Skocz do zawartości

Opisy i zdjecia kempingow co bylismy.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Juz prawie wakacje, a zatem zaczynamy wyjezdzac na wypoczynek i szwedac sie po naszym pieknym kraju.

Moze zamiescmy tu opisy miejsc w ktorych bylismy, co polecmy a co nie.

 

Potem postaramy sie stworzyc z tego nasza baze fajnych miejsc, teraz nie zdazymy tego wszystkiego jeszcze uporzadkowac, przyjdzie na to czas jesienia i zima.

 

Piszcie kochani, wklejajcie zdjecia, opisujcie atrakcje okolic kempingow, wystawiajcie punkty, robimy to dla siebie....

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,na początku lipca wybieram się okolice Świeradowa-Zdrój.Mam namiar na bardzo tani cemping http://camping.pnet.pl/polska/pol_home.html .Pisałem już kilka razy z gospodarzem tego kempingu-gospodarstwa i ceny są takie jak w ofercie.Mnie wyniesie na dobe ok 25 zł rodzina 5 osobowa 2 dorosłych i 3 dzieci-zobacz cennik warto.Okolice cempingu są piękne Zamek Czocha(kręcili tam film-"Gdzie jest generał&quot ;) ,Swieradów-Zdrój-18 km,Szklarska Poręba-ok 40 km.,blisko czechy itp.Jak będe na miejscu to dokładniej to opisze i fotki dodam. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek-oferta wydaje się dobra,świetne miejsce wypadowe do zwiedzania i ceny dla ludzi.Jedno mnie tylko zastanawia-dlaczego nie ma ani jednej fotki samego gospodarstwa?Strona internetowa zrobiona nieźle,ale w galerii wyłącznie okoliczne atrakcje.Może ktoś z forumowiczów był w tym gospodarstwie i podzieli się uwagami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jackiem warto takie miejsca opisywać.Wielu naszych kolegów szuka bardzo tanich miejsc wypoczynku.Moge polecić bardzo tani wypoczynek nad morzem.Miejscowość Rogowo,między Kołobrzegiem a Mrzeżynem.W Rogowie była kiedyś jednostka wojskowa a przed wojną lotnisko wojskowe.Samoloty lądowały na jeziorze.Między jeziorem a morzem znajduje się droga betonowa do Kołobrzegu a przy drodze duży plac betonowy(kiedyś tam chyba ładunki ustawiano i sprzęt).A ten plac znajduje się ok 100 m od morza i 20 od jeziora.Jak byłem tam w 2008r.to się miło zdziwiłem jak ludzie tanio spędzaja wypoczynek,stały tam 4 przyczepy i 2 campery.Tylko trzeba mieć swoje WC.Plac znajduje się za znakiem miejscowości ROGOWO w stronę Kołobrzegu.W Rogowo to malutka wieś pare domów,2 sklepy i wojskowy ośrodek wypoczynkowy,do Mrzeżyna 2 km.

post-87211-imported-2f79ac2b-59ed-476c-9929-36e09efc8039_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kolego pisze Ci.Też miałem z tym problem i pisałem do gospodarza o zdjęcia.Jest wszystko w stronie naciśnij na ATRAKCJE-A potem na mapkę okolicznych atrakcji-a potem na GOSPODARSTWO i są zdjęcia.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się kolego na betonie pewnie nie.Ale jeden gościu ustawił się przyczepą za betonami jest przy lesie jakaś polanka.A inni ustawili się na skraju betonowych płyt co widać na zdjęciu i przy lesie więc może i by tam przedsionek ustawił?.Na krótką mete to i tak można.

post-87287-imported-37d46f22-d1ae-4fc5-8cf9-59938f711512_thumb.gif

post-87287-imported-c2c4c333-842a-4c28-b799-e09f47c8b9a8_thumb.gif

post-87287-imported-d79f95b0-4832-4ff0-8aa3-003a2f287d06_thumb.gif

post-87287-imported-2b1eb3b5-837c-43e4-bf88-571760f9a310_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szymka, który wybiera się na urlop do gościńca nad zalewem w okolicach Leśnej i do innych, którzy chcieliby tam pojechać...

