Skocz do zawartości

Zlot w Bieszczadach


Rekomendowane odpowiedzi

Leszek deczko uprościł sprawę . Po prawdzie jest to specjalna grupa wypadowa karawaning.pl pod przewodnictwem Bartoszka . Leszek w wysłanej przez nas ekipie jest tylko fotoreporterem i kierowcą zastawu. Bartoszku ! liczymy na Twoją obiektywną relację i wnikliwe spostrzeżenia .

Bartosz jest kierownikiem wyprawy na Tarnicę :) . Musze się spieszyć już na wiosnę zaczynać bo Bartosz stwierdził cytuję : .....”tato musimy wyjść razem na ta górę bo potem będzie lato i się zestarzejesz i co ja potem zrobię.....” :ok::ok: . A przy okazji oczywiście zaglądniemy na camping :ok: porobimy zdjęcia ,pogadamy z własicielami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiadomo teren trudny , niedźwiedzie , wilki i takie tam różne . !

 

Rysiu Ty mi na wstępie nie strasz Madzi , bo będe musiał sam z tym niedziedziem walczyć...a wiadomo że jest drobnej posturki , a szkoda niedzwiedzia :):):):ok:

 

Ps. no my jedziemy juz mam ustaloną trase...w powrotnej drodze nie co pozwiedzamy ... musze nie co zmodyfikować przyczepe na ten wyjazd ... :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100Pa Bardzo sie ciesze ze ci tak przypadłem do gustu, ale na twoim miejscu bym sie tak z mojej obecności nie cieszył. :ok:

Poniewaz uwielbiam łazić po bieszczadach proponuje dwie lekkie trasy piesze całodniowe. bede miał chwile siade nad mapami i cos ułoze. Nie za cięzkie abyśmy wrócili w komplecie ale fajne.

greg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100Pa Bardzo sie ciesze ze ci tak przypadłem do gustu, ale na twoim miejscu bym sie tak z mojej obecności nie cieszył.

 

Z powodu " łażenia" czy wątroby? "łazić uwielbiam "( mam złotą odznakę GOT) a wątrobę -mówiłeś , że naprawisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezusie, jak ja kocham takie planowanie wyjazdu, jak sie to fajnie czyta, super, zazdroszcze bardzo, jakie to bedzie fajne spotkanie, i jakie prawdziwie turystyczne - piszcie plan dalej..

Dla takich wypraw wlasnie warto miec przyczepe, wraca sie jak do domu..

 

Wasz czytelnik Troll. :ok:

I kciuki za powodzenie wyprawy trzymam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wiec czekamy na relacje Bartosza i Leszka . Jacku ! Gdzie Ty w tych postach widzisz jakiś program ? Bieszczady maja tyle do zaoferowania że wcześniejsze planowanie czegokolwiek nie ma sensu. Zmienić wszystko może np. pogoda. Nikt w burzę nie wybierze sie na wedrówkę po Połoninach . Bieszczady to nie Tatry ale do wędrówki po szlakach trzeba mieć także troche kondycji. / może nawet więcej niz trochę /. Na miejscu sa busiki które za pare groszy zawiozą nas w najciekawsze miejsca . Są różne formy zwiedzania ale żaden z nas po tygodniowym pobycie nie może powiedzieć że zna ten rejon. Tam trzeba pomieszkać , tak jak kilku moich kolegów w latach 70-80 . Za kazdym wypadem w Bieszczady planowałem że sfotografuje to albo tamto i za każdym razem były o wiele ciekawsze inne tematy. Nasz wyjazd trzeba traktować jako wielką improwizację a co nam sie uda zobaczyc wyjdzie dopiero na miejscu. Oczywiście nie omieszkamy zdać relacji Tobie i Forumowiczom z naszego spotkania ! Ja osobiscie traktuje to wszystko jako spotkanie przyjaciół a nie obowiązek że muszę zaliczyc wszystkie szlaki. Każdy będzie zwiedzał i robił to co chce według naszej Zlotowej dewizy . Łączę harcerskie Pozdrowienia , dla Ciebie i wszystkich których z nami nie będzie . Kto chce może dołączyć . Leszek potwierdzi jakość oferowanego kampingu i jeżeli sie ona sprawdzi może to być ciekawa baza wypadowa dla innych z naszego grona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja jestem pierwszy potwierdzający przyjazd do Bieszczad...tym bardziej się ciesze , bo będe pierwszy raz , znaczy byłem juz, kiedyś, ale za bajtla, to nie pamiętam.

 

No jesteśmy w niedziele 5 lipca nad ranem , bo jade na noc ...więc robie budzenie ...a i proszę o zaćienione miejsce.Juz się cieszę :ok::ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jesteśmy na campingu w Wetlinie .Pierwsze wrażenie pozytywne. Przy wjeździe zapisałem wskazania nawigacji, w domu odczytam i podam i podam na forum. Camping doskonale położony z widokiem na połoninę wetlińską .Właśnie teraz widzę światełko przez okno przyczepy z Chatki Puchatka na połoninie. Wrażenia porażające ,żadnych ludzi ,cisza, pełnia księżyca, sucho jak w jesieni.. Odbyliśmy już małą wycieczkę w koło campingu ,jest gdzie chodzić bez wspinania się na połoninę. W lesie sucho ,pięknie i jakby trochę niepewnie, żadnych turystów bo to dopiero początek sezonu a do głowy przychodzi myśl że te niedźwiedzie to przecież gdzieś mieszkają . Ale do rzeczy jesteśmy umówieni jutro na dłuższą rozmowę z właścicielką .popytam o ceny ,atrakcje jakie może camping zaoferować, porobię fotki i zapodam na forum. A tak co by zaostrzyć apetyty i skłonić tych niepewnych do przyjazdu w Bieszczady to dzisiejsze pierwsze fotki:

0967cb427df3e60bm.jpgae85125817939a3dm.jpg

7139a170083095bcm.jpg

984f8bcc9e0331c5m.jpgca56181b7ac899b9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest już jeden termin?

 

Kit zapinaj budke i dawaj w Bieszczady!:ok:

 

ja mimo że wsytartowałem z tym tematem obstawał bym dalej z terminem sierpniowo/wrześniowym ale w sumie jak "Doświadczeni" piszą każda pora w Bieszczadach jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już mamy trzy załogi na pierwszy termin . Ze djęć Leszka widac że jest wiecej miejsca a tylko jest 12 stanowisk prądowych. Poczekajmy na dalszą relację naszej grupy wypadowej . Serku ! Spotkałem dzisiaj w Stonce Biedronie pawiloniki ogrodowe 3x3 m./ 59 zeta , 6 kg wagi / Chińskie to to ,ale kupiłem jeden dla ochrony główki Naszej Julci ! Oczywiście wybrałem kolor zielony aby nie zakłócał bieszczadzkiej natury. Czekamy na dalsze zgłoszenia . Aby zjeść pieczonego baranka za jednym podejściem potrzeba 20 osób !!!! :ok::ok::)

 

Przypomnijcie mi przed spotkaniem abym zabrał masełko czosnkowe ! Podgrzewa sie takie masełko , dodaje pietruszki . Maczamy bułeczkę w masełku i zagryzamy z kawałkiem pieczonego baranka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.