Skocz do zawartości

Boże Ciało u Sikory 2021 2-6 czerwca 2021


Rekomendowane odpowiedzi

Już pandemii mija czas , "Boże Ciało 2021" u Sikory wita Was. :) . Zapraszam Brać Karawaningową na Pole u Sikory. Miło będzie się spotkać i "powspominać" stare dobre czasy :) .

Spotkanie nie jest imprezą zorganizowaną w rozumieniu formalnym i przepisów polskiego prawa. Ma charakter ogólnego, skoordynowanego spotkania towarzyskiego z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Nie zapisujemy się na żadną listę, po prostu przyjeżdżamy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomii napisał:

Myślałem że iCamp razem z grupą przyczep Hobby podwędzili Wam imprezę :skromny:. Cieszę się że mimo wszystko się organizujecie :yes:.
Miłej zabawy!

Jak się chce to zawsze się można dogadać :). Ze względu na sytuację ( pandemia) nie rzucaliśmy tematu  wcześniej, choć i tak wiadomo było że u Sikory będzie się coś działo.

Również pozdrawiam i zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma zapisu na kurczaki? ? Szkoda. Wybieramy się do Stegny, ale może tym kurczakiem bym małżonkę przekonał na zmianę kierunku ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mars napisał:

I nie ma zapisu na kurczaki? ? Szkoda. Wybieramy się do Stegny, ale może tym kurczakiem bym małżonkę przekonał na zmianę kierunku ?.

Będzie za to grochóweczka i grill. Zamiast 1 posiłku będziesz miał 2 :). Musisz dobrze popracować nad małżonką i od siebie jeszcze coś dorzucić ?.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy tam pierwszy raz z dziewiczym wyjazdem przyczepą i jesteśmy mega zadowoleni. Zabawa, karkówka, grochówka, rejs statkiem po jeziorze Ślesińskim... Do tego zajebiste jezioro Licheńskie z gorącą wodą, które przepływałem w poprzek po kilka razy na każde wejście. Do tego ludzie zajebiście otwarci z pomocą! Ledwo zdążyłem wjechać, a już kilka osób chciało pomóc w ustawieniu zestawu. Przy wyjeździe zacząłem podnosić podpory, to zdążyłem tylko jedną, bo już Paweł przyszedł z wkrętarką akumulatorową i skończyła się moja zabawa na pierwszym wyjeździe ;-). Bardzo życzliwi ludzie!

Najlepsze na koniec: wyjeżdżam z kempingu, a szefunia nie ma. Kurde, gdyby nie to, że miałem jego nr telefonu, to bym wracał go szukać, bo przecież trzeba się rozliczyć! Żadnych szlabanów - po prostu zaufanie do ludzi. Dla mnie mega!  

IMG_20210605_104043.jpg

IMG_20210606_152047.jpg

Edytowane przez Mars (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobało choć mało uczestniczyłem w zabawowych imprezach, za to gruntownie objeździłem rowerem okolicę i choć bolał już tyłek to zrobiłem 320km. Fajna okolica i sporo ciekawych miejsc.

Licheń 1.jpg

Licheń2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.