Skocz do zawartości

Pole kempingowe Park45 w Sopocie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.11.2021 o 18:20, Tomii napisał:

Mimo że nie mają ogrzewanych toalet, to lokalizacja tego kempingu pozwalała na wybaczenie wielu niedogodności. 

Toalety są ogrzewane i to godnie. Informację o tym usłyszałem zaraz po uprzejmym "dzień dobry" , a potwierdzają to zdjęcia i przyjemne uczucie w ów przybytku.

A co po za tym?

Lokalizacja fenomenalna. Kemping czysty, ale myślę że coś z trawą by się dało zrobić lepszego. Wiem że jeszcze prawdziwej wiosny nie ma, ale chyba z tego co tam jest to "wembley" nie będzie.  Z obsługa się przywitałem i pożegnałem, znaczy że było tak jak powinno. Siergiej miał mi wskazać miejsce, a on mówi "gdzie wam się podoba tam stawajcie póki tłumów nie ma"  Ceny niskie. Zaskakuje w cenniku że tej samej długości przyczepa jest prawie połowę tańsza niż kamper. Ba, nawet przyczepa i samochód wychodzą taniej niż kamper. Dziwne to. 

W knajpie nie byliśmy, więc nie znam jakości, ale większość cen w menu niska jak na Sopot.

Tym razem nie mieliśmy rowerów, ale skorzystaliśmy z tramwaju z pętli w Jelitkowie. 34 minuty na Plac Solidarności w GDN. 

W sezonie czy w "długie weekendy" to pewnie miejsce do którego lepiej się nie zbliżać, podobnie, zresztą jak cały Sopot. Już teraz w dobrych miejscówkach był problem z wolnym stolikiem a co dopiero w szczycie.  W "Przystani" w kolejce do zamówienia śniadania stały 23 osoby!!!

Park45Toalety1.jpeg

Park45Toalety2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, Cathay napisał:

Toalety są ogrzewane i to godnie.

No i to jest dobra informacja :yes: - znaczy rozwijają się. Może we wrześniu nie zwróciłem na to uwagi bo ogrzewanie nie było potrzebne, ale bardzo dobrze pamiętam jak wyglądało mycie się w tych toaletach w sylwestra 2019/2020 :D. Godnie z pod prysznica mogli wychodzić tylko zwolennicy morsowania :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wychodzi 71,2 z opłata klimatyczną. 

Ty zapewne liczysz 4 osoby, to wiadomo że drożej, ale nadal bardzo tanio. 30 metrów od plaży, na jednym z najdroższych kawałków ziemi w Polsce płacić 43 ziko za osobę, to stawka bardzo korzystna. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Piotrekm13 napisał:

To nie musi być zaleta, szczególnie w Trójmieście przy samej ścieżce rowerowej i deptaku. 

To musi być zaleta dla tych którzy tam przyjechali. Gdyby nią nie była, to by wybrali inny kemping, pewnie w jakimś cichym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cathay napisał:

To musi być zaleta dla tych którzy tam przyjechali. Gdyby nią nie była, to by wybrali inny kemping, pewnie w jakimś cichym miejscu.

"Musi" to dobre słowo ;)

Ja mogę mieć "skrzywione" zdanie, bo mieszkałem tam niedaleko, i z tego powodu nie kręci mnie ta okolica, żeby płacić cokolwiek za pobyt. W te okolice mogłem sobie na pieszo po obiedzie się przespacerować. Ale to tylko poza sezonem. W wakacje wolałem uciekać w druga stronę - do lasu. Drażnili mnie rowerzyści, którzy tam wzdłuż morza robili sobie treningi, jeżdżąc 40km/h pomiędzy tłumami ludzi. A z kolei jak sam tam rowerem jeździłem to znów wkurzały mnie tłumy ludzi chodzących wiecznie w poprzek ścieżki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Park 45 zlustrowałam w zeszły wtorek tylko z trasy przejazdem no i było gęsto, na Sopot 35 znacznie luźniej a to już wakacje i pogoda była drut ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Ach te drzewa, z jednej strony dają cień ale z drugiej stwarzają niebezpieczeństwo :/ 

wczoraj ?

https://www.facebook.com/100003526295791/posts/5118317978295695/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Juz sie chyba pozbierali po tej nawalnicy, bo palca nie da rady wepchnac, a chetnych na parkingu tylko przybywa. Bylismy o 12 i zostalo ostatnie sensowne miejsce, jedynie namioty nowe sie rozstawiaja tu i owdzie... Jak patrze na zadrzewienie to porownujac do stanu sprzed 4 lat to niestety kilku braku, wiec faktycznie wichura zrobila swoje...

 

814617a0-6de9-445c-94ad-79ba0688f523.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.