 

Dwa lata temu wybraliśmy się tam, bo też nam podobała się stronka internetowa. Zastaliśmy pustki w środku sezonu, rozsypujące się domki kempingowe, całość terenu nad zalewem zarośnięta wysoką trawą i zielskiem. Jedyną atrakcją była kryształowo czysta woda w zalewie.

Stan zabudowań "gospodarstwa agroturystycznego" .... nie nie napisze nic...

Pojechaliśmy nico dalej, tuż za Zamek Czocha, do obiektu o nazwie Plaża Czocha http://www.czocha.pl/company.html Tu spotkaliśmy bardzo życzliwego właściciela, fanatyka karawaningu, uczynnego i oferującego wszelaką pomoc. Lubimy tam "wyskakiwać na weekendy, pomimo, że czasami jest tłoczno nad wodą... ot, lokalne Międzyzdroje, jako że jest tutaj u nas wielki niedosyt wody, jezior czy też plaż.

Mieszkam w niedalekiej okolicy i wstydzę się za taką ofertę jak przedstawiony wyżej Gościniec !!

Faktem jest, że byliśmy tam przed dwu laty, ale nie spodziewam się żadnych istotnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymek, tylko na tych betonach raczej przedsionka nie rozbijesz :ok: , czy są jakieś miejsca na innym podłożu??

 

ani wody :hop1: - widać na zdjęciu ile gość ma butli 5L :-]

 

propozycja trochę dla "twardzieli" :-]

ale fakt że tanio

 

Ciekawe jak z legalnością takiego biwakowania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki AndrzejK za informacje.Warto mieć w zapasie jakieś drugie miejsce,szkoda że ta stronka co mi dałeś nie ma zdjęć ośrodka.Ale muszę do tego Gościnca u Buckich pojechać.Raz że oferta mi się podoba,a jak pusto to i lepiej lubie cisze szczególnie że mam 3 małych dzieci.A musze tam jechać szczególnie dla nas wszystkich,sam pisałes że byłeś tam 2 lata temu.Mam nadzieje że coś się zmieniło tam na leprze, przetre szlaki i opiszę wrażenia.A jak będzie nie ciekawie to mam wyjście awaryjne które dał mi AndrzejK.___A jeżeli chodzi o ten plac w Rogowie,drogi Jarku na zdjęciu ta granatowa omega kombi ma odczepioną przyczepę.Pewnie jakis twardziel. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no co jak co można przyoszczędzić ale bez przesady..:hop1:

To gorzej niż na CPN-nie, nawet wody blisko nie ma i do tego jeszcze brak jakiegokolwiek nadzoru nocnego.

Człowiek jedzie na wakacje odpoczywać a nie pilnować gratów i przyczepy.

Juz bym wolał jakiegoś gospodarza zapytać się o możliwość postawienia przyczepy a nie taki hard kor.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo2.0td zgadzam się Toba. Stanie u gospodarza jest znacznie lepsze od stania na powyższych płytach. Po co wyjeżdżać płyty betonowe można znaleźć w każdej miejscowości gdzie mieszkamy, będzie blisko i tanio.

 

W tym sęk, że niektóre osoby lubią warunki ekstremalne i to jest ich własny wybór.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na tych betonach raczej przedsionka nie rozbijesz

a to czemu?

Wydaje mi się ze bez problemu. Tylko bez szpilek bez których też można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na tych betonach raczej przedsionka nie rozbijesz

a to czemu?

Wydaje mi się ze bez problemu. Tylko bez szpilek bez których też można

 

Można i bez szpilek , ale jak mocniej wiatr powieje może porwać przedsionek.

Przestrzegam przed takim rozbijaniem swego czasu gdy już zwijałem majdan, wyciągnąłem szpilki i nie zwijałem przedsionka chciałem , aby spód który zazwyczaj jest wilgotny - przesechł .

W pewnym momencie mocniej dmuchnęło i cały przedsionek znalazł się na dachu przyczepy i część rurek po drugiej stronie przeczepy.

Efektem było w małej części rozerwany przedsionek, pogięte rurki , wyrwane zaczepy z przyczepy ( na szczęście były plastikowe i popękały), oraz pogięta antena TV korona.

Teraz gdy chce aby fartuchy przedsionka przeschły to go zdejmuje , a jak rozbijam szybko szpilki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.