Skocz do zawartości

Kemping w Warszawie


kapete

Rekomendowane odpowiedzi

bo to ->Praga północ

Praga Południe ... i nie ma tam jakiejś tragedii - nie straszcie ludzi.

możesz też pociągiem z wawra do w-wa wschodnia

Ale do tego pociągu to będziesz jechał prawie tyle co na Podskarbińską.

W godzinach porannych to różnie wygląda dojazd w W-wie

Ale to będzie weekend, więc zapchane to mogą być tylko wylotówki z miasta, a w samym mieście nie ma korków.

pociąg, autobus, tramwaj byłby najlepszy na wszystkie dojazdy

Ja nie radzę - nie znasz miasta, pochrzanisz coś, to jest weekend, więc te środki komunikacji jeżdżą rzadziej. Ruszaj autem - najwyżej gdy będziesz chciał zwiedzać zostaw je gdzieś w Centrum i dalej komunikacją ... ale ja osobiście jeździłbym autem, bo np. trasę Stare Miasto - Pałac Kultury możesz pokonać pieszo, lecz np. do Łazienek Królewskich czy Wilanowa trzeba się już ruszyć jakimiś środkami komunikacji.

Co przydałoby się zobaczyć masz napisane TUTAJ, a jest też TAKA opcja zwiedzania ( w zależności od funduszy ).

Pozdrawiam

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

 

 

 

 

Pomóżcie znależć miejsce na cepkę w okolicach Owczarni, w trójkącie Grodzisk ,Brwinów,Podkowa Leśna.

 

Muszę tam się zatrzymać na dwie nocki z 4/5 i 5/6 maja.

 

W necie nic nie znalazłem-może fajne miejsce na dziko/mam mały zestaw,a może agroturystyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Polecam camping wok

 

czysto , przyjemnie, (w lasku nie czus ze sie jest w wielkim mieści)   nie najtaniej ale blisko na autobus i łatwo sie poruszac po stolicy (jako baza wypadowa)

 

byłem na jesien tego roku, i 

 

http://www.campingwok.warszawa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny dwóch ostatnich kempingów w Warszawie to przegięcie.Dla załogi 2+2 -200 zł lub 170 zł to są ceny dla Niemców ,a nie dla nas.Jestem w stanie taniej  hotel załatwić ze śniadaniem.

To wolałbym z tego Żabiego Raju dojechać :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Byłem na paru kempingach w naszym kraju, ale z takimi cenami to nigdzie,  nawet w wysokim sezonie się nie spotkałem. O zgrozo kogo na to stać???

Pozdrawiam

MagZyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc pobytu na kempingu nr 123 -załoga 2+2  z przedsionkiem wychodzi 6.448 zł :lol2: :lol2: :lol2:

Musiałbym na głowę upaść dobrze ,żeby się tam zalogować :)

Mój kolega za  ponad 100 -metrowy apartament na Grochowskiej 4,obok Pałacu Kultury z wielką łazienką  oraz jacuzzi wraz z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym i ochroną płacił 5 tys. na miesiąc.

Gdzie logika? Małą łyżeczką,a często  trzeba :yes:

 

P.S.

Za taką kasę to nawet teraz w 4 osoby na super last minute na Cypr na 2 tyg. w all-inclusive można polecieć :ee:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochowska nie jest obok pałacu :) - takie sprostowanie :) ale fakt ceny kempingow w stolicy potrafią powalić. Trzeba szukać tak 50 km od Warszawy. Ale ciężko coś znaleźć kempingi jakoś omijają stolicę :) Zabi Raj jest ok fajni właściciele, to gospodarstwo agroturystyczne, warto zabrać wędki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grochowska nie jest obok pałacu :) - takie sprostowanie :) ale fakt ceny kempingow w stolicy potrafią powalić. Trzeba szukać tak 50 km od Warszawy. Ale ciężko coś znaleźć kempingi jakoś omijają stolicę :) Zabi Raj jest ok fajni właściciele, to gospodarstwo agroturystyczne, warto zabrać wędki :)

A  Grzybowska 4 to już lepiej-bo się pomyliłem wcześniej ?  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.