Skocz do zawartości

Off road ankieta i dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Będąc aktywnym offroadowcem temat tras jest często dość kontrowersyjny. W związku z czym Lasy Państwowe zainteresowały się tematem i robią rekonesans środowiskowy. Dlatego zainteresowanych prosiłbym o poświęcenie chwili aby tą anonimową ankietę wypełnić.
https://www.survio.com/survey/d/E6E3A8U5O5D0T1K9S

Może to też otworzy jakąś dyskusję o tym hobby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że to jest "ściema" Lasy państwowe nadleśnictwo nigdy by na takie coś nie poszli i tyle w temacie, już jest mnóstwo znaków na szlakach zakaz wjazdu quadów lub crossów

20210320_165537.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marek230482 napisał:

Nie mam fb, dowiedziałem się o tym z forum terenówek. Ankieta jest anonimowa to co mi za różnica. Mogę nawet podać rozmiar gaci i ulubiony kondomy :lol: poza tym można zawsze odmówić odpowiedzi. 

Ogólnie jest mowa o Off Road, ogólnie a szczerze sam od lat jeżdżę w teren, ale crossów nie trawię, wszędzie trzeba używać rozumu, oni rozumu nie używają, pamiętam akcję z rajdu w Winowie że była stroma górką a za nią był zjazd i trzeba było ostro przycisnąć ja pod górkę a crossy pod prąd, mało brakło a byłaby tragedia, a dodam że crossy nie brały udział w rajdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byłem z Żoną i Córką oraz 2 auto znajomy z Żoną i Córką, na szlaku Orlich gniazd ok 244km trasa turystyczna, trasa od domu szlaki rowerowe, pola ogólnie podczas przebudowy A1 wiele szlaków jest nieprzejezdnych, oraz wiele lasów państwowych  zniknęło, wszystko wycięte wygląda to tragicznie a to niby my robimy zniszczenia ?

20210418_131044.jpg

20210418_135349.jpg

20210418_135608.jpg

20210418_152549.jpg

20210503_125254.jpg

20210503_153305.jpg

20210503_165519.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 18:51, marek230482 napisał:

 O proszę, ja tam byłem na majówkę kamperem :)

A było sporo przyczep i kamperów ? ja jeszcze robię przyczepę ale muszę skończyć do czerwca bo jadę do Staśikowki a później do Alexy, a we wrześniu do Brzegu na rajd Off Road ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 13:30, jacekzoo napisał:

Krąży to po fb, wyłączyłem na 4 pytaniu o grubości portfela...

Dokładnie zrobiłem to samo, na Grupie Grand Vitary. Co ma dochód, czy wykształcenie do ankiety Off Road? A należy pamiętać, w jakim kraju i w jakich czasach obecnie żyjemy....

Ale jak ośmieliłem się na to zwrócić uwagę na grupie, to zostałem wdeptany, czy raczej wjechany w błoto. Ludziska potulnie, jak baranki meldowali o swoich prywatnych sprawach. Poza tym, po cholerę tyle tych pytań. na przykład - ile w ostatnim roku wydałeś na Off Road? No zwyczajnie wyciąganie informacji o dochodach, być może nie u każdego legalnych...

3 godziny temu, MARKON napisał:

Tydzień temu byłem z Żoną i Córką oraz 2 auto znajomy z Żoną i Córką, na szlaku Orlich gniazd ok 244km trasa turystyczna, trasa od domu szlaki rowerowe, pola ogólnie podczas przebudowy A1 wiele szlaków jest nieprzejezdnych, oraz wiele lasów państwowych  zniknęło, wszystko wycięte wygląda to tragicznie a to niby my robimy zniszczenia ?

 

 

 

 

20210503_125254.jpg

 

 

Pustynia Siedlecka :)  Byłem w majówkę :)

Dałeś radę pod tą górkę do słupa? Ja próbowałem trzy razy ale najdalej do połowy dojechałem. Nie męczyłem więcej, bo mi szkoda holownika :)

A to chyba zdjęcie z boku, od lewej strony jest, ja próbowałem od frontu, tam gdzie największe wzniesienie.

W dniu 7.05.2021 o 15:42, marek230482 napisał:

Nie mam fb, dowiedziałem się o tym z forum terenówek. Ankieta jest anonimowa to co mi za różnica. Mogę nawet podać rozmiar gaci i ulubiony kondomy :lol: poza tym można zawsze odmówić odpowiedzi. 

IP i już nie jest tak całkiem anonimowa.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 20:10, Kajetan napisał:

 

Pustynia Siedlecka :)  Byłem w majówkę :)

Dałeś radę pod tą górkę do słupa? Ja próbowałem trzy razy ale najdalej do połowy dojechałem. Nie męczyłem więcej, bo mi szkoda holownika :)

A to chyba zdjęcie z boku, od lewej strony jest, ja próbowałem od frontu, tam gdzie największe wzniesienie.

 

To może się spotkaliśmy  ? próbowałem, raz wjechałem do połowy a za 2 razem prawie już na szczycie zmieliłem przegub i później kolega musiał mnie ściągać, mam za agresywne MT typowe w bagno a tu to raczej at jak byłem rok temu na WOŚP w Azymut4x4 Grand Vitara 2 na At to dawała radę po piachu a pajero 2 gryza się  ? , to moje terenówki, niestety Vitara już sprzedana, 

20190324_122229.jpg

IMG-20210321-WA0108.jpg

received_650189722120921.jpeg

20200721_190525.jpg

20210320_111254.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne to trochę, rozdajecie swoje dane na lewo i prawo w ubezpieczalniach, sklepach, bankach, telefonach, fb, forach ....... i milionach innych miejsc a bulwersujecie się o pytania z anonimowej ankiety. Jak tak chcecie pilnować swoich danych i anonimowości to najpierw zrezygnujcie ze wszystkich usług internetowych. kont bankowych a do dzwonienia kupcie nokię 3310 z aliexpres (zanim pozamykacie konta i profile). A to czy na wszystkie wydatki legalnie zarabiacie to US może to zweryfikować w kilka godzin bez takich ankiet :)

Ale dobra, każdy robi jak chce, rozumiem, że niektórych to denerwuje, nie chcą i tak dalej. Kto nie chce to nie musi klikać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2021 o 20:35, MARKON napisał:

To może się spotkaliśmy  ? próbowałem, raz wjechałem do połowy a za 2 razem prawie już na szczycie zmieliłem przegub i później kolega musiał mnie ściągać, mam za agresywne MT typowe w bagno a tu to raczej at jak byłem rok temu na WOŚP w Azymut4x4 Grand Vitara 2 na At to dawała radę po piachu a pajero 2 gryza się  ? , to moje terenówki, niestety Vitara już sprzedana, 

 

 

 

IMG_20200524_170338928_HDR.thumb.jpg.84d3c587deaadccb3e4876b34f43b2b1.jpg

Zdjęcie Hit :) Zestaw pierwszy z lewej to nasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.