Skocz do zawartości

Kemping w Warszawie


kapete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

Koledzy a szczególnie Warszawiacy, wybieram się 10,06,11-12,06,11 do W-wy z dzieciakami na mistrzostwa Polski w lekkoatletyce które odbędą się na stadionie Orła na ulicy Podskarbińskiej i w związku z tym poszukuję w pobliżu kampingu aby rano kibicować dzieciakom a po południu zobaczyc trochę stolicy, bardzo proszę o wszelkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podskarbińską będziesz miał bliżej z kempingu WOK w Wawrze. Natomiast jest on daleko od centrum. Blisko do centrum będziesz miał z kempingu przy Bitwy Warszawskiej. Co do standardu się nie wypowiadam, bo nie byłem na żadnym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew zależy mi jak najszybciej coś znależć . Czy mógł byś napisać czy te odległości to drugi koniec W-wy czy ok 10 min komunikacją, A co myślicie o Kaputach czy też brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tu masz najbliżej : nr 90 "WOK" , mieszczący się przy ul. Odrębnej 16 po tej samej stronie Wisły bez przesadnych korków dojazd - nie byłem na nim ale z lokalizacji jaką widzę na mapie jest w "normalnym" miejscu .

 

Na Bitwy Warszawskiej masz do przejechania:Grochowską , Targową-> korek i roboty drogowe oraz samo centrum miasta -> sam kemping między blokowiskiem nie w zbudza zachwytu i jeszcze drogo.

 

Do KAPUT masz ze 25KM z tej Pragi i do przejechania cała WA-WA z Północy na zachód co może Ci zając jako nie znającemu miasta i spokojnie z 1h w jedną stronę.Sam kemping zdecydowanie najlepszy pod każdym względem;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Przemo.D (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i proszę o kolejne, no to Kaputy kaput ze względu na odległość. A jak komunikacja miejska warto rozważać, czy też stoi w korkach z góry dziękuję za wszelkie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baltazar. Nie znam tamtej strony W-wy, ale propozycja Petka i Przemo wydaje się najlepsza.

 

Moja strona( zachodnia) odpada. Nie przejedziesz.

 

Ale jeżeli zatrzymasz się na WOK to koło podskarbińskiej masz stadion co się buduje a pociągiem dojedziesz z Wawra do samego centrum w parę minut. Bez męczarni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha.

 

Przypomniało mi się : :mlot:

 

w ogóle to na tą podskarbińską to możesz też pociągiem z wawra do w-wa wschodnia ale niech ktoś potwierdzi jak to wygląda w realu. :niewiem:

 

W godzinach porannych to różnie wygląda dojazd w W-wie. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego kempingu który wybrałeś to spokojnie samochodem dojedziesz bez dramatu. Masz z 10km wałem praktycznie bez korków (10-15min jazdy)nie wiem czy będzie Ci się chciało na jakiś "ciapąg" biegać i marnować czas . Wiesz jak to jest na PKP -> pociąg opóźniony do odwołania odsunąć sie od torów i rozłożyć namioty.

A jeszcze cos i auto stawiaj w bezpiecznym miejscu pod tym stadionem bo to ->Praga północ..;)

Pozdro.

Edytowane przez Przemo.D (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego kempingu który wybrałeś to spokojnie samochodem dojedziesz bez dramatu. Masz z 10km wałem praktycznie bez korków (10-15min jazdy)nie wiem czy będzie Ci się chciało na jakiś "ciapąg" biegać i marnować czas . Wiesz jak to jest na PKP -> pociąg opóźniony do odwołania odsunąć sie od torów i rozłożyć namioty.

A jeszcze cos i auto stawiaj w bezpiecznym miejscu pod tym stadionem bo to ->Praga północ..;)

Pozdro.

 

Dzięki wszystkim za praktyczne porady tylko ostatnie zdanie postu mrozi krew w żyłach, ale damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.