Skocz do zawartości

Off road ankieta i dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Rozjeżdżanie dróg jest z waszej strony bezczelne! Jak widzę to błoto na zdjęciach... Zastanówcie się! Większość ludzi po lasach CHODZI lub jeździ na rowerze. Jak mają po tym błocie przejść? Jak wjeżdżacie do lasu powinniście później zostawić go w takim stanie w jakim zastaliście. Kto ma te drogi po was naprawiać!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Katarzyna Baca napisał:

Rozjeżdżanie dróg jest z waszej strony bezczelne! Jak widzę to błoto na zdjęciach... Zastanówcie się! Większość ludzi po lasach CHODZI lub jeździ na rowerze. Jak mają po tym błocie przejść? Jak wjeżdżacie do lasu powinniście później zostawić go w takim stanie w jakim zastaliście. Kto ma te drogi po was naprawiać!?

Nie oceniaj wszystkich swoim punktem widzenia bo to niegrzeczne, jak w każdym środowisku trafiają się niemoty,  wiadomo, ale większość środowisk Off Road mówię tu o autach terenowych ma własne dzierżawione  tereny, tak jest u nas mamy ok 200h terenów i nikt nie ciaga za sobą pługa,  chcesz wysle ci foty co nadleśnictwo zrobiło z pięknym lasem i z drogami, Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że kiedyś w Gorcach natknąłem się na super off roadowców którzy w kilkanaście ubłoconych po dach samochodach darli pod górę po szlaku pieszym. Może dlatego aby się nie zgubić w terenie bo znajomośc mapy, kompasu i orientacja w terenie może u nich szwankowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MARKON napisał:

Nie oceniaj wszystkich swoim punktem widzenia bo to niegrzeczne, jak w każdym środowisku trafiają się niemoty,  wiadomo, ale większość środowisk Off Road mówię tu o autach terenowych ma własne dzierżawione  tereny, tak jest u nas mamy ok 200h terenów i nikt nie ciaga za sobą pługa,  chcesz wysle ci foty co nadleśnictwo zrobiło z pięknym lasem i z drogami, Pozdrawiam 

Niestety tych niemot jest sporo. Sam też o tym nie myślałem jak rozpoczynałem przygodę z nivą. Później dopiero zacząłem ogarniać, że sam się bawię a innym utrudniam życie ryjąc czasem bezmyślnie przejazdy i chlapiąc błotem. 

Mnie dodatkowo wkurza chlew pozostawiany na myjniach samoobsługowych. Ani razu nie widziałem by ktokolwiek spłukał po sobie stanowisko.  Błoto w około... Ale też nie tylko offroadowcy tak robią.

Niestety w każdym środowisku są czarne owce... Nawet i tu, wśród karawaningowców, czy rowerzystów. Jedni robią szkody to z wygody, lenistwa, zabawy, z premedytacją... Inni z niewiedzy. Nieliczni wiedzą jak się zachować. I chyba nic z tym się nie zrobi za szybko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.