Skocz do zawartości

Nasza-Dolina


Paulkamp

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza-Dolina

Camping Nasza-Dolina.pl położony jest nad samym brzegiem potoku Prądnik. Od południa graniczymy z Ojcowskim Parkiem Narodowym. Jura Krakowsko – Częstochowska daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu a Cemping Nasza-Dolina.pl to idealne rozpoczęcie każdej wyprawy.

Do dyspozycji gości posiadamy; 8 nowoczesnych kabin prysznicowych z ciepłą woda 24/h, 6 toalet, 6 umywalek, 2 stanowiska do zmywania, oświetlony monitorowany i strzeżony teren 24/h, lodówki, czajnik, bezpłatne WiFi, miejsce na ognisko z ławeczkami i stolikami, ponad 50 wydzielonych numerowanych parcel jak i miejsca niewydzielone, utwardzone alejki, trawiaste miejsca postoju, ponad 130 punktów przyłączenia energii, możliwość zrzutu szarej wody i nieczystości z kasety, miejsca do natankowania pitnej wody.


małopolskie
Sułoszowa
Spacerowa 21

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem widziałem, z całego serca polecam jako fajna baza wypadowa na tereny Ojcowskie. Bardzo blisko do maczugi herkulesa i zamku na pieskowej skale ( 15min na piechotę ).

Właściciele bardzo przyjemni i pozytywnie nastawieni. Czyste zadbane parcele, łazienki czyste i zadbane. Ogólnie cisza i spokój.

Gdyby nie sytuacja w rodzinie - zostalibyśmy pewnie dłużej.

Pozdrawiamy - pewnie jeszcze wrócimy.

IMG_20210719_181024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaśki w trasie napisał:

Byłem widziałem, z całego serca polecam jako fajna baza wypadowa na tereny Ojcowskie. Bardzo blisko do maczugi herkulesa i zamku na pieskowej skale ( 15min na piechotę ).

Właściciele bardzo przyjemni i pozytywnie nastawieni. Czyste zadbane parcele, łazienki czyste i zadbane. Ogólnie cisza i spokój.

Gdyby nie sytuacja w rodzinie - zostalibyśmy pewnie dłużej.

Pozdrawiamy - pewnie jeszcze wrócimy.

IMG_20210719_181024.jpg

Kto wie czy nie byliśmy w tym samym czasie.

IMG20210713182251.thumb.jpg.2324b31981ced7f729d60b846f74b1e1.jpg

 

Prawda, pole jest świetną bazą wypadową na okoliczne zwiedzanie. Zamki, Kraków, Pustynia... wszędzie blisko na zwiedzanie.

O polu też tylko w superlatywach mogę się wyrażać. Trawa jak murawa piłkarska elegancka, kemping zadbany. Przyjemne miejsce. 

Wszystkiego nie obskoczyliśmy co planowaliśmy, więc za jakiś czas pewnie wrócimy.

 

Pozdrawiamy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 18:51, filipert napisał:

Czy infrastruktura sanitarna jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych? 

Jeszcze nie jest niestety. Najprawdopodobniej w jesieni powstanie sanitariat kompletny dla niepełnosprawnych wraz z prysznicem. Z tego co wiem, to przy docelowej wiacie mają być sanitariaty łącznie z tymi dla niepełnosprawnych, ale to jeszcze pieśń przyszłości. Na chwilę obecną większą inwestycją jest wykonanie mostu - dojazdu od drogi głównej. Za dwa tygodnie tam będę, to mogę więcej napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jofracy napisał:

Też planujemy na weekendowy wypad. Trzeba robić rezerwacje?

Raczej nie, tam jest ponad 3 hektary placu. Na długie weekendy i jak planowane są jakieś zloty / wydarzenia to wtedy warto zrobić rezerwację. W pozostałych przypadkach miejsce raczej się znajdzie.

Tutaj masz kamerę: https://worldcam.live/pl/webcam/naszadolina

Gdybyś planował przyjechać tam na weekend 20 - 22 sierpnia, to na pewno nie ma żadnego zlotu, a wtedy zapraszam na małe :piwo::)

PS: to co widać na kamerze, to jeszcze nie wszystko.

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam o 14-15 lub 21-22 sierpnia w zależności kiedy nasza przyczepa wróci z nad morza z moim ojcem. Jak będziemy jechać to się odezwę :)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, seba222 napisał:

Jeszcze nie jest niestety. Najprawdopodobniej w jesieni powstanie sanitariat kompletny dla niepełnosprawnych wraz z prysznicem. Z tego co wiem, to przy docelowej wiacie mają być sanitariaty łącznie z tymi dla niepełnosprawnych, ale to jeszcze pieśń przyszłości. Na chwilę obecną większą inwestycją jest wykonanie mostu - dojazdu od drogi głównej. Za dwa tygodnie tam będę, to mogę więcej napisać.

Dziękuje za informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Pytanko - czy zabierając tam rowery dojadę jakoś bokami do zamku? Chodzi o to że mam ze sobą 6-latka i chciałbym bezpiecznie tam dotrzeć a główna droga na streetview nie wyglada za ciekawie.

Warto w ogóle zabierać rower? Wybieram się na majówkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.