co mi po kasie jak inflacja tak za....la. I tak będę niedługo milionerem i kasy będę miał pełne szuflady:niewiem:. Mogę ewentualnie przyjąć jakiś drobny przelew (ale nie gotówki) jak się kiedyś spotkamy gdzieś na kempingu. :) Chyba w końcu muszę się naklejki forumowej dorobić. Dość ukrywania ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.11.2021 o 07:45, Mandrol napisał:

Noszę się z zamiarem sprzedaży mojej 420 z 1990 roku. Gdybyś był zainteresowany to wal Pan śmiało ;)

20210709_174356.thumb.jpg.1b0eada51544f7177b8e4d8565549326.jpg

witam Szanownych Państwa :)

nowy jestem i noszę się z zakupem przyczepki. Przeglądam forum od jakiegoś czasu i oczywiście o jakąś poradę wkrótce napiszę, ale chciałbym wiedzieć, czy Mandrol wciąż myśli o sprzedaży, czy już ktoś się skusił?

pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lukasdrill napisał:

witam Szanownych Państwa :)

nowy jestem i noszę się z zakupem przyczepki. Przeglądam forum od jakiegoś czasu i oczywiście o jakąś poradę wkrótce napiszę, ale chciałbym wiedzieć, czy Mandrol wciąż myśli o sprzedaży, czy już ktoś się skusił?

pozdrawiam ciepło

Było zainteresowanie ale cepka dalej stoi w tym samym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.