Skocz do zawartości

Pola namiotowe - Świnoujście Ustka Hel Sopot


Lukasz1221

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli nie szukasz luksusów to mogę Ci polecić camping/pole namiotowe

Komendy Hufca Hel - trudne do znalezienia (brak jakichkolwiek reklam) ok. 2 km od centrum Helu sanitariaty standard średni ale b. czysto cena za 3os. + pies+auto+przyczepa+prąd w ubiegłym roku to ok. 50zł w tym bezpłatne korzystanie z kuchni cóż za różnicę mógłbym codziennie na plażę taryfą jeździć :-) fajne położenie i bezpiecznie - ogrodzony, na plażę dojście kilkaset metrów na otwarte morze. Orientacyjnie (niedokładnie) GPS: 54.62668, 18.79243

Jak do harcerzy to tu też jest ciekawie.

http://www.andrychow.pl/print.php?sid=4629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej z pierwszego looknięcia w mapę pi razy drzwi jechali byśmy przez:

Świnoujście, Międzyzdroje, Dźwinów, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Trzebiatów, Mrzeżyno, Rogowo, Dźwirzyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Gąski, Sarbinowo, Mielno, Koszalin, Dąbki, Darłowo, Jarosławiec, Ustka, Poddąbie, Rowy, Dąbki, Karwieńskie błota, Karwia, Jastrzębia Góra, Rozewie i Władysławowo.

 

Polecam po drodze Łebę .

 

Za Łebę to ja serdecznie podziękuję. W 2009 na kwaterze byłem i nigdy więcej....

 

:hehe: to może z drugiej strony SPN ?

Rowy, spokojniej a dobra baza wypadowa do Słowińskiego Parku Narodowego i okolic

do Ustki też rzut kamieniem

przede wszystkim taniej i spokojniej niż Łebie, do samej Łeby można podjechać

 

jest tam kilka pól małych prywatnych i duży kemping+domki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jest ciekawie.

 

Ano ciekawie.

 

Helski camping jest harcerskim jedynie z racji właściciela

być może i harcerze też tam bywają, w zeszłym roku byłem

przelotnie nie widziałem harcerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, dojechaliśmy właśnie do Borowniki w Ustce, o której wyżej krzyś. Ostro padało i pole całe podtopione, do tego stopnia że nie opłaca się rozstawiać przedsionka. Oprócz nas jeszcze tylko 2 przyczepy, 2 kampery i kilka namiotów. Ogólnie tłoku nie ma. Idziemy zwiedzać Ustkę :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko - trochę późno - ale apropo - ja pisałem o Mrzeżynie. Byliśmy w campingu Rega. Było OK.

Jimo - to się miniemy. Ja jutro wyjeżdżam. A padało - rzeczywoście przedwczoraj od południa, wczoraj - praktycznie cały dzień i ponad pół nocy. Jutro na Wschód jadę. Do Kluków a potem pod Grudziądz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę późno - ale apropo

Nic nie szkodzi , spędziłem ponad dwa tygodnie na Bałtyku i nie mogę narzekać.

Miejsce docelowe nie było atrakcyjne pod względem luksusu , ale za to pod względem odpoczynku i otoczenia to po prostu dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jakie pola namiotowe lub Campingi polecacie miedzy Władysławowem a Helem w miarę na poziomie i w normalnych cenach ? Chodzi mi aby było łącze elektryczne względnie wodne. Chce 2 tygodnie być nad Polskim Morzem a później wyjazd do Chorwacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie pola namiotowe lub Campingi polecacie miedzy Władysławowem a Helem w miarę na poziomie i w normalnych cenach ? Chodzi mi aby było łącze elektryczne względnie wodne. Chce 2 tygodnie być nad Polskim Morzem a później wyjazd do Chorwacji .

 

W ubiegłym roku byłam na polu namiotowym w Jastrzębiej Górze Na Rufie, http://www.narufie.p...na-rufie-i.html Można na nim stanąć też z przyczepą.

Co prawda jest to na zachód od Władysławowa ale dosłownie kilka minut samochodem a nawet pieszo można przejść. Ze względu na swoje urokliwe walory jakim jest wybrzeże klifowe a także dobrą bazę wypadową na połwysep jak i w przeciwną stronę, warto wpaść do Jastrzębiej.

Z Kempingu jest bardzo blisko do plaży, dla niektórych - a szczególnie rodzin z małymi dziećmi minusem może być samo zejście na plażę (schody) ale taki jest urok Jastrzębiej. Poza tym kemping ok, jest prąd, sanitariaty, ciepła woda. W pobliżu masę punktów gastronomicznych, w kierunku Władysławowa latarnia morska.

Dodam jeszcze ze w tym miejscu pozytywnie zaskoczyła mnie czysta i ciepła jak na Bałtyk woda w morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.